Mikrokawalerka, ul. Radwańska

Radwańska, Polesie, Łódź, łódzkie

  • 1 100 zł
  • 15,66 m²
  • 70,24 zł/m²

Zdjęcie

BARBARA

Skontaktuj się

Mikrokawalerka, ul. Radwańska

Radwańska, Polesie, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 100 zł

15,66 m²

70,24 zł/m²

Mikrokawalerka, ul. Radwańska

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 100 zł 15,66 m² 70,24 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
2 000 zł

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

1

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

2 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mikrokawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 100 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Preferowani lokatorzy: niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 15,66 m², 1 pokój (np. dla studenta); stan: bardzo dobry
  • Budynek: kamienica
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4
  • Opłaty uzupełniające: 400 zł, kaucja: 2 000 zł
  • Media: ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 13.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Piękna i nowoczesna kawalerka o powierzchni 15,66 m2 wraz z miejscem parkingowym w podwórzu, usytuowana w centrum Łodzi - przy Politechnice Łódzkiej - z widokiem na park im. Poniatowskiego czeka na Najemcę.

Mieszkanie idealne dla studenta (około 500 m od kampusu Politechniki Łódzkiej) lub osoby pracującej (ścisłe centrum miasta).

CENA: 1100 zł czynsz najmu + 330 zł czynsz + prąd wg zużycia (ok. 70 zł) = 1500 zł
KAUCJA: 2000 zł
Cena dotyczy jednej osoby. (...)

Agent

BARBARA

730 735...

730 735 590

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości