Mieszkanie, al. Śmigłego-Rydza

Śmigłego-Rydza, Widzew, Łódź, łódzkie

  • 549 900 zł
  • 56 m²
  • 9 819,64 zł/m²

Zdjęcie

Michał Biernacki

Skontaktuj się

Mieszkanie, al. Śmigłego-Rydza

Śmigłego-Rydza, Widzew, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
6 maja 2026

549 900 zł

56 m²

9 819,64 zł/m²

Mieszkanie, al. Śmigłego-Rydza

Zaktualizowane: 6 maja 2026

549 900 zł 56 m² 9 819,64 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
9/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1975
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

9/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1975

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 549 900 zł (9 819,64 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 56 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1975
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 9/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 680 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 85 kWh/m² na rok; końcową (EK): 100 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 56 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,03 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 14 %
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: 7 Piętro, zaktualizowane: 06.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 513694

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

3 pokoje | 57 m² | po generalnym remoncie | 9. piętro | Śródmieście/Widzew - ul. Rydza Śmigłego

Śródmieście | funkcjonalny układ | gotowe do wprowadzenia

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 57 m², usytuowane na 9 piętrze bloku przy ul. Rydza Śmigłego w Łodzi. (...)