Mieszkanie, ul. Powstańców Wielkopolskich

Powstańców Wielkopolskich, Bałuty, Łódź, łódzkie

  • 299 000 zł
  • 32,25 m²
  • 9 271,32 zł/m²

Zdjęcie

Sylwester Lisiec...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Powstańców Wielkopolskich

Powstańców Wielkopolskich, Bałuty, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
8 maja 2026

299 000 zł

32,25 m²

9 271,32 zł/m²

Mieszkanie, ul. Powstańców Wielkopolskich

Zaktualizowane: 8 maja 2026

299 000 zł 32,25 m² 9 271,32 zł/m²

Piętro:
3/10
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/10

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 299 000 zł (9 271,32 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 32,25 m², 2 pokoje; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/10
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ŁÓDZKA GIEŁDA NIERUCHOMOŚCI .
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Łódź, Bałuty.
Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni zgodnie z Kw. 32,25 m², położone w wieżowcu przy ul. Powstańców Wielkopolskich 7 w Łodzi (Bałuty). Lokal znajduje się na 3. piętrze w bloku z 1980 roku (wielka płyta).
Mieszkanie składa się z:
- dwóch pokoi z salonu wyście na balkon

- oddzielnej kuchni,

- łazienki z WC. (...)

Agent

Sylwester Lisiecki

501 378...

501 378 617

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Sylwester Lisiecki

501 378...

501 378 617

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości