Apartament, ul. Rudzka
Rudzka, Ruda Pabianicka, Łódź, łódzkie
- 869 400 zł
- 80,50 m²
- 10 800 zł/m²
Ewa Cypel
Skontaktuj się
Apartament, ul. Rudzka
Rudzka, Ruda Pabianicka, Łódź, łódzkie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Apartament, ul. Rudzka
Zaktualizowane: 22 maja 2026
869 400 zł 80,50 m² 10 800 zł/m²
3/3
4
2026
garaż wolnostojący
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojącyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 869 400 zł (10 800 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Łodzi)
- Dostępne: wrzesień 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 80,50 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Platforma Mieszkaniowa Sp. z o.o., zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 152163
Lokalizacja
- Adres: Rudzka, Ruda Pabianicka, Łódź, łódzkie
- Otoczenie: las, łąka, jezioro
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy, lotnisko, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Penthouse w podwyższonym standardzie| 80,50 m² | Taras 16 m² | Ostatnie piętro | Kameralna inwestycja | Bez PCC
Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy penthouse o powierzchni 80,50 m², położony na ostatnim 3 piętrze nowoczesnego apartamentowca o niskiej, kameralnej zabudowie. (...)