Mikrokawalerka, ul. Wschodnia

Wschodnia, Śródmieście, Łódź, łódzkie

  • 1 100 zł
  • 15 m²
  • 73,33 zł/m²

Zdjęcie

Mzuri Nieruchomo...

Skontaktuj się

Mikrokawalerka, ul. Wschodnia

Wschodnia, Śródmieście, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
19 maja 2026

1 100 zł

15 m²

73,33 zł/m²

Mikrokawalerka, ul. Wschodnia

Zaktualizowane: 19 maja 2026

1 100 zł 15 m² 73,33 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

1

Umeblowane:

-

Stan mieszkania:

-

Kaucja:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mikrokawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 100 zł / miesiąc
  • Dostępne: marzec 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 15 m², 1 pokój (np. dla studenta)
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3
  • Źródło: biuro nieruchomości: Mzuri, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 38021/4034/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Opis lokalu:
Do wynajęcia przytulna kawalerka ul. Wschodnia 49, Centrum Łodzi.

Nieruchomość:
Kawalerka o powierzchni 15 m², położona na 2. piętrze.
Ogrzewanie elektryczne.
Wnętrze urządzone w prostym i estetycznym stylu.
Idealne dla jednej osoby studenta lub osoby pracującej.

Lokalizacja:
Mieszkanie położone w ścisłym centrum Łodzi, w doskonale skomunikowanej okolicy. (...)

Agent

Mzuri Nieruchomości

531 803...

531 803 202

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mzuri Nieruchomości

531 803...

531 803 202

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została