Mieszkanie, ul. Mechaniczna

Mechaniczna, Widzew, Łódź, łódzkie

  • 551 250 zł
  • 52,50 m²
  • 10 500 zł/m²

Zdjęcie

Weronika Chęcińs...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Mechaniczna

Mechaniczna, Widzew, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
19 maja 2026

551 250 zł

52,50 m²

10 500 zł/m²

Mieszkanie, ul. Mechaniczna

Zaktualizowane: 19 maja 2026

551 250 zł 52,50 m² 10 500 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 551 250 zł (10 500 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Łodzi)
  • Dostępne: listopad 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 52,50 m², 3 pokoje
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 560 zł
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 496-MS-EXPANDER

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta mieszkania 3 pokoje, 52,50 m² Łódź Widzew

To mieszkanie to świetny wybór dla osób, które szukają nowoczesnej, funkcjonalnej przestrzeni w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Zakup odbywa się bez prowizji, a nabywca jest zwolniony z podatku PCC.
Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Zdjęcia są wizualizacjami i maja charakter poglądowy. (...)

Agent

Weronika Chęcińska

664 116...

664 116 356

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

664 116...

664 116 356

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość