Mieszkanie, ul. Pomorska

Pomorska, Łódź, łódzkie

  • 450 000 zł
  • 43,28 m²
  • 10 397,41 zł/m²

Zdjęcie

Carina N

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Pomorska

Pomorska, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
14 maja 2026

450 000 zł

43,28 m²

10 397,41 zł/m²

Mieszkanie, ul. Pomorska

Zaktualizowane: 14 maja 2026

450 000 zł 43,28 m² 10 397,41 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1904
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1904

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 450 000 zł (10 397,41 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 43,28 m², 2 pokoje; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1904
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie

Łódz

Przedstawiam do SPRZEDAŻY ciekawe mieszkanie przy ulicy Pomorskiej. Ponieważ mieszkanie jest bardzo wysokie 4.16 m - to można powiększyć przestrzeń dobudowując antresolę to może dodać do 10 m2 w zależności od konstrukcji i projektu.
Mieszkanie wyposażone jest w niezbędne sprzęty i meble . Wszystkie sprzęty widoczne na zdjęciach są ujęte w cenie sprzedaży. (...)

Agent

Carina N

577 025...

577 025 877

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Carina N

577 025...

577 025 877

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent