Mieszkanie, ul. Granitowa

Granitowa, Górna, Łódź, łódzkie

  • 449 352 zł
  • 56,88 m²
  • 7 900 zł/m²

Zdjęcie

Urszula Tabor

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Granitowa

Granitowa, Górna, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
14 maja 2026

449 352 zł

56,88 m²

7 900 zł/m²

Mieszkanie, ul. Granitowa

Zaktualizowane: 14 maja 2026

449 352 zł 56,88 m² 7 900 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 449 352 zł (7 900 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 56,88 m², 3 pokoje (np. dla studenta), 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: FID Group, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: granitowa-5

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz mieszkania, które od razu zacznie na siebie zarabiać? Lokal M5 w inwestycji Nowa Granitowa to gotowe rozwiązanie inwestycyjne: 56,88 m² powierzchni, 3 pokoje i układ idealnie dopasowany do wynajmu. Lokal mieści się w odrestaurowanej kamienicy, z dostępem do zielonego patio i możliwością zakupu miejsca parkingowego. To oferta dla świadomego inwestora, który oczekuje konkretu i realnego zwrotu. Kupujesz bezpośrednio, więc nie płacisz prowizji, co oznacza oszczędność 13 480 zł. (...)

Agent

Urszula Tabor

534 879...

534 879 246

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Urszula Tabor

534 879...

534 879 246