Mieszkanie, ul. Abramowskiego
Abramowskiego, Łódź, łódzkie
- 299 000 zł
- 52,37 m²
- 5 709,38 zł/m²
Małgorzata Zieli...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Abramowskiego
Abramowskiego, Łódź, łódzkie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie, ul. Abramowskiego
Zaktualizowane: 14 maja 2026
299 000 zł 52,37 m² 5 709,38 zł/m²
2/4
2
1915
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1915Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 299 000 zł (5 709,38 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 52,37 m², 2 pokoje
- Budynek: rok budowy: 1915 (blok w starym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
- Czynsz: 495 zł
- Źródło: biuro nieruchomości: Biuro Nieruchomości Bogusław Neumer, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: BNN-11548310
Lokalizacja
- Adres: Abramowskiego, Łódź, łódzkie
Opis nieruchomości
Witam serdecznie.
Jeśli szukasz klimatycznego mieszkania z potencjałem, w centrum miasta, do tego w dobrej cenie, mam coś co Cię zainteresuje.
Mam przyjemność zaprezentowania dwupokojowego, rozkładowego mieszkania mieszczącego się przy ul. Abramowskiego 15 w dzielnicy Łódź - Śródmieście.
Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1915 roku. (...)