Mieszkanie, ul. Uniwersytecka

Uniwersytecka, Śródmieście, Łódź, łódzkie

  • 299 000 zł
  • 34,03 m²
  • 8 786,36 zł/m²

Zdjęcie

Monika Gąsiorows...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Uniwersytecka

Uniwersytecka, Śródmieście, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
12 maja 2026

299 000 zł

34,03 m²

8 786,36 zł/m²

Mieszkanie, ul. Uniwersytecka

Zaktualizowane: 12 maja 2026

299 000 zł 34,03 m² 8 786,36 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

1

• Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 299 000 zł (8 786,36 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 34,03 m², 1 pokój, 1 łazienka
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Czynsz: 700 zł
  • Media: opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Ubuntu nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: UB590460

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34 m2 w centrum Łodzi, z ogrzewaniem miejskim. Nieruchomość znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku z cegły.

Podstawowe parametry:
Powierzchnia: 34 m2
Liczba pokoi: 1
Piętro: parter / 4
Forma własności: pełna własność z Księgą Wieczystą

Budynek i osiedle:

Typ budynku: blok z cegły
Osiedle: zamknięte
Ogrzewanie: miejskie
Miejsca parkingowe: (...)

Agent

Monika Gąsiorowska

572 418...

572 418 750

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

572 418...

572 418 750

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości