Mieszkanie, ul. Harcerska

Harcerska, Doły, Łódź, łódzkie

  • 255 000 zł
  • 35 m²
  • 7 286 zł/m²

Zdjęcie

Ewa

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Harcerska

Harcerska, Doły, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
10 maja 2026

255 000 zł

35 m²

7 286 zł/m²

Mieszkanie, ul. Harcerska

Zaktualizowane: 10 maja 2026

255 000 zł 35 m² 7 286 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter
Liczba pokoi:
2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 255 000 zł (7 286 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: inna
  • Charakterystyka mieszkania: 35 m², 2 pokoje; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 0, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż zadbane 2 pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Marysin/Doły w okolicach ulic Harcerska, Bracka. Lokal o powierzchni 35 metrów bez balkonu, usytuowany na parterze w niskim bloku z cegły.

Układ mieszkania:
-salon
-sypialnia/gabinet
-kuchnia we wnęce
-łazienka
-przedpokój
-komórka lokatorska

W mieszkaniu wymieniona instalacja elektryczna. Na ścianie gładzie na podłodze panele. Media wszystkie miejskie. (...)

Agent

Ewa

792 333...

792 333 037

792 333 037

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewa

792 333...

792 333 037

792 333 037

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewa

Zostaw telefon, oddzwonimy