Mieszkanie, ul. Rewolucji 1905 r.
Rewolucji 1905 r., Łódź, łódzkie
- 1 162 000 zł
- 166 m²
- 7 000 zł/m²
Katarzyna Fertał...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Rewolucji 1905 r.
Rewolucji 1905 r., Łódź, łódzkie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Mieszkanie, ul. Rewolucji 1905 r.
Zaktualizowane: 8 maja 2026
1 162 000 zł 166 m² 7 000 zł/m²
1
-
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
1Liczba pokoi:
-Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 162 000 zł (7 000 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 166 m²
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: LIDER NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o., zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: LNKF-MS-480-1
Lokalizacja
- Adres: Rewolucji 1905 r., Łódź, łódzkie
Opis nieruchomości
* Na SPRZEDAŻ WYJĄTKOWE MIESZKANIE w sercu ŁODZI. Przestrzeń, która daje ogromne możliwości aranżacyjne i inwestycyjne.
Łódź | 166 m² | 1 piętro | winda
Cena: 1 162 000 zł (do negocjacji)
Dlaczego warto?
- 166 m² idealne podział na kilka niezależnych lokali
- 1. (...)
791 929...
791 929 921
503 066 649