Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Piotrkowska, Śródmieście, Łódź, łódzkie

  • 598 000 zł
  • 88,62 m²
  • 6 747,91 zł/m²

Zdjęcie

Monika Gąsiorows...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Piotrkowska, Śródmieście, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
12 maja 2026

598 000 zł

88,62 m²

6 747,91 zł/m²

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

598 000 zł 88,62 m² 6 747,91 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1936
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1936

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 598 000 zł (6 747,91 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 88,62 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1936
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Wyposażenie: lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Ubuntu nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: UB216900

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie od pierwszego dnia, a jej wartość rynkowa będzie tylko rosła?
Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 82. To nie jest zwykłe mieszkanie - to maszyna do zarabiania pieniędzy w najbardziej prestiżowym adresie w mieście dla Ciebie lub Twojego biznesu!

Dlaczego warto zainwestować właśnie tutaj?
Kubatura, która daje przewagę: Wysokość 400 cm pozwala na budowę antresoli w (...)

Agent

Monika Gąsiorowska

572 418...

572 418 750