Apartament, ul. Armii Krajowej

Armii Krajowej, Retkinia, Łódź, łódzkie

  • 2 150 zł
  • 69,40 m²
  • 30,98 zł/m²

Zdjęcie

Agata Jakubowska...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Armii Krajowej

Armii Krajowej, Retkinia, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
22 maja 2026

2 150 zł

69,40 m²

30,98 zł/m²

Apartament, ul. Armii Krajowej

Zaktualizowane: 22 maja 2026

2 150 zł 69,40 m² 30,98 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
nie
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
3 000 zł

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

nie

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

3 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 150 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Preferowani lokatorzy: osoby pracujące, niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 69,40 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2000
  •   technika budowy: nowa technologia
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (5 m²), piwnica 4 m²
  • Opłaty uzupełniające: 1 400 zł, kaucja: 3 000 zł / do uzgodnienia
  • Wyposażenie: pralka, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na wynajem przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,40 m², położone na 2. piętrze przy ul. Armii Krajowej 54 w Łodzi (Retkinia).
Mieszkanie jest czyste i zadbane. Na podłogach znajduje się parkiet. Kuchnia jest wyposażona, a w łazience dostępna jest pralka.
Lokal składa się z:
- 3 niezależnych pokoi,
- oddzielnej kuchni,
- łazienki,