Mieszkanie, ul. Limanowskiego
Limanowskiego, Bałuty, Łódź, łódzkie
- 515 000 zł
- 57 m²
- 9 035,09 zł/m²
Kacper Mazur
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Limanowskiego
Limanowskiego, Bałuty, Łódź, łódzkie
zaktualizowane:
9 maja 2026
Mieszkanie, ul. Limanowskiego
Zaktualizowane: 9 maja 2026
515 000 zł 57 m² 9 035,09 zł/m²
5/11
3
1980
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
5/11Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1980Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 515 000 zł (9 035,09 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 57 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 5/11, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 500 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Housell Nieruchomości, zaktualizowane: 09.05.2026
- numer ogłoszenia: 359238
Lokalizacja
- Adres: Limanowskiego, Bałuty, Łódź, łódzkie
- Otoczenie: łąka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, apteka, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie na dzielnicy Bałuty w Łodzi. Lokal przeszedł gruntowny remont i od jego zakończenia był praktycznie nieużytkowany . Dzięki temu mieszkanie jest w stanie niemal jak nowe. Wszystkie meble oraz wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostają w mieszkaniu, co pozwala na wprowadzenie się bez dodatkowych nakładów finansowych. (...)