Mieszkanie, ul. Sacharowa

Sacharowa, Widzew, Łódź, łódzkie

  • 449 000 zł
  • 57,29 m²
  • 7 837,32 zł/m²

Zdjęcie

Monika Grzeląska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Sacharowa

Sacharowa, Widzew, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
12 maja 2026

449 000 zł

57,29 m²

7 837,32 zł/m²

Mieszkanie, ul. Sacharowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

449 000 zł 57,29 m² 7 837,32 zł/m²

Piętro:
8/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

8/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 449 000 zł (7 837,32 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 57,29 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 8/10
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica
  • Czynsz: 648,88 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 43225/3685/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia na łódzkim Widzewie przy ulicy Sacharowa 1.

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Sacharowa 1 w spokojnej i zielonej części Łodzi. Nieruchomość znajduje się w zadbanym wieżowcu z lat 70 i położone jest na 8 piętrze z 10, dzięki czemu mamy więcej światła, mniej hałasu, większą prywatność i piękne widoki z balkonu. (...)

Agent

Monika Grzeląska

660 728...

660 728 432

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

660 728...