Mieszkanie, al. Anstadta

Anstadta, Śródmieście, Łódź, łódzkie

  • 270 000 zł
  • 28,74 m²
  • 9 394,57 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Koper...

Skontaktuj się

Mieszkanie, al. Anstadta

Anstadta, Śródmieście, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
7 maja 2026

270 000 zł

28,74 m²

9 394,57 zł/m²

Mieszkanie, al. Anstadta

Zaktualizowane: 7 maja 2026

270 000 zł 28,74 m² 9 394,57 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1900
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1900

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 270 000 zł (9 394,57 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 28,74 m², 1 pokój; stan: dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1900
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 12 m²
  • Czynsz: 500 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Ciche mieszkanie 28,74 m² w oficynie - ul. Anstadta 5

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni 28,74 m², zlokalizowane na 3. piętrze w kamienicy przy ul. Anstadta 5. Lokal znajduje się w oficynie, a okna wychodzą na podwórko, co zapewnia ciszę i izolację od hałasu ulicznego.

Rozkład pomieszczeń:

Słoneczny pokój,
Kuchnia,
Łazienka,
Przedpokój. (...)

Agent

Małgorzata Koperska

695 363...

695 363 460

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość