Mieszkanie, ul. Kamińskiego

Kamińskiego, Łódź, łódzkie

  • 250 000 zł
  • 29,97 m²
  • 8 341,68 zł/m²

Zdjęcie

Oliwia Mrowińska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kamińskiego

Kamińskiego, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
13 maja 2026

250 000 zł

29,97 m²

8 341,68 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kamińskiego

Zaktualizowane: 13 maja 2026

250 000 zł 29,97 m² 8 341,68 zł/m²

Piętro:
-
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1969
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
-

Piętro:

-

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1969

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 250 000 zł (8 341,68 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 29,97 m², 1 pokój (np. dla studenta), 1 łazienka
  •   instalacje: stan dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1969
  • Rozkład mieszkania: piętro /3, jednopoziomowe
  • Czynsz: 498 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: gaz
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: tak

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,97 m², położone na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku z cegły przy ul. Kamińskiego 3/5 w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji tuż przy ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie uczelni wyższych, co czyni ją idealnym wyborem zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem dla studentów. (...)

Agent

Oliwia Mrowińska

530 195...

530 195 255

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

530 195...

530 195 255

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości