Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Piotrkowska, Łódź, łódzkie

  • 950 zł
  • 33 m²
  • 28,79 zł/m²

Zdjęcie

Agata Antoszkiew...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Piotrkowska, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
11 maja 2026

950 zł

33 m²

28,79 zł/m²

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Zaktualizowane: 11 maja 2026

950 zł 33 m² 28,79 zł/m²

Piętro:
2
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
2 500 zł

Piętro:

2

Liczba pokoi:

1

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

-

Kaucja:

2 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 950 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 33 m², 1 pokój (np. dla studenta)
  • Budynek: kamienica
  • Rozkład mieszkania: piętro 2, jednostronne, z pokojami przejściowymi, jednopoziomowe
  • Opłaty uzupełniające: 350 zł, kaucja: 2 500 zł
  • Media: ogrzewanie: elektryczne, własne
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: ERA Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: ERAN-MW-24

Lokalizacja

Opis nieruchomości

TANIA KAWALERKA ŁÓDŹ - Śródmieście - Deptak, ul. Piotrkowska.
Mieszkanie w prywatnej kamienicy - blisko Placu Wolności. MELDUNEK! Teren zamykany, monitorowany.
OPŁATY 950,00 zł /mc + 350,00zł./mc - opłata na poczet mediów: zaliczka na wodę i ścieki i odpady stałe.
Dodatkowo; energia, centralne ogrzewanie - elektryczne, są grzejniki - ewentualnie jest możliwość wstawienia tzw. (...)

Agent

Agata Antoszkiewicz

664 977...

664 977 271

664 977 271

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

664 977...