Apartament, ul. Widzewska

Widzewska, Widzew, Łódź, łódzkie

  • 399 000 zł
  • 28,88 m²
  • 13 815,79 zł/m²

Zdjęcie

Żaneta Dąbrowska

Skontaktuj się

Apartament, ul. Widzewska

Widzewska, Widzew, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
13 maja 2026

399 000 zł

28,88 m²

13 815,79 zł/m²

Apartament, ul. Widzewska

Zaktualizowane: 13 maja 2026

399 000 zł 28,88 m² 13 815,79 zł/m²

Piętro:
-
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

-

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 399 000 zł (13 815,79 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Łodzi)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 28,88 m², 1 pokój (np. dla studenta), 1 łazienka
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
  • Rozkład mieszkania: piętro
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: Internet
  • Źródło: biuro nieruchomości: Dąbrowska Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 10-MS-g2lkRPFC5P

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję. I są takie, do których wraca się z przyjemnością. Ta kawalerka zdecydowanie należy do drugiej kategorii.
Na sprzedaż wyjątkowo dopracowane mieszkanie o powierzchni 28,88 m², położone na parterze nowoczesnej inwestycji Zenit przy ul. Widzewskiej 1 w Łodzi.
ZENIT to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i nowoczesnych inwestycji na Widzewie - projekt realizowany zgodnie z ideą nowoczesnego, zrównoważonego osiedla. (...)

Agent

Żaneta Dąbrowska

508 987...

508 987 940

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Żaneta Dąbrowska

508 987...

508 987 940

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.