Mikrokawalerka, ul. Plażowa

Plażowa, Górna, Łódź, łódzkie

  • 1 250 zł
  • 18,18 m²
  • 68,76 zł/m²

Zdjęcie

Aneta Przybyszew...

Skontaktuj się

Mikrokawalerka, ul. Plażowa

Plażowa, Górna, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 250 zł

18,18 m²

68,76 zł/m²

Mikrokawalerka, ul. Plażowa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 250 zł 18,18 m² 68,76 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
-

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

1

Umeblowane:

-

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mikrokawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 250 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 18,18 m², 1 pokój (np. dla studenta), 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: kamienica
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2
  • Media: ogrzewanie: elektryczne, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: THE GOLDEN SQUARE, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 295/8567/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WE SPEAK ENGLISH call us (518x090x074) for more information

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę do wynajęcia, zlokalizowaną przy ul. Plażowej 12 w Łodzi nieopodal IKEI i tuż przy urokliwych Stawach Stefańskiego. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natury, a jednocześnie szybki dostęp do miasta. (...)

Agent

Aneta Przybyszewska

518 090...

518 090 074

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aneta Przybyszewska

518 090...

518 090 074

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.