dowolna

Mieszkania Łódź Osiedle Żubardź

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Żubardź,Łódź

410 000 zł57 m² 7 180,39 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy duże, rozkładowe i przestronne 3 pokojowe (z możliwością przerobienia na 4 pokoje) umeblowane mieszkanie w świetnej lokalizacji na Bałutach - ul. Pułaskiego, przy ul. Włókniarzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żubardzka

Żubardź,Łódź

299 000 zł45 m² 6 622,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie poza centrum, położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym na Żubardziu. W zależności od potrzeb i upodobań może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gandhiego

Żubardź,Łódź

350 000 zł57 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zachęcam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania, położonego w dzielnicy, łódź - Żubardź przy ul. Mahatmy Gandhiego 23. Lokal położony na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gandhiego

Żubardź,Łódź

1 050 zł16 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy ul. Gandhiego 23. *Lokal przestronny i wygodny znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy. *Ogrzewanie miejskie *powierzchnia 17 m2, 4 piętro. *Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Żubardź,Łódź

289 000 zł37 m² 7 842,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską w bloku z monitoringiem skierowanym na klatki i parking pod blokiem. Pokoje wyremontowane, z wymienioną 2 lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gandhiego

Żubardź,Łódź

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wyremontowane dwupokojowe mieszkanie przy ul. Gandhiego 6. *Bardzo blisko centrum! *1 km od Manufaktury. *Miejskie ogrzewanie, 45m2, 3 piętro. Wyposażenie: *pokój 1: rozkładana kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Żubardź,Łódź

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku z cegły na Żubardziu. To bardzo dobrze skomunikowane miejsce, z zapleczem handlowo-usługowym na wyciągnięcie ręki sprawia, że życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Żubardź,Łódź

339 000 zł38 m² 8 851,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,3m2 zlokalizowane przy ul. Pułaskiego w Łodzi. Doskonałe jako inwestycja kapitału. Mieszkanie przytulne, ciche, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lutomierska

Żubardź,Łódź

1 500 zł27 m² 56,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulna kawalerka po odświeżeniu położona na drugim piętrze w bloku. Nieruchomość składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju i balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Żubardź,Łódź

456 000 zł71 m² 6 422,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie położone nieopodal skrzyżowania Klonowa/ Lutomierska. Świetnie skomunikowane zarówno dla posiadaczy samochodów, jak i korzystających z mpk.W okolicy liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Żubardź,Łódź

456 000 zł71 m² 6 422,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone nieopodal skrzyżowania Klonowa/ Lutomierska. Świetnie skomunikowane zarówno dla posiadaczy samochodów, jak i korzystających z mpk.W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Żubardź,Łódź

280 000 zł38 m² 7 391,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie, znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku który jest po termomodernizacji. To urocze miejsce o powierzchni ok 40 metrów kwadratowych jest idealne zarówno dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żubardź,Łódź

420 000 zł60 m² 7 011,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferuje Państwu na sprzedaż jedyne takie, wyjątkowe mieszkanie które mieści się na drugim piętrzę w bloku z cegły. Nieruchomość ma prawie 60m2 na które składają się - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Żubardź,Łódź

420 000 zł60 m² 7 005,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, przestronne mieszkanie w czteropiętrowym bloku z cegły, znajdujące się na 2 piętrze, w dzielnicy Łódź - Żubardź na ul. Gnieźnieńska 19/21. Idealna oferta dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Łódź

Żubardź,Łódź

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka położona na I piętrze w niskim bloku z cegły na Żubardziu. Świetna lokalizacja z doskonałym zapleczem handlowo-usługowym, ryneczkami, przystankami czy szkołą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inowrocławska

Żubardź,Łódź

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj od zaraz! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m 2 położone na 1 piętrze na łódzkim osiedlu Żubardź, przy ul. Inowrocławskiej. Mieszkanie rozkładowe, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żubardź,Łódź

339 000 zł40 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu to wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 38m2, które zachwyca zarówno funkcjonalnością, jak i estetyką. Znajduje się ono na ósmym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Wielkopolskich

Żubardź,Łódź

265 000 zł41 m² 6 396,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Łodzi. Opis mieszkania Mieszkanie jest w stanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Żubardź,Łódź

315 000 zł55 m² 5 762,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drogi Kliencie - ta oferta zasługuje na Twoją uwagę! Gdyż przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na Osiedlu Żubardź. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Żubardź,Łódź

270 000 zł42 m² 6 506,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku nieopodal Manufaktury. To bardzo dobrze skomunikowane miejsce, z zapleczem handlowo-usługowym na wyciągnięcie ręki sprawia ,że życie tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odolanowska

Żubardź,Łódź

454 000 zł54 m² 8 330,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 położone w budynku z 2009 roku na ul. Odolanowskiej. Lokal znajduje się na drugim piętrze budynku, dostępna jest winda. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Wielkopolskich

Żubardź,Łódź

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na ulicy Powstańców Wielkopolskich Przestronne ,rozkładowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 w niskim budynku. Lokal składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Żubardź,Łódź

1 450 zł38 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *duża kawalerka po generalnym remoncie przy ul. Kasprzaka 68. *Nowa instalacja, wyposażenie. *Lokal w wysokim standardzie. *Miejskie ogrzewanie, 37m2, 3 piętro. Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokra

Żubardź,Łódź

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w apartamentowcu przy ul. Mokrej 8a. *Lokal w wysokim standardzie, świetnie zlokalizowany blisko centrum. *Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turoszowska

Żubardź,Łódź

302 000 zł44 m² 6 863,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku w rejonie ul. Turoszowskiej oraz Wielkopolskiej. W mieszkaniu znajduje się salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Łódź

Żubardź,Łódź

199 000 zł22 m² 8 848,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni ok. 22,5 m2 usytuowana na czwartym piętrze w niskim bloku na Żubardziu. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Żubardź,Łódź

217 000 zł35 m² 6 235,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m znajdujące się na drugim piętrze wieżowca z windą na łódzkich Bałutach - osiedle Żubardż. Opis mieszkania: mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

314 000 zł45 m² 6 957,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie położone na I piętrze w niskim bloku na Żubardziu. Lokal o powierzchnie 45,13 m2 składa się z 2 pokoi, łazienki, kuchni oraz korytarza. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inowrocławska

Żubardź,Łódź

339 000 zł47 m² 7 212,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

W piosence Ania Iwanek, riya Sokół i Piotr Cugowski "miasto" słyszymy."Był kiedyś inny świat Który znałeś ty który znałam ja Odmierzałam czas w rytm Twoich kroków Razem biegliśmy za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierakowskiego

Żubardź,Łódź

255 000 zł37 m² 6 959,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrdnio M3 w czteropiętrowym bloku na Bałutach, w okolicy Manufaktury. W pobliżu znajdują się przystanki mpk, sklepy, przedszkole, szkoła, przychodnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołodziejska

Żubardź,Łódź

348 000 zł50 m² 6 960 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentuję Państwu trzypokojowe mieszkanie rozkładowe o powierzchni blisko 50 m2 z balkonem, znajdujące się na czwartym piętrze wieżowca przy Ulicy Kołodziejskiej. W budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żubardź,Łódź

343 000 zł45 m² 7 647,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Idealne 2 pokojowe mieszkanie dla młodej pary! 2 pokoje / 45 mkw / po generalnym remoncie / słoneczne Z radością prezentuję Wam słoneczne mieszkanie na Żabieńcu. Z dala od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lutomierska

Żubardź,Łódź

204 000 zł34 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 34m2 na parterze w bloku 4 piętrowym Spółdzielcze własnościowe Bardzo dobra lokalizacja. Do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej 3 minuty, do Manufufaktury (10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Żubardź,Łódź

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentuję Państwu trzy pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni około 50m2 Z Balkonem, znajdujące się na 6 piętrze wieżowca przy ulicy klonowej. W budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Żubardź,Łódź

275 000 zł35 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sklepik osiedlowy w którym kupisz świeże warzywa, pyszne domowe ciasta i pozostałe produkty spożywcze masz na wyciągnięcie ręki po wyjściu z klatki. Tak samo jak pieczywo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żubardź

Żubardź,Łódź

260 000 zł38 m² 6 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam państwu na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o pow. 37,5 m2, (przestronny pokój z wnęką sypialną), balkonem, dużą kuchnią, łazienką z wc i wanną, okna pcv. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołodziejska

Żubardź,Łódź

369 000 zł50 m² 7 396,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję w pełni rozkładowe, trzypokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni niecałych 50m2, na czwartym piętrze w wieżowcu przy ul. Kołodziejskiej w Łodzi. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Żubardź,Łódź

289 900 zł45 m² 6 455,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy zadbane, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Blok położony w znakomitym miejscu - tuż obok skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Żubardź,Łódź

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia komfortowa, przestronna Kawalerka o pow. 36 m 2 zlokalizowane na III piętrze w bloku z położonego na Żubardziu, blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Żubardź

Żubardź,Łódź

920 zł27 m² 34,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna, słoneczna kawalerka osiedle Żubardź. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. W kuchni zabudowa kuchenna, kuchenka gazowa z piekarnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Żubardź,Łódź

269 000 zł47 m² 5 778,73 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy zadbane, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na parterze wieżowca. Mieszkanie w znakomitym miejscu, gotowe do zamieszkania, sprzedawane z niemal całym.