dowolna

Mieszkania do wynajęcia Łódź - Oferty wynajmu mieszkań

434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Legionów

Polesie,Łódź

1 090 zł11 m² 99,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *studio przy ul. Legionów 80 *cała kamienica poddana jest rewitalizacji *ogrodzona, zamykana i monitorowana posesja *miejskie ogrzewanie bez podzielników *nowoczesne ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lotników Lwowskich

Rokicie,Łódź

1 600 zł39 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Wynajmij słoneczne i urocze m3 na Rokiciu w Łodzi. Tylko w naszym biurze. Mieszkanie dwupokojowe na 1 piętrze w niskim bloku z cegły z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pienista

Polesie,Łódź

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w okolicy osiedla Retkinia, lasu Lublinek i Uroczyska. Mieszkanie o pow. ok. 56 m 2 składa sie z dwóch pokoi - salonu z aneksem, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

1 000 zł13 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Pabianickiej 34 *powierzchnia 13m2, 1 piętro *ogrzewanie centralne *mieszkanie mieści się w zrewitalizowanej kamienicy z zamykanym podwórkiem *bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

3 800 zł100 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament blisko centrum miasta! Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 100 m 2 usytuowane na IV piętrze apartamentowca z windą. Bardzo dobra lokalizacja - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 65 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w 5-piętrowym budynku (bez windy) przy ulicy Jaracza 48 ścisłe centrum Łodzi. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 450 zł32 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia dwupoziomowa kawalerka w całkowicie odrestaurowanej kamienicy z windą na zamkniętym terenie w samym centrum miasta! Mieszkanie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 500 zł22 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *kawalerka przy ul. Piotrkowskiej 37 w Łodzi. *Miejskie ogrzewanie, 3 piętro. *Powierzchnia to 22 m2 + bardzo dużą antresola. *Sypialnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartoka

Widzew,Łódź

1 600 zł63 m² 25,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Beli Bartoka 33. Mieszkanie umeblowane, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

4 000 zł48 m² 83,07 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec z całodobową ochroną, concierge, z dostępem do basenu, siłowni, sauny dla mieszkańców, w samym centrum miasta, blisko ul. Piotrkowskiej. Do wynajęcia dwupokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Narutowicza

Śródmieście-Wschód,Łódź

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka Narutowicza 41. *Powierzchnia 19,75 m2. *Centrum Łodzi - Śródmieście. *Oryginalna, nowoczesna aranżacja mieszkania. *Wydzielona, osobna kuchnia. *Ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

950 zł14 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka po generalnym remoncie przy ul. Drewnowskiej 33 *kawalerka z zamykanym podwórzem w ścisłym centrum *naprzeciwko Manufaktury *ogrzewanie elektryczne, 13,9 m2, parter *600m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 090 zł25 m² 43,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przestronna, duża kawalerka z osobną kuchnią o powierzchni 25 m2 na parterze *bardzo dobra lokalizacja zapewniająca wyśmienitą komunikację i wszystkie niezbędne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Zdrowie,Łódź

3 300 zł69 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Park na zdrowiu | 3 pokoje | srebrzyńska park to speak english please call: do wynajęcia ekskluzywny apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie, położony w pierwszym etapie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

1 200 zł19 m² 64,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia, przytulne mieszkanie o powierzchni 19 m2 położone w wyremontowanej kamienicy przy ul. Wróblewskiego 54. Doskonała lokalizacja i wygodny dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syrenki

Bałuty,Łódź

1 500 zł57 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ciche mieszkanie ok km od Lasu Łagiewnickiego. Dużo miejsc parkingowych. Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przełajowa

Polesie,Łódź

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Przełajowa 23 w Łodzi *powierzchnia 53 m2, 1 piętro *ogrzewanie miejskie *balkon *doskonałe połączenie komunikacyjne z pozostałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turoszowska

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Turoszowska 18. Mieszkanie świeżo wyremontowane, znajduje się na 4 piętrze w 4 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Piastów-Kurak,Łódź

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam, mam do zaoferowania rozkładowe 2 pokojowe, wyposażone mieszkanie na czwartym piętrze w wieżowcu przy ulicy Paderewskiego. Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Polesie,Łódź

1 300 zł76 m² 17,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *duża kawalerka przy ul. Żeromskiego 21 - świetna lokalizacja *powierzchnia 76 m2 *parter *ogrzewanie centralne Wyposażenie: *pokój 1: rozkładana kanapa, stół, krzesło, komoda, telewizor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Drewnowskiej 49, na nowoczesnym osiedlu Apartamentowców. Największym atutem lokalizacyjnym jest bliskość Centrum Handlowego Manufaktura, co zapewnia całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Tymienieckiego

Śródmieście,Łódź

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Tymienieckiego 25C, w zabytkowym kompleksie Loftów Scheiblera. Lokalizacja zapewnia wszelką niezbędna infrastrukturę jak: sklepy, lokale usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rembielińskiego

Stare Polesie,Łódź

1 320 zł35 m² 37,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka w apartamentowcu przy ul. Rembielińskiego 33 *nowe mieszkanie po generalnym remoncie *centrum miasta *ogrzewanie miejskie, powierzchnia 35 m2 *4 piętro *900m Politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Bałuty,Łódź

1 300 zł38 m² 34,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 09.12.2024 Do wynajęcia mieszkanie po remoncie Łódź Bałuty. Mieszkanie o powierzchni 37,97 m2 składa się z: - 2 osobnych pokoi - kuchni z pełną zabudową - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

2 250 zł42 m² 54,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje| centrum miasta| gdańska 141| miejsce postojowe Do wynajęcia nowoczesny, 2-pokojowy apartament o pow. ok. 41,51 m 2 , położony w apartamentowcu przy ul. Gdańskiej 141. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Lokatorska

Górna,Łódź

590 zł19 m² 31,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne mieszkanie zlokalizowane w kamienicy przy ulicy Lokatorskiej 13 *lokal w niskiej cenie i spokojnej lokalizacji, z dobrym połączeniem komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 650 zł36 m² 45,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | ul. Dąbrowskiego Oferuję Państwu wynajem dwupokojowego mieszkania o pow. ok. 37 m 2 , położone na 10 piętrze wieżowca z widną zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeligowskiego

Polesie,Łódź

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Żeligowskiego 43C *lokal po generalnym remoncie *mieszkanie w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucyjna

Śródmieście,Łódź

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe rozkładowe mieszkanie przy ul. Konstytucyjnej 3 *mieści się w wieżowcu przy skrzyżowaniu z ulicą Narutowicza *36,78 m2, optymalna powierzchnia, nieduże opłaty *III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Śródmieście,Łódź

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny apartament w centrum Łodzi - ul. Piotrkowska. Blok ogrodzony, brama na pilota. V piętro, winda, zielone otoczenie. Czynsz najmu: 1.600 zł + opłaty dla administracji +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łąkowa

Śródmieście,Łódź

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowy apartament w doskonałym standardzie na ostatnim piętrze apartamentowca do pierwszego zamieszkania w nowej inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tramwajowa

Śródmieście,Łódź

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić dwupokojowy apartament mieszczący się w inwestycji "primo", przy ul. Tramwajowej. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Klonowa

Żubardź,Łódź

890 zł26 m² 34,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka blisko Manufaktury, przy ul. Klonowej 32 *mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w wieżowcu 10 piętrowym *świetna lokalizacja- kilka minut do manufaktury *w pobliżu Rossmann,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstadta

Bałuty,Łódź

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia lokal przy ul. Konstadta 7 *powierzchnia 45 m2, ogrzewanie miejskie *czyste i jasne mieszkanie do własnej aranżacji Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowskiego

Widzew,Łódź

1 450 zł44 m² 32,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne mieszkanie 3 pokojowe - Popowskiego 1 *salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka, przedpokój *wyposażone i umeblowane *powierzchnia 44 m2, 10 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

1 090 zł19 m² 57,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronna kawalerka w Centrum Łodzi, przy ulicy Mielczarskiego 16 *powierzchnia 19m2 *mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd *wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

900 zł26 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Opłaty : 900 zł odstępne + 200 zł. zaliczka czynsz + prąd + woda Kaucja : 2000 zł. Jednorazowa prowizja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pogonowskiego

Śródmieście,Łódź

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Panoramiczny widok | 2 pokoje | manufaktura Oferuję Państwu przestronne, 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni około 56 m 2 , położone na 7 piętrze nowej inwestycji przy ul. Pogonowskiego 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wierzbowa

Śródmieście,Łódź

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana u zbiegu ulic Wierzbowej i Północnej w spokojnej okolicy. Największym jej atutem jest bliskość Uniwersytetów oraz bardzo dobra komunikacja. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 300 zł15 m² 87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać w samym "sercu miasta" Łodzi - w pięknie zrewitalizowanej kamienicy, ciesząc się dostępem do atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia