dowolna

Mieszkania Łódź Widzew

299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

299 ogłoszeń

6 900 zł81 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Sulma Real Estate prezentuje na wynajem wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 81 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji fuzja na Księżym Młynie w Łodzi. To oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39,89 m² 57,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Nowe 2 pokoje | 1. piętro | os. Zenit Widzew | miejsce postojowe Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,89 m , położone na 1. piętrze w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł72,80 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

4 pokojowe mieszkanie na rozchwytywanym Janowie - Olechowie! Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w okolicy ze świetnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 2 pokoje, 53 m , ul. Milionowa - Łódź Widzew (osiedle Białe ) Do wynajęcia zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

795 000 zł82,07 m² 9 686,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje | 82 m | 1 piętro | Garaż | Stoki / Widzew | Stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 82 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł93,06 m² 16 763,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Łódzka Fuzja aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - mipim Awards w kategorii Best Urban Regeneration Project oraz Special Jury.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zostało ostatnie mieszkanie! umeblowane, wyposażone I gotowe do wprowadzenia! Oferta dotyczy sprzedaży dwu- poziomowego mieszkania w Łodzi. Mieszkanie o pow. 85 m ,łączy zalety.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł88,72 m² 7 100,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Prezentowana nieruchomość jest bardzo ciekawym mieszkaniem w Łodzi. Lokalizacja : Łódź , Janów , ulica Ketlinga Mieszkanie jest wyjątkowe ze względu na układ , ale i jego wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł61,60 m² 9 577,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Widzew Wschód. Powierzchnie pomieszczeń: - pokój ok 20,1 mkw, - pokój ok 10,5 mkw, -.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł23,11 m² 1 514,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: zm/kl54/2024 Oferujemy mieszkanie w prywatnej kamienicy zlokalizowanej na Starym Widzewie w Łodzi. Lokal znajduje się na parterze w dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł41,52 m² 12 042,39 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Czego tylko zapragniesz To nie jest mieszkanie, które trzeba dopasować do siebie. To mieszkanie, które już jest gotowe na Ciebie. Nowy apartamentowiec na Widzewie. Czwarta kondygnacja. Balkon. 42.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł61,83 m² 9 170,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,83 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku przy ul. Kmicica na łódzkim Janowie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

299 995 zł36,94 m² 8 121,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż położone w Łodzi na Widzewie przy ul. Zbiorczej. Doskonała lokalizacja z pełną infrastrukturą miejską, szczególnie przypadnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 289 zł62,65 m² 9 007,01 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Przestronne mieszkanie z loggią - widok na panoramę Łodzi Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł38,12 m² 13 641,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na Widzewie w Łodzi, idealne dla singla ceniącego wygodę i bezpieczeństwo. Lokal o powierzchni 38,12 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 914 zł40,96 m² 8 860,21 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Przytulne mieszkanie z ogrodem - nowoczesny design i świetna lokalizacja w Łodzi Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł68 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie o powierzchni 68 m2 przy ul. Wodnej. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz funkcjonalnej kawalerki do wynajęcia w Łodzi, zapraszam! Prezentuję jasne mieszkanie o powierzchni 29m2 usytuowane na trzecim piętrze bloku przy ulicy Zbaraskiej (łódź Górna).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 42.45 m . Lokal wyróżnia się przemyślanym rozkładem oraz ekspozycją zachodnią. Dodatkowym atutem jest loggia.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł45,53 m² 9 993,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie - Łódź Widzew Przedstawiam ofertę sprzedaży eleganckiego, w pełni wyremontowanego mieszkania o powierzchni 45,53 m , zlokalizowanego przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,64 m² 6 880,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Okej, wyobraź to sobie: osiedle Tatrzańska rok nieznany, rzeczywistość niby normalna, ale coś tu dziwnie. spokojne. Podejrzanie spokojne. A teraz wchodzisz do mieszkania i nagle czujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 794 zł85,61 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Masz dość ciasnoty? Zaczyna brakować Ci miejsca? Ta oferta kierowana jest dla rodziny, która potrzebuje więcej przestrzeni, aby w końcu odetchnąć i funkcjonować bez ciągłego przesuwania.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł54,79 m² 10 494,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Ciekawe mieszkanie przy samym lesie Janów, widzew. Szukasz miejsca, w którym po intensywnym dniu w końcu poczujesz prawdziwy spokój? To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 55.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia M-5 na Os. Janów. Mieszkanie 4-pokojowe w cichej i spokojnej okolicy, w dzielnicy Widzew, na Os. Janów. Lokal jest zadbany i czysty. Znajduje się na 2p.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł80 m² 5 737,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dla amatorów większych przestrzeni. Oferujemy przestronne mieszkanie w Łodzi przy ul. Szczytowej. Metraż 80 m2 o bardzo korzystnym układzie- idealne dla większej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł51,02 m² 12 720,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sulma Real Estate prezentuje ofertę mieszkania na sprzedaż w sercu Łodzi, w otoczeniu odrestaurowanych, postindustrialnych budynków dawnej fabryki Scheiblera, gdzie powstało wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł39,38 m² 13 077,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio - Oferta prywatna , bez prowizji, nie współpracuje z pośrednikami. Jeżeli nie odbieram tel to prośba o sms Lokalizacja ul. Wodna 17, łódź (śródmieście / Widzew) - Deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł48,03 m² 9 889,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Prezentuje Państwu mieszkanie w zaciszu Olechowa Mieszkanie jest w stanie do odświeżenia lub zamieszkania Mieszkanie składa się z: pokój dzienny sypialnia kuchnia otwarta na pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 106 zł38,49 m² 10 914,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoja nowoczesna przystań na widzewie 38,5 m Z balkonem Brak prowizji Brak podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. Szukasz mieszkania, które łączy miejski dynamizm.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł52,35 m² 7 984,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na Zarzewiu. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta oraz pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł68,70 m² 10 917,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż o powierzchni 69 m przy ulicy Milionowej w inwestycji Platinium. Lokalizacja Inwestycja platinium przy ulicy Milionowej 1.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł62,44 m² 7 832 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ciekawa alternatywa dla osób szukających wygodnego mieszkania w spokojnej ,zielonej okolicy! Na sprzedaż ,trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,44m2 gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 962 zł44,89 m² 11 872,63 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44,89 m . Lokal składa się z funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni, idealnej dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na Widzewie. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta oraz pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 632 zł25,56 m² 12 270,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wima: prestiżowe studio Z ogromną loggią! 6. Piętro, al. Piłsudskiego Brak prowizji Brak podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. Szukasz czegoś więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

205 000 zł32,11 m² 6 384,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe w nowej inwestycji Dowborczyków 18 32,11 m | 5. piętro | balkon 7,47 m | 205 000 zł Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum Łodzi, zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł51,62 m² 7 264,63 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie 51.62 m2, 2 pokojowe na 3 p wieżowca, osobna kuchnia, położone przy ul. Ćwiklińskiej na Widzewie Wschodzie. Winda nowa zjeżdzająca do poziomu chodnika. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61,70 m² 8 914,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Gotowe do zamieszkania 3 pokoje z klimatyzacją i balkonem 12 m Przestrzeń, wygoda i gotowość do zamieszkania od pierwszego dnia to mieszkanie przy ul. Sacharowa na łódzkim Widzewie.

Szczegóły ogłoszenia

1 545 000 zł75 m² 20 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie Premium w Łodzi 75 m absolutnej perfekcji w Loftach Scheiblera, księży Młyn. Dwupoziomowe. Trzy tarasy. Garaż. Jedyne takie. Aranżacja wielokrotnie wyróżniana.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł86,90 m² 7 928,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo przestronny apartament na sprzedaż o powierzchni 86,9 m , położony przy ulicy Piwnika Ponurego 7 na łódzkim Widzewie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł55,10 m² 6 333,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 55.10 m2 mieszczące się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Szpitalnej 8. - 2 pokoje - kuchnia - łazienka - garderoba. Mieszkanie należy do prężnie działającej.