dowolna

Mieszkania w kamienicy Łódź - Lista aktualnych ogłoszeń

477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

477 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Łódź

140 000 zł23 m² 6 086 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Mieszkanie odraz zaraz do zamieszkanie w pełni wyposażone! bezpośrednio od wlasiciela Remontowane 3lata temu. Trzecie Pietro Zabytowa Kamienica, z 1912 roku Składa się z: * Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

179 000 zł64 m² 2 796 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 850 zł110 m² 16,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w samym centrum łodzi z oknami na deptak ulicy Piotrkowskiej. Odmalowane i wprowadzone pewne usprawnienia po porzednich najemcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Śródmieście,Łódź

370 000 zł112 m² 3 285 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie własnościowe w zadbanej kamienicy, bezczynszowe (opłaty eksploatacyjne ok. 260zł),) dwa wejścia - istnieje możliwość przerobienia na dwa mniejsze mieszkania. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

300 000 zł93 m² 3 225 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Elewacja kamienicy odrestaurowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielna

Bałuty,Łódź

170 000 zł41 m² 4 146 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Okazja! Sprzedam mieszkanie własnościowe o wysokim standardzie! - 41m2, pokój z kuchnią, wysokie: ok.2.80 m, 4 piętro ( winda), blok powojenny- cegła. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

2 500 zł160 m² 15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Piękne, duże mieszkanie w ścisłym centrum Łodzi. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, czterech sypialni oraz dwóch łazienek. Mieszkanie posiada dostęp do ciepłej wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

270 000 zł84 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o pow. 84m2, położone na 3 piętrze w kamienicy w centrum łodzi. Stan mieszkania dobry, w pokojach gładzie,podlogi wykladziny dywanowe, w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

176 400 zł42 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jedyna taka okazja! Jeszcze dziś można sobie wybrać mieszkanie, gdyż do sprzedaży jest kilka po kapitalnym remoncie mieszkań w centrum Łodzi w pięknej secesyjnej kamienicy. Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Struga

Śródmieście,Łódź

660 000 zł132 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie usytuowane w samym sercu miasta, przy skrzyżowaniu ulic A.Struga i Kościuszki. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 130m2, a wysokość 4,20m. Mieszkanie częściowo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

72 000 zł29 m² 2 482,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam pilnie mieszkanie w centrum miasta, tuż przy sądzie i politechnice, w doskonałej lokalizacji komunikacyjnej. Mieszkanie do remontu (okna plastikowe- w stanie b. dobrym),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

1 200 zł64 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie na ul. Narutowicza, po gruntownym remoncie 3 lata temu, położone w poprzecznej oficynie kamienicy sąsiadującej z Filharmonią Łódzką. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

211 500 zł47 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji, 0% ukrytych kosztów Jedyna taka okazja! Jeszcze dziś można sobie wybrać mieszkanie, gdyż do sprzedaży jest kilka po kapitalnym remoncie mieszkań w centrum Łodzi w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Próchnika

Łódź,łódzkie

421 400 zł98 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow. 98 m2, 3 pokoje duża kuchnia łazienka wc, bez pośredników. Mieszkanie usytuowane jest w centrum miasta, 10 minut drogi pieszej od Manufaktury. Piętro III, kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych kamienicy w Łodzi. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Atrakcyjna cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Srebrzyńska

Polesie,Łódź

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Obiekt znajduje się przy ulicy Srebrzyńskiej 63 w Łodzi, blisko centrum miasta. W niedalekiej odległości (2 minuty) znajdują się: - centrum handlowo-rozrywkowe manufaktura - zdrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Chojny,Łódź

45 000 zł17 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam 17- metrową własnościową kawalerkę z aneksem kuchennym( meble pod zabudowę, zlew) i łazienką (prysznic, umywalka,wc). Na podłodze panele, nowe okno pcv. Ogrzewanie elektryczne(nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

43 000 zł79 m² 544,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie za odstepne w prywatnej kamienicy w Lodzi przy ulicy Tuwima. Mieszkanie jest po generalnym remoncie.W mieszkaniu sa 2 pokoje, garderoba, kuchnia, lazienka oraz duzy przedpokoj, lacznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

800 zł80 m² 10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieaktualna oferta. Do wynajęcia od zaraz super mieszkanie w centrum Łodzi przy ulicy Nawrot 30.(pomiędzy ul. Sienkiewicza i Kilińskiego.) W pobliżu wybudowane nowe TBS-Y, dużo sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wolności

Śródmieście,Łódź

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji - Plac Wolności - dwa kroki od ul.Piotrkowskiej oraz centrum handlowego Manufaktura. Świeżo odnowione, stylowo urządzone i całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 200 zł80 m² 15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz (od 1 września) mieszkanie w centrum Łodzi przy ulicy Nawrot 30. Dwa duże pokoje + garderoba z dwiema szafami Komandor +oddzielna kuchnia+łazienka (wejście do łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

750 zł36 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie samodzielne 36 m2, umeblowane, po remoncie. Śródmieście - Kilińskiego. W mieszkaniu znajduje się wc, prysznic, kuchnia. Minimalny okres najmu 1 rok, najchętniej na 3 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Marszałka Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Łódź

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w Łodzi przy ul.Piłsudskiego 89 -ŚRÓDMIEŚCIE- 3 piętro Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane Sprzęt RTV:Zestaw kina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 500 zł90 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane, 2 oddzielne pokoje i duży salon, kuchnia, łazienka. Na wyposażeniu tv, dvd, pralka, lodówka i inne niezbedne rzeczy. Cena zawiera opłaty takie jak: czynsz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

1 000 zł56 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 56m2 w kamienicy blisko Manufaktury i Piotrkowskiej, dogodny dojazd, 2 piętro, okna na podwórko, duży pokój przechodni. Oddzielna łazienka i wc. Wyposażenie: meble (nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

870 000 zł200 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo wygodne, funkcjonalne mieszkanie w doskonałym punkcie miasta. Widok na park i przejście do parku z podwórza. Dostateczna ilość miejsc parkingowych. Wyjście na balkon z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piramowicza

Śródmieście,Łódź

299 000 zł89 m² 3 359,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w kamienicy 3-pokojowe,częściowo rozkładowe, przestronne, łazienka i wc osobno, 2 pokoje duże 21 i 23m,trzeci pokój ok. 12m z możliwością zburzenia ścianki działowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

252 000 zł60 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja,mieszkanie w ścisłym centrum Łodzi,ul. Jaracza/piramowicza. Doskonale nadaje się na wynajem studentom. Kamienica przeszła w latach 60-tych generalny remont, stropy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Brzozowa

Górna,Łódź

70 000 zł29 m² 2 413,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

mieszkanie od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

1 100 zł46 m² 23,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest dwupokojowe, komfortowe mieszkanie w Centrum Łodzi, przy ul.Jaracza 56 (przy Teatrze Wielkim). Mieszkanie jest w stanie idealnym, po generalnym remoncie, włącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jasień

Łódź,łódzkie

800 zł17 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela lokalu. Kawalerki 17 m2 w odrestaurowanym budynku dawnej tkalni w spokojnym otoczeniu. Różna kolorystyka nowocześnie urządzonych wnętrz. Ochrona, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jasień

Śródmieście,Łódź

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkania w odrestaurowanym budynku dawnej tkalni w spokojnym otoczeniu. Różna kolorystyka nowocześnie urządzonych wnętrz. Ochrona, osiedle zamknięte, domofon, parking strzeżony. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 580 zł79 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Super lokalizacja w centrum Łodzi, kamienica po remoncie, super klatki, zamykane podwórko, domofony, alarmy z monitoringiem, możliwość parkowania, brama otwierana pilotem. Mieszkania oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odyńca

Łódź,łódzkie

644 zł46 m² 14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

wynajem na dlugi czas za odstępne 30 000 do wykonczenia, lub krotki czas najmu warunki do ustalenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Polesie,Łódź

107 000 zł35 m² 3 057,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum miasta ale ciche, okolica spokojna, blisko do parku, dobre połączenia komunikacyjne, blisko dh Central, ul. Piotrkowska i kompleks Politechniki na ul. Stefanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopcińskiego

Śródmieście,Łódź

990 zł56 m² 17,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 56 m2 , umeblowane i wyposażone, rozkładowe, duża kuchnia, duży balkon, rtv, internet, co. Kamienica z cegły z windą. III piętro. Adres: łódź, ul. Kopcińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Górna,Łódź

270 000 zł68 m² 3 970,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

DO sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie W porządnej I zadbanej kamienicy - górna Ogólnie: mieszkanie położone w rejonie ul. Przybyszewskiego - Placu Reymonta. Kamienica zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piramowicza

Śródmieście,Łódź

1 200 zł57 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bardzo dobra lokalizacja (okolice pl. Dąbrowskiego i dworca Łódź Fabryczna), kamienica, i piętro. Mieszkanie po remoncie, wymienione instalacje, przestronne, wysokość 4,2 m, 2 pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

100 m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamienię mieszkanie 4 pokojowe, zadłużone, na 2 pokoje. Czynsz 339zł. Mieszkanie na 1 piętrze (oficyna), brama wjazdowa do kamienicy na pilota, przy klatce domofon, klatka schodowa po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

352 350 zł81 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

3 pokoje. 81m2 przy ul.Próchnika w IDEALNYM położeniu: 1min pieszo do ul. Piotrkowskiej, 10min do Manufaktury, tramwaje, autobusy (ul.Zachodnia i Próchnika 1min do przystanków). Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podrzeczna

Bałuty,Łódź

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajduje się na 2 pietrze w wyremontowanej oficynie. Wyposażone jest w instalację wodno - kanalizacyjną, elektryczną i centralnego ogrzewania. Generalny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij