dowolna

Mieszkania w kamienicy Łódź - Lista aktualnych ogłoszeń

478 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

478 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

380 000 zł80 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

To mieszkanie zapewnia cały wachlarz możliwości. 6 pokoi z kuchnią i łazienką. Można je podzielić na trzy, osobne kawalerki (ten wariant przedstawia rzut mieszkania oraz poglądowy wirtualny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

359 000 zł76 m² 4 753,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze kamienicy położonej przy ul. Piotrkowskiej, blisko skrzyżowania z ul. Narutowicza. Mieszkanie daje ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Polesie

Polesie,Łódź

240 000 zł41 m² 5 854 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Jakie są trzy największe atuty atrakcyjnej nieruchomości? Lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Widzew,Łódź

185 000 zł30 m² 6 252,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Bez wynagrodzenia od strony kupującej! Zapraszamy do zakupu dużej kawalerka o powierzchni 29,59 m2 zlokalizowanej przy ulicy Jana Kilińskiego w Łodzi. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamińskiego

Śródmieście,Łódź

1 700 zł75 m² 22,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie 75m2 na 2 piętrze w pięknej, przedwojennej kamienicy w centrum Łodzi przy ul. Kamińskiego. Lokal składa się z dużej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rewolucji 1905 r.

Śródmieście,Łódź

1 400 zł19 m² 75,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka W centrum łodzi ul. Rewolucji 1905 r. (tuż przy uł - Wydział Ek-Soc) wynajem: 1.400 zł OPŁATY ŁĄCZNIE: 1.540 zł/1 osobę

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

444 516 zł131 m² 3 401,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w przepięknej kamienicy w ścisłym centrum Łodzi Klimatyczny apartament na poddaszu w pięknej kamienicy. Lokal składa się z: 3 pokoi kuchni łazienki Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Polesie,Łódź

489 000 zł81 m² 6 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie na ulicy Gdańskiej o powierzchni 81 m2 usytuowane na parterze. Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie. Czynsz to 870 zł. Wystawa okienna to wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Radwańska

Polesie,Łódź

1 500 zł22 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawienia najnowszej i bardzo ciekawej oferty mieszkania przeznaczonego do wynajmu. Przytulna, wyposażona kawalerka z aneksem kuchennym i ładną łazienką bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

420 000 zł70 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemnośc przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania na Starym Polesiu w okolicy ulic Gdańskiej, kopernika,Żeromskiego. Doskonała lokalizacja sprawia,że ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od 1 maja kawalerka z antresolą w całkowicie odrestaurowanej kamienicy z windą na zamkniętym terenie w samym centrum miasta! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

380 000 zł95 m² 3 980,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Niesamowicie klimatyczna kamienica w centrum miasta. Mieszkanie składa się z przestronnych pokoi (15, 24 i 17,5 m2) oraz osobnej, przestrzennej kuchni z oknem, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mielczarskiego

Zdrowie,Łódź

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Więcej informacji: e-mail: alternatywa dla osób szukających mieszkania w pełni umeblowanego i gotowego do zamieszkania. Lokalizacja: do wynajęcia w pełni wyposażona 2 pokojowa kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

800 000 zł153 m² 5 235,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 153 m2, 2 kuchnie, 2 łazienki, 3 pokoje, 2 balkony, z możliwością 5 lub 6 pokoi. Położone na 1 piętrze. Mieszkanie w świetnej lokalizacji w centrum Łodzi przy ul. Jaracza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

246 400 zł38 m² 6 496,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam państwu mieszkanie do remontu z dużym potencjałem inwestycyjnym. W kamienicy - ogrzewanie miejskie, wymienione instalacje wody i kanalizacji, nowe zasilanie energii elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

160 000 zł23 m² 6 957 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta sprzedaży jednopokojowego mieszkania w kamienicy. Przy lekkim nakładzie finansowym , nieruchomość zyskuje miano inwestycyjnej. Lokal wymaga małego odświeżenia. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Przędzalniana

Widzew,Łódź

129 000 zł27 m² 4 856,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy zgrabną kawalerkę położoną na parterze zadbanej kamienicy przy ul. Przędzalnianej, tuż obok Parku Źródliska. Mieszkanie do odświeżenia lub drobnego remontu, nadające się do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Polesie,Łódź

230 000 zł35 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Jednopokojowe przytulne mieszkanie na 1 piętrze, znajdujące się w podwórku na ul. Legionów 69 w kamienicy po remoncie. Bardzo dobra oferta dla osób szukających cichego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 6 Sierpnia

Polesie,Łódź

270 000 zł29 m² 9 365,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie i industrialnymi detalami znajdujące się w zrewitalizowanej kamienicy na ul. 6 sierpnia w Łodzi. Bardzo dobra oferta dla poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nawrot

Śródmieście,Łódź

1 350 zł15 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Więcej informacji: bardzo dobra okazja cenowa! Doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać w samym "sercu miasta" Łodzi - w pięknie zrewitalizowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Granitowa

Górna,Łódź

299 589 zł47 m² 6 358 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Granitowa 13 to inwestycja dla osób, które: poszukują kameralnej inwestycji w znakomitej lokalizacji, szukają zielonej przestrzeni w pobliżu swojego domu, lubią mieć wszędzie blisko, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Łódź

Polesie,Łódź

136 877 zł15 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealna opcja inwestycyjna Samodzielne mieszkanie jako alternatywa pokoju do wynajęcia. -Metraż: 15 mkw. -Ogrzewanie: elektryczne - niskie koszty eksploatacji wynikające z niedużego metrażu. -Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Granitowa

Górna,Łódź

993 582 zł144 m² 6 897 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Granitowa

Górna,Łódź

573 039 zł96 m² 5 976 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 600 zł28 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 kwietnia Stylowe, świeżo wykończone dwupokojowe mieszkanie w najpiękniejszej kamienicy w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 37. Kamienica jest świeżo po rewitalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

1 490 zł54 m² 27,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W kamienicy Z windą W centrum ul. Narutowicza - wynajem: 1.490 zł (przy ul. Wierzbowej, blisko Teatru Wielkiego)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Polesie,Łódź

136 900 zł12 m² 11 408 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli lubisz zmiany na lepsze, to ta oferta jest dla Ciebie Marzy Ci się pewny dochód z wynajmu, a może masz ochotę spróbować życia w innych okolicznościach łagodzących? Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Przędzalniana

Księży Młyn,Łódź

950 zł25 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 25mkw w centrum Łodzi w kamienicy na parterze w bardzo spokojnej lokalizacji. W pobliżu: szkoła Filmowa, wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania, park Źródliska I, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Łódź

559 000 zł134 m² 4 171,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przepiękne mieszkanie z ogromnym potencjałem Super lokalizacja ścisłe centrum - blisko dworca Fabrycznego Mieszkanie wysokie 3,4m - możliwość zrobienia antresoli Powierzchni uzytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, Legionów

Śródmieście,Łódź

139 900 zł18 m² 7 772,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży nowoczesna mikrokawalerka inwestycyjna o powierzchni 11,89 m2 + antresola ok. 6 m2, położona na 1 piętrze zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Legionów w Łodzi w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Górna,Łódź

170 000 zł16 m² 10 585,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki o powierzchni 16,06 m2 w rewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie przeszło w ciągu ostatniego kwartału gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazarowa

Bałuty,Łódź

300 000 zł54 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie składające się z dwóch pokoi oraz dużej oddzielnej kuchni. Kamienica z centralnym ogrzewaniem miejskim i ciepłą wodą miejską. Miejsce postojowe na podwórku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzgowska

Górna,Łódź

435 760 zł84 m² 5 187,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu zadbane mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze położone przy ul. Rzgowskiej w Łodzi. Mieszkanie posiada powierzchnię 83,82 m2 i składa się z: * 3 pokoi * korytarza * kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

1 150 zł19 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka z antresolą na wynajem w odnowionej kamienicy przy Jaracza 15 w Łodzi. Mieszkanie ma 19m2 powierzchni użytkowej (13m2 + antresola 6m2) i jest świeżo po remoncie. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górna

Górna,Łódź

269 000 zł41 m² 6 529 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania położonego w pięciorodzinnym domu z 1960r., w dzielnicy Łódź Górna w okolicach Ronda Lotników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Bałuty,Łódź

235 000 zł35 m² 6 743,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,85mkw zlokalizowane w nowej części Bałut przy ulicy Młynarskiej. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowe, 2-pokojowe mieszkanie w najpiękniejszej kamienicy w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 37. Kamienica jest świeżo po rewitalizacji. Mieszkanie ma powierzchnię 40 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

160 000 zł26 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w kamienicy na parterze w atrakcyjnej lokalizacji! Mieszkanie znajduję się na parterze i składa się z: * pokoju * przedpokoju * kuchni * łazienki. Mieszkanie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Polesie,Łódź

339 000 zł44 m² 7 705 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie Przedstawiamy 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy, której generalny remont zakończy się we wrześniu 2021 r. Mieszkanie idealne pod inwestycje pod wynajem w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Katedralna,Łódź

295 000 zł43 m² 6 934,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam frontowe mieszkanie w ścisłym centrum Łodzi - vis a vis budynku mbanku, rzut kamieniem od Bramy Łodzi oraz Stacji Łódź Fabryczna. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

1 150 zł19 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij