dowolna

Mieszkania w kamienicy Łódź - Lista aktualnych ogłoszeń

478 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

478 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nawrot

Widzew,Łódź

208 000 zł18 m² 11 542,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnej kawalerki o powierzchni 18,02 m , usytuowanej w samym sercu Łodzi, niedaleko ulicy Piotrkowskiej. Najważniejsze atuty: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Widzew,Łódź

1 400 zł16 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne mieszkanie- ciepłe i słoneczne w świeżo wyremontowanej, pachnącej świeżością kamienicy *z miejskim centralnym ogrzewaniem *oprócz samej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Śródmieście,Łódź

405 000 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam 2 pokojowy lokal w centrum miasta obok Manufaktury! Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania. Na podwórku znajdują się miejsca parkingowe. Na całkowity metraż lokalu składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zacisze

Śródmieście,Łódź

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie W sercu łodzi, umeblowane Z miejscem parkingowym! okazja okazja okazja! Mieszkanie znajduje się przy ul. Zacisze, o powierzchni 80 m , posiada 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

435 534 zł43 m² 10 028,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis Zamieszkaj w stylowym apartamencie w centrum miasta! Oryginalne wyremontowane balustrady i piękne stylowe drzwi to tylko kilka elementów jakie czekają na przyszłych mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Antenowa

Chojny,Łódź

1 600 zł15 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 15 m , zlokalizowana przy ul. Antynowej 12 w Łodzi. Mieszkanie idealne dla studenta lub osoby pracującej, znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Ruda Pabianicka,Łódź

155 000 zł18 m² 8 776,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Witam serdecznie! Ważna informacja - Przedstawiamy Państwu kawalerkę, która świetnie się nadaje jako inwestycja lub własny przytulny kącik. Cicha i spokojna okolica, zaledwie 50 m od Stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

279 990 zł33 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w centrum Łodzi przy ul. Jaracza 21. Mogą stać się Twoje od zaraz bez dodatkowych kosztów dla pośrednika. Kamienica po generalnej rewitalizacji zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

379 973 zł42 m² 8 993,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

730 000 zł78 m² 9 370,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Przedstawiam stylowy lokal w wysokim standardzie wraz z siłownią. Siłownia (lokal usługowy), posiada osobną księgę wieczystą. Na 78mkw składa się: * salon z aneksem kuchennym *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Radiostacja,Łódź

385 000 zł61 m² 6 336,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam 2 pokojowy lokal obok Parku Matejki. Mieszkanie jest w stanie do odświeżenia / do remontu. Na podwórku znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców. Na 61mkw składa się: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

900 zł20 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Kawalerka w centrum miasta w pobliżu Uniwersytetu Medycznego przy ul. Pogonowskiego 65. Mieszkanie posiada 20 m2 oraz składa się za salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Targowa

Widzew,Łódź

1 190 zł21 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne mieszkanie - ul. Targowa 55 *powierzchnia 21 m2, parter *centralne ogrzewanie *kamienica po remoncie *spokojna okolica w centrum miasta, blisko park Źródliska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tramwajowa

Śródmieście,Łódź

1 900 zł77 m² 24,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Nowym Centrum Łodzi. Usytuowane jest na 1 piętrze kamienicy przy ulicy Tramwajowej 3, tuż przy zbiegu z ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Śródmieście,Łódź

529 500 zł59 m² 8 974,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w stanie - od razu do wprowadzenia, wyremontowane i umeblowane. Mieszkanie bardzo ciepłe i ciche, z oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Śródmieście-Wschód,Łódź

235 000 zł28 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie dla konesera kamienic lub inwestycyjnie przy ul. Pomorskiej 87 Mieszkanie o pow. 27,74 m2 z dużym oknem na podwórko w kierunku wschodnio-południowym znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Czackiego

Górna,Łódź

1 180 zł25 m² 47,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone i wybudowane mieszkanie na Górnej przy ul. Czackiego 14. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

435 500 zł67 m² 6 492,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Zamieszkaj w stylowej kamienicy po generalnej rewitalizacji w centrum miasta. Trzypokojowy wyremontowany apartament w centrum Łodzi przy ulicy Jaracza 21. Może stać się Twój od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Śródmieście,Łódź

400 000 zł60 m² 6 621,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ulicy Próchnika. Lokal ma nowoczesny układ pomieszczeń z kuchnią otwartą na pokój dzienny. Z salonu przejście do sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Żubardź,Łódź

298 000 zł33 m² 9 030,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie w ogrodzonej kamienicy z miejscem parkingowym. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze. Pełna własność z kw! Na 33mkw składa się: * salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Więckowskiego

Polesie,Łódź

434 000 zł67 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy przy ulicy Więckowskiego. Kamienica po remoncie (klatka, elewacja zewnętrzna), w tym roku planowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Księży Młyn,Łódź

218 000 zł35 m² 6 229 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli poszukujesz kameralnego mieszkania, z miejscem parkingowym w sercu Łodzi to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja: łódź, kilińskiego okolice Parku Źródliska. Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Skalna

Stoki,Łódź

900 zł17 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo wygodna kawalerka na Stokach dla studenta. Mieszkanie mieści się przy ulicy Skalnej 32, znajduje się w odnowionej kamienicy. Otoczenie zawiera bardzo dużo zieleni. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Łódź

Doły,Łódź

280 000 zł40 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Przedstawiam rozkładową kawalerkę na zielonych Dołach. Lokal jest w stanie do zamieszkania! Całkowita powierzchnia mierzona po podłodze wynosi 40mkw, natomiast powierzchnia użytkowa wynosi 26mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Stare Polesie,Łódź

449 000 zł62 m² 7 242 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji: wszystkie oferty na stronie: jeśli poszukujesz nowego mieszkania w centrum Łodzi, gotowego do wprowadzenia to ta Alternatywa jest dla Ciebie! Apartament znajduje się na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Polesie,Łódź

340 000 zł30 m² 11 432,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: - przytulną kawalerkę do zamieszkania w centrum Łodzi. Opis: nieruchomość położona na 3-cim piętrze, w zrewitalizowanej kamienicy. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

3 300 zł80 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4 pokojowe (3 sypialnie) mieszkanie o powierzchni 80m2, na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy przy ulicy Zachodniej 79 w Łodzi. Mieszkanie kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Targowa

Widzew,Łódź

1 160 zł16 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne studio- ciepłe i słoneczne przy ul. Targowej 55 *powierzchnia 16 m2, ogrzewanie centralne *możliwość zaparkowania samochodu przed budynkiem *kamienica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gdańska

Stare Polesie,Łódź

269 000 zł26 m² 10 346 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Polesie,Łódź

360 000 zł32 m² 11 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek Jakubowska Kłosek polecają: - nowoczesną kawalerkę w samym centrum Łodzi. Opis: nieruchomość położona na 3-cim piętrze, w zrewitalizowanej kamienicy. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Polesie,Łódź

269 000 zł47 m² 5 666,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: 2 ustawne pokoje w centrum Łodzi. Opis szczegółowy: nieruchomość położona na parterze, w kamienicy po termomodernizacji. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

1 210 zł17 m² 71,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowe studio na ul. Łagiewnickiej 96a *pełne, nowe wyposażenie agd (pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik) *nowe okna, instalacja, pełne nowe umeblowanie *miejskie ogrzewanie; 17m2; 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pomorska

Śródmieście,Łódź

499 000 zł90 m² 5 561 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Doskonała alternatywa dla osób, które szukają przytulnego funkcjonalnego mieszkania gotowego do zamieszkania W ścisłym centrum łodzi lokalizacja: łódź ul. Pomorska Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Targowa

Widzew,Łódź

1 140 zł16 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulne mieszkanie w wyremontowanej kamienicy z miejskim centralnym ogrzewaniem *powierzchnia 16 m2, piętro 2 *ogrzewanie miejskie, kamienica *spokojna okolica w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

215 000 zł29 m² 7 413,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 050 zł16 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Zachodniej 101 *o powierzchni 16m2, 2 piętro *ogrzewanie centralne *lokal znajduje się w kamienicy po rewitalizacji *składa się z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

162 000 zł37 m² 4 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w kamienicy na 3. piętrze w centrum miasta. Szczegóły: ogrzewanie: elektryczne, ciepła woda z bojlera Koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Piękna

Górna,Łódź

990 zł12 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *studio po remoncie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Pięknej 16 *wyremontowana kamienica *12 m2, parter, ogrzewanie centralne *w odległości 2 km znajduję się Wydział Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Adama Mickiewicza

Śródmieście,Łódź

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w centrum Miasta Powierzchni 46,66m2 I piętro front kamienicy Świetna lokalizacja Ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska Okna nowe pcv Mieszkanie do remontu Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Więckowskiego

Śródmieście,Łódź

1 300 zł23 m² 57,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nową kawalerkę z antresolą o powierzchni 22,7m2 (+ antresola 4m2) znajdującą się w kamienicy po renowacji. Mieszkanie na III piętrze w IV piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Łódź

419 970 zł42 m² 9 989,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż urocze mieszkanie 2-pokojowe W pięknie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Piramowicza 4 W samym centrum łodzi oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze.