dowolna

Mieszkania w kamienicy Łódź - Lista aktualnych ogłoszeń

456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

456 ogłoszeń

279 000 zł49,90 m² 5 591,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż oryginalne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , położone w spokojnej, zielonej dzielnicy. Idealne dla osób szukających komfortowego i cichego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł92,62 m² 12 956,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W najbardziej ekskluzywnej częśći ulicy piotrkowskiej - deptak Mieszkanie szczytowe, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc. Mieści się ono na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49,80 m² 6 405,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego W kamienicy W łodzi przy ul. Piotrkowskiej Mieszkanie o pow. 49,80 m kw., położone jest na trzecim piętrze w oficynie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł75 m² 7 053,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Łódź to jedno z najlepszych miejsc w kraju, gdzie warto zainwestować w zakup nieruchomości i czerpać zysk z najmu krótko lub długoterminowego. Dowolne przeznaczenie czy to dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

800 000 zł102,74 m² 7 786,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Unikatowe mieszkanie z ogrodem na Julianowie Zapraszam się do zapoznania z wyjątkową nieruchomością na Julianowie. Jest to mieszkanie o powierzchni 102m2. No powierzchnie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na 1 piętrze w kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej. Powierzchnia mieszkania to 54 m2. Mieszkanie ustawne i słoneczne, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł70,65 m² 8 040 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 70,65m2. Znajduje się na ostatnim piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł25,83 m² 54,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie typu amfilada o powierzchni 25,83 m , położone na parterze kamienicy przy ulicy Piwnej w Łodzi. Idealne dla singla lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł36,60 m² 6 557,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

**tylko w Home Park** ___36,6 m ___ Łódź, ul. Słowiańska ___ Na sprzedaż funkcjonalna i przytulna kawalerka o powierzchni 36,6 m , położona na 3. piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł24,38 m² 8 613,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedaż uroczej kawalerki podzielonej na dwa pomieszczenia. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa. W przyszłości zostanie wymieniona brama.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł95 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1910

Dochodowa nieruchomość inwestycyjna Łódź Centrum ul. Narutowicza Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w centrum Łodzi, w pełni funkcjonujący, o powierzchni 94,84 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł22 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność / Cena do negocjacji / Do sprzedaży pokój z anskem kuchennym położony na ul. Dowborczyków w okolicy Piłsudskiego Stan prawny: lokal stanowiący odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł116,45 m² 5 143,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 116,45 mkw położone naprzeciwko Teatru Wielkiego w Łodzi. Lokal znajduje się w zabytkowej kamienicy z 1912 r. Budynek wpisany jest.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł69,13 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

#niższa cena Mieszkanie w kamienicy, okolica wólczańska/zamenhofa (na tyłach Sądu Apelacyjnego) Trzy pokoje, kuchnia, łazienka i wc (2 piony kanalizacyjne), komórka w piwnicy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Odstępne 61 000 pln Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w prywatnej kamienicy przy ul. Próchnika. Lokal składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł60,20 m² 11 112,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfort i wygoda w centrum Łodzi - mieszkanie gotowe do wprowadzenia Opiekun oferty: łukasz Duracz tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł69,35 m² 10 382,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie inwestycyjne - podzielone na 3 kawalerki / gotowiec inwestycyjny Lokal w pięknej i zadbanej kamienicy. Wynajęte na długi termin - kupujesz i od razu zarabiasz!.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł77,66 m² 6 399,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Poszukujesz przestronnego mieszkania w centrum miasta? Chcesz wprowadzić się do gotowego wnętrza? Jestem pewien, że ta oferta Cię zainteresuje! Lokal o powierzchni 77,66 m2 mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

150 311 zł13,79 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji kupujący nie płaci prowzji! W tej inwestycji posiadamy kilkanaście mieszkań 1 pokojowych.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł136,41 m² 6 707,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1872

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   inwestycja W sercu łodzi! 136,41 m2 w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej (dwa Niezależne Lokale). Wyjątkowa nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1897

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy przy ul. Gdańskiej 42. Mieszkanie znajduje się w oficynie, co zapewnia ciszę i spokój. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

756 zł40 m² 18,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Odstępne 65 000 pln Prezentujemy ofertę mieszkania na wynajem w prywatnej, kamienicy na pierwszym piętrze z balkonem .Lokal przeszedł właśnie gruntowny remont -będziesz pierwszym lokatorem.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Nową mikrokawalerkę typu Studio dla 1-2 Najemcy/ów w nowo zrewitalizowanej kamienicy z centralnym ogrzewaniem. Mikrokawalerka znajduje się na ul.Kowieńska 10-200 m od Atlas Arena.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł56,93 m² 5 445,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Poszukujesz przestronnego mieszkania w Łodzi w Śródmieściu? Nieruchomość o powierzchni 56,93 m , położona na drugim piętrze w kamienicy z 1900 roku to idealny balans.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Miezkanie wolne / Oferta na wyłączność / Do wynajęcia pokój z kuchnia i antresolą mieszczący się na ul. Pomorskiej przy Placu Wolności. Czynsz ok 800 zł (administracja, zaliczki na wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie Łódź, ul. Organizacji "wolność i Niezawisłość" mieszkanie z oddzielną kuchnią i łazienką o powierzchni 49 m Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł45,50 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na parterze w doskonałej lokalizacji przy Al. 1 maja w Łodzi, idealne zarówno na własne potrzeby, jak i na inwestycję. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł66 m² 4 530 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania dla siebie lub inwestycyjnie pod wynajem w samym "sercu miasta" Łodzi, w bardzo bliskiej odległości od Manufaktury, uczelni wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł158,97 m² 5 529,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentujemy unikatowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 158 m , położone na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy w samym sercu Łodzi. To miejsce, gdzie historia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł49,50 m² 13 939,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić niezwykłe mieszkanie w samym centrum Łodzi, na ul. Nawrot. Całe wyposażenie w cenie! Luksusowe mieszkanie z bezpośrednim wejściem do parku! Samo centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł26,53 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne, (27mkw)umeblowane jednopokojowe mieszkanie w centrum Łodzi przy ul Kilińskiego 33 Mieszkanie mieści się w odnowionym budynku z zamykanym podwórkiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł15,44 m² 10 362,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka inwestycyjna na Śródmieściu z najemcą! Opis lokalizacji: łódź Górna, okolice Kilińskiego i Fabrycznej. Blisko do głównej ulicy Piłsudskiego oraz deptaka przy Piotrkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł24 m² 10 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum Łodzi ul. Lipowa | 24 m | Parking | gotowiec inwestycyjny Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia? Ta oferta to idealny gotowiec inwestycyjny w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł120 m² 4 408,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis ogólny Na sprzedaż 50% udziału w nieruchomości wspólnej, obejmującej część czterokondygnacyjnej kamienicy o pow.: ok.: 250 m z działką o pow.: 465 mkw. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta | 2 pokoje + antresola | kilińskiego Do wynajęcia mieszkanie o pow. ok. 40 m 2 w całkowicie odrestaurowanej kamienicy na zamkniętym terenie w samym centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł166 m² 7 530,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Zarabiaj 6 850 zł miesięcznie od pierwszego dnia - 5 wynajętych kawalerek w centrum Łodzi, bez remontu, bez szukania najemców! Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną: pakiet pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka | tuż przy parku IM. Henryka sienkiewicza | centrum Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok. 20 m 2 usytuowana na 3 piętrze kamienicy przy ul. Kilińskiego. Budynek położony jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27,22 m² 10 985 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka w sercu Łodzi przy ul. Piotrkowskiej o powierzchni użytkowej 23,32 m z antresolą o powierzchni 3,9 m położona na 1 piętrze w 3-piętrowej kamienicy z 1900 r.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł21 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - ul. Braterska 10, łódź Oferuję do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Braterskiej w pobliżu Politechniki. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, studentów,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,23 m² 6 624,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 60,23m2 w zadbanej kamienicy. Mieszkanie znajduje się 2p. 3-piętrowej, wyremontowanej kamienicy na Starym Polesiu.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł61,50 m² 7 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Otoczenie nieruchomości: lokalizacja mieszkania to synonim życia miejskiego - idealna dla osób ceniących sobie komfort, oszczędność czasu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij