dowolna

Mieszkania w kamienicy Łódź - Lista aktualnych ogłoszeń

474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

474 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mielczarskiego

Stare Polesie,Łódź

259 000 zł23 m² 11 434,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Opiekun oferty: chojatel: opis lokalizacji: mieszkanie położone jest w dzielnicy Polesie, ok. 500m od Manufaktury. W okolicy znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe oraz przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Przędzalniana

Śródmieście,Łódź

210 000 zł23 m² 9 222,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Opiekun oferty: tel : Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w centrum Łodzi, na pograniczu Śródmieścia i Starego Widzewa, 10 minut spacerem od dworca pkp Łódź Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rewolucji 1905 r.

Katedralna,Łódź

365 000 zł63 m² 5 806,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację mieszkania! Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia godziny spotkania. Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 62,86 m w sercu Łodzi Szukasz nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamińskiego

Śródmieście-Wschód,Łódź

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem bezpośrednio od Właściciela, nie pobieramy prowizji. Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy przy ul. Kamińskiego 34 w Łódź. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Polesie,Łódź

340 000 zł52 m² 6 594,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedmiotem ogłoszenia jest przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na parterze w zadbanej kamienicy. Składa się z: salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc, garderoby, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Katedralna,Łódź

470 000 zł45 m² 10 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1892

Marzysz o mieszkaniu w centrum miasta, z którego wszędzie masz blisko? Ten wyjątkowy apartament o powierzchni 45 m , położony na 3. piętrze zadbanej frontowej kamienicy, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Śródmieście,Łódź

186 318 zł19 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji kupujący nie płaci prowzji! W tej inwestycji posiadamy kilkanaście mieszkań 1 pokojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Śródmieście,Łódź

250 000 zł33 m² 7 587,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1899

Przytulna kawalerka w sercu Łodzi w Śródmieściu. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 32,95 m , usytuowane na parterze kameralnej, zabytkowej kamienicy z 1899 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 6 Sierpnia

Polesie,Łódź

1 290 zł47 m² 27,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w centrum Łodzi, w okolicy Uniwersytetu Medycznego umeblowane, przyjazne dla zwierząt i świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wawelska

Bałuty,Łódź

193 350 zł16 m² 12 084,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji oferta bezpośrednia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu nieruchomości w Łodzi, jedyne 2km od Manufaktury, zlokalizowanej w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wawelska

Bałuty,Łódź

144 000 zł12 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bez prowizji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu nieruchomości w Łodzi, jedyne 2km od Manufaktury, zlokalizowanej w odnowionej kamienicy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Bałuty,Łódź

322 600 zł27 m² 11 948,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bez prowizji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości w Łodzi, 2 minuty od Manufaktury. Mieszkanie posiada 27 mkw powierzchni i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Śródmieście,Łódź

1 280 zł21 m² 60,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (579x523x584) for more information. Lokalizacja: ul. Kilińskiego 107, łódź Prezentujemy Państwu komfortowe studio o powierzchni ok 21 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w stylowym apartamencie w samym sercu miasta! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość - elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

649 000 zł94 m² 6 904,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1892

Wyjątkowe 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94 metrów kwadratowych, zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji przy ul. Piotrkowskiej 82. Oferujemy lokal, który daje pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

287 000 zł40 m² 7 175 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,00 m2, położone na pierwszym piętrze, czteropiętrowej kamienicy z cegły, zlokalizowanego w Łodzi na ul. Senatorskiej. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Orla

Śródmieście,Łódź

269 000 zł18 m² 14 540,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Idealne zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem! Atrakcyjna lokalizacja! opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Śródmieście,Łódź

450 000 zł50 m² 9 065,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wprowadzenie Prezentujemy klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,64 m , zlokalizowane w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Więckowskiego 46 w samym sercu Łodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wolności

Śródmieście,Łódź

559 900 zł84 m² 6 665,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi! roi na poziomie 8%! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

219 000 zł23 m² 9 592,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty: tel: opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Tuwima 59. Bardzo blisko Dworca Łódź Fabryczna oraz ec1. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Śródmieście,Łódź

350 000 zł46 m² 7 580,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

46 m w centrum Łodzi | Parter | Spokojna ulica | Żelazna 17 Wprowadzenie Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 46,17 m , zlokalizowane przy ul. Żelaznej 17 w Łodzi (śródmieście).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

349 000 zł51 m² 6 853,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wprowadzenie Jednopokojowe, wysokie mieszkanie w centrum Łodzi przy ul. Jaracza 21. Może stać się Twoje od zaraz bez dodatkowych kosztów dla pośrednika. Kamienica po generalnej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

434 992 zł60 m² 7 218,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Czy marzysz o miejscu, gdzie puls miasta spotyka się z oazą ciszy? Gdzie masz wszystko pod ręką, a wieczorem wracasz do przytulnej przestrzeni? Apartament M42 w Zielonej Residence to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

775 000 zł153 m² 5 071,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w przestronnym mieszkaniu w sercu Łodzi - wysoki sufit, duże okna i niepowtarzalny klimat zabytkowej kamienicy! Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: łódź - Śródmieście, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

339 000 zł52 m² 6 569,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Uwaga! W dniach 17.03-24.03 będę niedostępna pod telefonem. Proszę o wiadomość przez portal ogłoszeniowy. Zapraszamy do zapoznania się z nadzwyczajną ofertą 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struga

Stare Polesie,Łódź

399 000 zł54 m² 7 330,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Prezentuję klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,43 m , położone na parterze kamienicy w sercu Starego Polesia przy ul. Andrzeja Struga. Znajduje się w głębi podwórka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bazarowa

Śródmieście,Łódź

260 000 zł36 m² 7 123,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Zamieszkaj w odnowionym mieszkaniu w sąsiedztwie Manufaktury! Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: łódź - Polesie, ul. Bazarowa 10 Metraż: 36,5 m O mieszkaniu: to świeżo wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. 1 Maja

Polesie,Łódź

1 900 zł50 m² 38,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 50 m . w centrum Łodzi. Lokal został wyremontowany i estetycznie urządzony Informacje o mieszkaniu Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Stare Polesie,Łódź

449 000 zł62 m² 7 193,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie 62 m | 3,12 m wysokości | Żeromskiego 18 Wprowadzenie Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone przy ul. Żeromskiego 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sierakowskiego

Łódź,łódzkie

1 200 zł12 m² 96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia kawalerka w budynku który został całkowicie wyremontowany i zmodernizowany. Całkowicie wyposażone i gotowe do zamieszkania. TV, pralka, lodówka, mikrofalówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żeromskiego

Stare Polesie,Łódź

245 000 zł22 m² 11 395,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Inwestycyjne mieszkanie pod klucz w samym sercu Łodzi, po generalnym remoncie! Na sprzedaż oferuję eleganckie, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 21,5 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Łódź

415 000 zł86 m² 4 828,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,94 metrów kwadratowych zlokalizowane przy ul. Gdańskiej 9 w dzielnicy Łódź Bałuty w sąsiedztwie Manufaktury Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

530 000 zł66 m² 7 978,32 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie jest położone w samym sercu Łodzi, przy charakterystycznej dla miasta ulicy Piotrkowskiej. To propozycja dla osób ceniących wygodę życia w centrum, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wschodnia

Śródmieście,Łódź

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (791x911x899) for more information. Na wynajem stylowa i funkcjonalna kawalerka z antresolą przy ul. Wschodniej 68/70, urządzona z dbałością o każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

550 000 zł95 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 68m2 Zlokalizowane na strychu w wyremontowanej i zadbanej kamienicy w ścisłym centrum Łodzi. Mieszkanie składa się z: -przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

650 000 zł84 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84,5 m do wprowadzenia od zaraz po generalnym remoncie- centrum Łodzi, przy ul. Wólczańskiej. W skład nieruchomości wchodzą: -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

499 000 zł96 m² 5 197,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko tu! piotrkowska deptak! Widok na deptak! Wyjątkowe mieszkanie w pięknej kamienicy w tętniącym życiem sercu Łodzi. Piotrkowska deptak - idealne pod inwestycje. Wyjątkowy adres premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

449 000 zł65 m² 6 960,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wprowadzenie Trzypokojowe, mieszkanie w centrum Łodzi przy ul. Jaracza 21. Może stać się Twoje od zaraz bez dodatkowych kosztów dla pośrednika. Kamienica po generalnej rewitalizacji zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tkacka

Śródmieście,Łódź

489 000 zł62 m² 7 951,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,5 m , zlokalizowane w centrum Łodzi, na drugim (ostatnim) piętrze kameralnego budynku wielorodzinnego. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

1 040 zł12 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mini kawalerka przy ul. Wróblewskiego 54 w Łodzi, na zamkniętym osiedlu, blisko Politechniki Łódzkiej. Nieruchomość: powierzchnia 12 m2. Parter. Kamienica. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Marszałka Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

268 000 zł38 m² 6 961,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Łodzi Mieszkanie własnościowe w kamienicy 38.48 m2 w centrum Łodzi przy ulicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij