dowolna

Mieszkania Łódź ul. Zachodnia

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

503 860 zł41 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament w idealnej pod inwestycje lokalizacji! Spacerkiem dojdziesz do ul. Piotrkowskiej, manufaktury. Miejsce to polubią również studenci ze względu na szybki dojazd do Uniwersytetu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english Na wynajem w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie typu studio, o powierzchni 32m2, na 2 piętrze nowej inwestycji przy ul. Drewnowskiej 77 w Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 200 zł22 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia bardzo gustownie urządzona kawalerka położona w samym centrum Łodzi *mieszkanie doskonale zlokalizowane pod względem komunikacyjnym, w odległości około 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

3 300 zł80 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4 pokojowe (3 sypialnie) mieszkanie o powierzchni 80m2, na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy przy ulicy Zachodniej 79 w Łodzi. Mieszkanie kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 050 zł16 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Zachodniej 101 *o powierzchni 16m2, 2 piętro *ogrzewanie centralne *lokal znajduje się w kamienicy po rewitalizacji *składa się z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

260 000 zł32 m² 8 119,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Opis Zamieszkaj w mieszkaniu usytuowanej w samym sercu Łodzi przy ul. Zachodniej 22b. Mieszkanie jest idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie bliskość miejskich atrakcji i łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

249 000 zł32 m² 7 776,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Przytulna kawalerka położona na 2-piętrze w 4-piętrowym zadbanym bloku z cegły w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Łódź - Śródmieście, obok manufaktury! Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia gustownie urządzona kawalerka położona w samym centrum Łodzi *2 piętro w odnowionej kamienicy, 25 m2 *w odległości około 100 metrów przystanki tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

990 zł16 m² 61,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *w pełni wyposażona kawalerka w odnowionej kamienicy *składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki *zaprojektowana przez architekta *położona tuż przy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 190 zł16 m² 74,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka w samym sercu Łodzi - zaledwie 150 m od Uniwersytetu Medycznego - Zachodnia 101 *16 m2, ogrzewanie miejskie *w pobliżu Manufaktura oraz Uniwersytet Medyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

3 500 zł89 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4 pokojowe (3 sypialnie) mieszkanie o powierzchni 89m2, na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej i zadbanej kamienicy przy ulicy Zachodniej 79 w Łodzi. Mieszkanie kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Manu park | kawalerka tuż przy manufakturze Z widokiem na park Do wynajęcia mieszkanie do pierwszego zamieszkania o pow. ok. 36 m 2 , położone na 3 piętrze nowej inwestycji Manu Park przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

3 700 zł89 m² 41,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Bałuty,Łódź

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 położone przy ul. Zachodniej w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Łódź,łódzkie

445 000 zł64 m² 6 953 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Okolice Manufaktury, ul. Zachodnia. Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w bloku z cegły (lata 50-te XX w.). Mieszkanie ciche, nie ma okien od ul. Zachodniej, położone jest w odchodzącej od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka w samym sercu Łodzi, ul. Zachodnia 101 *powierzchnia 18 m2, 1 piętro *ogrzewanie miejskie *idealne dla studenta lub osoby pracującej *w pobliżu- manufaktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Bałuty,Łódź

310 000 zł37 m² 8 326,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka o powierzchni 37 m2 mieści się na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest rozkładowe składające się z przestronnego pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 399 zł20 m² 69,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem studio w centrum miasta przy ul. Zachodniej 101. Mieszkanie posiada 20m2 oraz składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki. Dla przyszłego najemcy dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

3 400 zł89 m² 38,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

WE speak english Na wynajem 4 pokojowe (3 sypialnie) mieszkanie o powierzchni 89m2, na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej i zadbanej kamienicy przy ulicy Zachodniej 79 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

245 000 zł34 m² 7 132,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę dużej kawalerki o powierzchni 34,35 m2 w samym centrum Łodzi, ulica Zachodnia, tuż przy Manufakturze. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bałuty,Łódź

235 000 zł37 m² 6 419,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Zachodniej w Łodzi. To doskonała propozycja dla osób ceniących bliskość komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zachodnia

Bałuty,Łódź

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przestronna kawalerka przy ul. Zachodniej 10. *Świetna lokalizacja, manufaktura 1000m. ul. Piotrkowska 1500 m. *Ogrzewanie miejskie, 41m2, 1 piętro. Wyposażenie: *pokój: telewizor, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zachodnia

Bałuty,Łódź

225 000 zł34 m² 6 550,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Duża kawalerka tuż przy manufakturze ul. Zachodnia cena: 225.000 zł Zalety nieruchomości: - media miejskie - wymieniona cała elektryka - przestronne wnętrze - bardzo dobrze skomunikowane Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 250 zł23 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 2023-11-13! *do wynajęcia lokal przy ul. Zachodniej 101. *Powierzchnia 23m2, 3 piętro. *Ogrzewanie centralne. *W pełni wyposażona kawalerka w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

3 900 zł89 m² 43,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 700 zł128 m² 13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Posiadamy na wynajem przestronny Lokal mieszkalny w odnowionej , ocieplonej kamienicy o pow. 128 m2 ( z możliwością rozdzielenia na dwa niezależne lokale ). Posiadający 2 odrębne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 150 zł16 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*Do wynajęcia lokal przy ul. Zachodniej 101. *O powierzchni 16m2, 2 piętro. *Ogrzewanie centralne. *Lokal znajduje się w kamienicy po rewitalizacji. *Składa się z przedpokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 250 zł19 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Zachodniej 101. *Zaledwie 150 m od Uniwersytetu Medycznego. *Powierzchnia 19 m2. *Piętro 3. *Ogrzewanie centralne. *Mieszkanie urządzone bardzo stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

3 800 zł89 m² 42,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

WE speak english Na wynajem 4 pokojowe (3 sypialnie) mieszkanie 89m2 na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej i zadbanej kamienicy przy ulicy Zachodniej 79 w Łodzi. Mieszkanie kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 230 zł18 m² 68,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *pięknie urządzona kawalerka w ścisłym centrum Łodzi, przy ul. Zachodniej 101. *Idealna lokalizacja dla studentów - 150 m do Uniwersytetu Medycznego! Wyposażenie: *pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 160 zł16 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *w pełni wyposażona kawalerka w odrestaurowanej kamienicy. *Składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki. *Zaprojektowana przez architekta. *Położona tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

3 800 zł86 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

WE speak english dostępne od 1 czerwca Na wynajem 4 pokojowe (3 sypialnie) mieszkanie na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej i zadbanej kamienicy przy ulicy Zachodniej 79 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 300 zł72 m² 18,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie trzypokojowe na trzecim piętrze w kamienicy przy Manufakturze. *W jednym pokoju znajduje się antresola. *72m2, 3 piętro, ogrzewanie gazowe Wyposażenie: *salon: komplet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia nowoczesna kawalerka w całkowicie odrestaurowanej, zamykanej kamienicy w samym centrum miasta! Mieszkanie w świetnej lokalizacji, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 190 zł16 m² 74,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 270 zł16 m² 79,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

269 000 zł34 m² 7 994,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

TO speak english please call: do sprzedania nowoczesna kawalerka w całkowicie odrestaurowanej, zamykanej kamienicy w samym centrum miasta! Mieszkanie w świetnej lokalizacji, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia od 20 października nowoczesna kawalerka w całkowicie odrestaurowanej, zamykanej kamienicy w samym centrum miasta! Mieszkanie w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Bałuty,Łódź

229 000 zł37 m² 6 134,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Duża kawalerka W centrum miasta ul. Zachodnia (przy Bazarowej) cena: 229.000 zł Zalety nieruchomości: - media miejskie - blok z windą - przestronne wnętrze - bardzo dobrze skomunikowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Bałuty,Łódź

1 400 zł37 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka W centrum miasta w ok. Manufaktury ul. Zachodnia (przy Bazarowej) - wynajem: 1.400 zł OPŁATY ŁĄCZNIE: 1.800 zł/1 os. (wynajem i czynsz) + prąd wg zużycia kaucja: 3.000 zł DLA.