dowolna

Mieszkania Łódź ul. Wróblewskiego

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górna,Łódź

1 700 zł30 m² 56,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu kawalerkę na wynajem. Nieruchomość zlokalizowana jest w inwestycji Nowa Przędzalnia w Łodzi przy Wróblewskiego 21g. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wróblewskiego

Górniak,Łódź

719 000 zł72 m² 9 940,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bardzo atrakcyjny apartament adresowany dla wymagającego klienta w ścisłym centrum Łódź Górna ul. Walerego Wróblewskiego 8a Apartament w pełni wyposażony w nowy bardzo dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30 mkw usytuowane na szóstym piętrze w nowym budynku z windą położonym w centrum Łodzi przy ul. Wróblewskiego 21 (10 min do ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

229 000 zł30 m² 7 707,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zakupu komfortowego 2-pokojowego mieszkania położonego na parterze w budynku wielorodzinnym na zamkniętym osiedlu przy ul. Wróblewskiego 54 na Górnej w Łodzi oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

1 850 zł40 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Wróblewskiego 21 F. *Lokal w wysokim standardzie z zewnętrznym miejscem postojowym. *Mieszkanie znajduję się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wróblewskiego

Stare Polesie,Łódź

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Nowa Przędzalnia przy ul.Wróblewskiego. Osiedle jest nowoczesną inwestycją, otoczoną urokliwymi parkami. Ten rejon Łodzi jest niezwykle popularny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call nowoczesne mieszkanie Z technologią smart home! Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie do pierwszego zamieszkania o pow. ok. 40 m 2 usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

1 030 zł15 m² 68,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *studio po remoncie w bardzo dobrej lokalizacji na zamkniętym osiedlu, ul. Wróblewskiego 54. *15 m2, 1 piętro, ogrzewanie miejskie. *W odległości 1,5 km znajduję się Wydział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

195 000 zł20 m² 9 526,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki mieszczącej się w inwestycji "golden Sparrow". Na powierzchni prawie 21 m2, znajduje się pokój z aneksem kuchennym, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

1 400 zł18 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: *kawalerka w świeżo odrestaurowanej i wyremontowanej kamienicy, osiedle zamknięte. *Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe. *19 m2 , parter z tarasem ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

570 000 zł54 m² 10 614,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż przestrony 2-pokojowe mieszkanie (53,7 mkw) przy ul. Wróblewskiego. Mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w 7-piętrowym apartamentowcu. Składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

1 900 zł41 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie po remoncie przy ul. Wróblewskiego 21 L. *Lokal w wysokim standardzie z zewnętrznym miejscem postojowym. *Mieszkanie znajduję się na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

354 100 zł43 m² 8 263,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji nowa przędzalnia przy ul. Wróblewskiego w Łodzi. O inwestycji nowa przędzalnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

356 407 zł41 m² 8 726,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Posiadamy w sprzedaży dwupokojowe mieszkanie przy centrum. Mieszkanie znajduje się na parterze i posiada balkon. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim do samodzielnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call nowoczesne mieszkanie! Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 40 m 2 usytuowane na 6 piętrze apartamentowca na nowym osiedlu "nowa Przędzalnia".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

447 496 zł62 m² 7 194,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferuję mieszkanie o pow. 62,2 m2 z czterema pokojami - istnieje możliwość wyburzenia ściany i połączenia pokoi. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe naziemne - istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

356 407 zł41 m² 8 726,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj blisko centrum miasta! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 42 m 2 znajdujące się na pierwszym piętrze apartamentowca Art Modern przy ul. Wróblewskiego. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

1 450 zł19 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 1 kwietnia! *kawalerka w świeżo odrestaurowanej i wyremontowanej kamienicy, osiedle zamknięte. *Dodatkowo do mieszkania bezpłatne miejsce parkingowe na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Karolew,Łódź

185 000 zł26 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 15.02.2023 Sprzedam kawalerkę 26m2 na parterze w bloku 4 piętrowym Spółdzielcze własnościowe Pokój, kuchnia, łazienka. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Wymienione okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

1 600 zł70 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości Kłosek polecają: - 4 pokoje do wynajęcia. Opis: mieszkanie usytuowane na 5-tym piętrze w wieżowcu, na jego powierzchni 70,4m2 znajdują się: - oddzielna kuchnia (wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

447 496 zł62 m² 7 194,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

447 496 zł62 m² 7 194,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

2 150 zł38 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Wróblewskiego 21. Znajduje się na 4 piętrze (z windą) w nowym, strzeżonym, budynku. Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Karolew,Łódź

340 000 zł49 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie bardzo dobrze nasłonecznione, z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

2 900 zł61 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj blisko centrum miasta! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 61,31 m 2 znajdujące się na trzecim piętrze apartamentowca z 2018 roku. Bardzo dobra lokalizacja - tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

345 000 zł35 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:6

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

2 150 zł37 m² 58,11 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Wróblewskiego 21. Znajduje się na 4 piętrze (z windą) w nowym, strzeżonym, budynku. Mieszkanie o powierzchni 37m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

2 150 zł38 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Karolew,Łódź

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 30m2 - świetna lokalizacja, 10 min do centrum, zielona okolica, niedaleko park na Zdrowiu, sklepy, blisko do przystanku autobusowego i tramwajowego. Blisko do dworca Łódź Kaliska, atlas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

3 150 zł48 m² 64,95 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, świeżo po remoncie, o powierzchni ponad 48,50 mkw., zlokalizowane przy ul. Wróblewskiego. Mieszkanie znajduje się na terenie kolejnego etapu inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 - pokojowe mieszkanie (42 m kw) w Łodzi na osiedlu Nowa Przędzalnia przy ul. Walerego Wróblewskiego. Mieszkanie jest nowe, dopiero co wykończone. Rok budowy osiedla - 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

630 000 zł51 m² 12 450,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jedyna taka okazja! Mieszkanie na sprzedaż w cenie poniżej kosztów zakupu i remontu! Opis Mieszkanie na nowym osiedlu Nowa Przędzalnia o powierzchni 50,6 m2 na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe 2-pokojowemieszkanie przy ul. Walerego Wróblewskiego ( do pierwszego zamieszkania ). Zlokalizowane na nowym osiedlu, w świetnej lokalizacji tuż przy centrum. Urządzone zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

290 000 zł30 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Blisko Politechniki Łódzkiej Mieszkanie 30m2 na osiedlu Nowa Przędzalnia Mieści się na 4-tym piętrze w 6-cio piętrowym bloku. W skład mieszkanie wchodzą: pokój (19m2), kuchnia (3,8m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[we speak English y español] Zostań pierwszym najemcą 2-pokojowego mieszkania o wysokim standardzie w nowo wybudowanym apartamentowcu blisko centrum i Politechniki Łódzkiej! -nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górna,Łódź

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[we speak English y español] Zostań pierwszym najemcą 2-pokojowego mieszkania o wysokim standardzie w nowo wybudowanym apartamentowcu blisko centrum i Politechniki Łódzkiej! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call nowoczesne mieszkanie! Do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 40 m 2 usytuowane na I piętrze apartamentowca na nowym osiedlu w okolicy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

380 000 zł44 m² 8 659,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Apartamentowcu Kawalerka 43,88m2 na 2 piętrze Własność Apartamentowiec z roku 2012 Czynsz 460 zł na 2 osoby Mieszkanie umeblowane z całym wposażeniem , Balkon Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

319 000 zł39 m² 8 106,73 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Doskonała lokalizacja i świetna cena! Wyprzedaż inwestycji! Do sprzedania nowe, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Nowa Przędzalnia przy ul. Wróblewskiego. Jest to nowoczesna inwestycja, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Retkinia,Łódź

330 000 zł54 m² 6 142,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży M4 na Retkini Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum Nieruchomość złożona z: kuchnia otwarta z oknem 4,33 m.kw.