dowolna

Mieszkania Łódź ul. Tylna

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 150 zł43 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament przy ul. Tylnej! Proponuję Państwu do wynajęcia elegancki, 2 - pokojowy apartament o pow. 43m 2 położony w apartamentowcu przy ulicy Tylnej na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 900 zł78 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament przy ulicy Tylnej Oferujemy Państwu 3-pokojowy apartament o pow.ok. 78 m kw. położony na drugim piętrze budynku wielorodzinnego z windą na terenie zamkniętym z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 500 zł85 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament centrum, łódź, ulica Tylna Oferuję Państwu do wynajęcia elegancki, przestronny 3 - pokojowy apartament o pow. 85 m 2 położony przy ulicy Tylnej na osiedlu z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 350 zł78 m² 30,13 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia elegancki, 2 - pokojowy apartament, o pow. ok 41 m 2 położony w apartamentowcu przy ulicy Tylnej na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament przy ul. Tylnej Do wynajęcia piękny, przestronny apartament o pow., ok. 62 m kw, składający się ze słonecznego salonu z częścią jadalnianą, aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

475 000 zł79 m² 6 012,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Pobieramy minimalną prowizję od sprzedającego więc gwarantujemy iż przy naszej obecności właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe, umeblowane i wyposażone, z balkonem. Kuchnia z sprzętem agd: lodówka, piekarnik, płyta grzewcza. Łazienka ok 4 mkw, z wanną. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

365 000 zł72 m² 5 097,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

-Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe w bloku trzypiętrowym, z balkonem typu loggia, na strzeżonym terenie. Powierzchnie pomieszczeń:salon z aneksem kuchennym 29 mkw, dwa pokoje po 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

3 300 zł68 m² 48,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe, przestronne, rozkładowe, na czwartym piętrze, z balkonem. Powierzchnie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym: 28 mkw, pokoje: 12 i 10 mkw. Okna drewniane, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

280 000 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta bez prowizji Sprzedaż loftu przy ulicy Tylnej Kompaktowy, ustawny i bardzo słoneczny loft, położony w najlepszym tego rodzaju budynku w Łodzi. Najwyższa jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

455 000 zł76 m² 5 986,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie 76m2 na osiedlu przy ulicy Tylnej. Mieszkanie w pełni rozkładowe, składające się z 3 pokoi: 14m2, 10m2, 23m2 , kuchni ( 9m2 ) z zabudową (w tym zmywarka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta objęta programem "0 % od Poszukującego" Do wynajęcia dwupokojowy apartament z dużym tarasem oraz miejscem parkingowym pod budynkiem , położone na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

899 000 zł116 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis: do sprzedania luksusowy i przestrzenny apartament urządzony zgodnie z najnowszymi trendami. Całkowita pow.: 116,38 m2 plus 3 balkony o powierzchniach 6,19m2; 7,36m2 ; 4,90m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tylna

Łódź,łódzkie

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tanio- cena 1500 zł + czynsz 500 zł (w tym jest zaliczka 202 zł na wodę i ciepło, pozostałe w rozliczeniu) + energia nowe- 3-pokojowe w pełni umeblowane mieszkanie w Centrum Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 115 zł76 m² 27,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

.I speak english, german and russian, please call me at. Prezentuję Państwu do wynajęcia widny, przytulny 3 - pokojowy apartament o pow. 76 m kw położony przy ulicy Tylnej na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

.I speak english, german and russian, please call me at. Prezentuję Państwu do wynajęcia 2 - pokojowy apartament o pow. 65 m kw położony przy ulicy Tylnej na osiedlu z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

.I speak english, german and russian, please call me at. Prezentuję Państwu do wynajęcia 2 - pokojowy apartament o pow. 65 m kw położony w rejonie ulic tylna/tymienieckiego na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 000 zł68 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

.I speak english, german and russian, please call me at. Prezentuję Państwu do wynajęcia 3 - pokojowy apartament o pow. 68 m kw położony w rejonie ulic tylna/tymienieckiego na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

.I speak english, german and russian, please call me at. Prezentuję Państwu do wynajęcia luksusowy 3 - pokojowy apartament o pow. 60 m kw wraz z miejscem postojwym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

260 000 zł42 m² 6 146,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, na drugim piętrze w bloku dwupiętrowym, z dużym balkonem. Powierzchnie pokoi: ok. 16, 10 mkw. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 800 zł65 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

389 000 zł88 m² 4 445,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie czteropokojowe, przestronne, rozkładowe, na parterze, w nowym bloku trzypiętrowym, z dużym balkonem. Powierzchnie pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Proponujemy Państwu ekskluzywny -apartament 2 pokojowy, w budynku wielorodzinnym oddanym do użytku w 2009 roku. Apartament o powierzchni 54 m2 usytuowany w jednym z budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 000 zł56 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia pokój w słonecznym, przestronnym mieszkaniu na strzeżonym osiedlu w centrum Łodzi (5 min piechotą do Galerii Łódzkiej). Dla niepalącej dziewczyny, nieuczulonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tylna

Łódź,łódzkie

1 000 zł54 m² 18,52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia pokój nieprzechodni, w pełni umeblowany w nowym mieszkaniu. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym osiedlu, w centrum miasta (ul. Tylna 5 min od Galerii Łódzkiej). Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

2 500 zł53 m² 47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Również na biuro (wysoki parter!).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia :) Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym w podziemiu budynku i komórką lokatorską, zlokalizowane w bliskich okolicach centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe na parterze w cichej okolicy.W oknach żaluzje antywłamaniowe,loggia wbudowana w pokój.Pokoje 19,6m,10m,kuchnia 9m,przedpokój 9m,łazienka 5m.Pokoje urządzone,podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tylna

Śródmieście,Łódź

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na parterze,żaluzje antywłamaniowe,drzwi,pokoje wystawa na południe,pokoje 19,6m,10m,kuchnia 9m,łazienka 5m,przedpokój 9m.Na podłogach gres i deska bambus.Urządzone,parking.