dowolna

Mieszkania na sprzedaż Łódź - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 045 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turoszowska

Bałuty,Łódź

327 000 zł44 m² 7 414,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane Mieszkanie 2-pokojowe 44,1 m2 na Żabieńcu, po generalnym remoncie. gotowe do zamieszkania. Znajduje się w bloku na 2 piętrze w cichej okolicy i w otoczeniu zieleni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

329 000 zł63 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Mieszkanie mimo położenia w ścisłym centrum miasta jest wyjątkowo ciche a dzięki położeniu na 3 piętrze dodatkowo słoneczne. Lokal położony w oficynie kamienicy przez co jest ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalna

Stoki,Łódź

294 000 zł46 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie położone na I piętrze w bloku na Stokach. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. Składa się z przestronnego pokoju z w wyjściem na mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zbaraska

Górna,Łódź

207 000 zł27 m² 7 615,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Kawalerka do zamieszkania, kilka lat temu wykonany generalny remont. Blok położony wśród zieleni, przy parku, okolica cicha, okna wychodzą na skwerek. Lokal znajduje się na poszukiwanym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew,Łódź

430 000 zł62 m² 6 902,09 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Na sprzedaż jest piękne trzy pokojowe mieszkanie z balkonem. To miejsce, w którym poczujesz się komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sieradzka

Górna,Łódź

220 000 zł34 m² 6 495,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 33,87m2 Mieszkanie znajduje się przy ulicy Sieradzkiej. Mieszkanie własnościowe z kw. Istnieje możliwość przerobienia według własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urzędnicza

Bałuty-Centrum,Łódź

439 000 zł62 m² 7 024 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mam do zaoferowania bardzo fajne przestronne mieszkanie urządzone z klasą z materiałów bardzo dobrej jakości. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze ocieplonego 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolborska

Doły,Łódź

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 37,36m2 na 6 piętrze w Wieżowcu Spółdzielcze własnościowe Mieszkanie w pełnym rozkładzie do generalnego remontu Media miejskie , Czynsz 480zł Brak balkonu Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Górna,Łódź

180 970 zł37 m² 4 899,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 36,94 m2 do generalnego remontu. Nieruchomość położona jest w rewitalizowanej kamienicy z zamykanym podwórkiem przy ul. Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Górna,Łódź

290 000 zł48 m² 6 042,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje| Górna| 48m2| dla ciebie Szukasz fajnej lokalizacji? Dobry dojazd do centrum jest dla Ciebie ważny? Masz ambicje i pomysł na własną aranżację? A może chcesz kupić mieszkanie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sporna

Łódź,łódzkie

480 000 zł58 m² 8 275,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Sprzedam prywatnie 3-pokojowe mieszkanie w Topowej lokalizacji przy ul. Spornej. Mieszkanie to jest idealne zarówno pod wynajem, jak i pod własne potrzeby mieszkaniowe. Lokalizacja: lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anczyca

Chojny-Dąbrowa,Łódź

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szanowni Państwo, przedstawiam mieszkanie które obecnie jest wehikułem czasu, ale wkrótce może zamienić się w przytulne gniazdko dla młodej pary czy rodzica z dzieckiem, singla, studenta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Widzew

Widzew,Łódź

381 717 zł46 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego, 2 - pokojowego apartamentu o powierzchni 45,99 m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie należy do nowo powstającego, kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Bałuty,Łódź

347 000 zł46 m² 7 517,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży piękne M3 - 2 pokoje z osobną kuchnią i balkonem, o powierzchni 46,16m na I piętrze IV piętrowego bloku. Mieszkanie w pełni rozkładowe, stan bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

Górna,Łódź

199 000 zł34 m² 5 784,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu 2pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,40m2 usytuowane w Łodzi na Górnej. Lokal położony jest na 3 piętrze w 4ropiętrowym, ocieplonym i odnowionym bloku. Ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Śródmieście,Łódź

499 000 zł50 m² 9 916,53 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowy 50 m2 apartament w stanie deweloperskim, dla osób, które cenią komfort, nowoczesne rozwiązania i unikatową lokalizację. Nieruchomość znajduje się przy ul. Tuwima 32 w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Górna,Łódź

269 460 zł44 m² 6 150,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie (43,81 m2) usytuowane w bardzo zielonej i cichej okolicy przy ul. Paderewskiego w Łodzi. Lokal posiada ogromny potencjał, ponieważ istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

322 300 zł54 m² 5 997,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie ok 54 m2, 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na Teofilowie. Blok znajduje się w cichym i spokojnym miejscu, w otoczeniu zieleni. Blisko są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strycharska

Górna,Łódź

360 000 zł57 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania (56,64 m2) o doskonałym rozmieszczeniu pomieszczeń, położonego w spokojnej i zielonej okolicy, przy ulicy Strycharskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Bałuty,Łódź

165 700 zł43 m² 3 826,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przedstawiam przestronne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 43,30 m2 położone w rewitalizowanej kamienicy z zamykanym podwórkiem. Przewidywany termin zakończenia prac remontowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wróbla

Bałuty,Łódź

189 000 zł39 m² 4 878,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Rezerwacja Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 38,74 m2 o doskonałym rozmieszczeniu pomieszczeń, znajdujące się w bliskim sąsiedztwie Manufaktury, przy ulicy Wróbla. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zespołowa

Ruda Pabianicka,Łódź

420 000 zł80 m² 5 269,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam obszerne (prawie 80 m2) 3 - pokojowe mieszkanie z rewelacyjnym tarasem (12,6 m2) oraz dodatkowym dużym balkonem. Zlokalizowane jest na kameralnym, zamkniętym osiedlu w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

311 268 zł59 m² 5 299,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie, w świetnej lokalizacji bez pcc!główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z wykończeniem pod klucz bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Łódź

301 100 zł52 m² 5 770,41 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu dwupokojowe funkcjonalne mieszkanie blisko Sukcesji. Bez prowizji I podatkunieruchomość złożona z: sypialnia 9,75 m.kw przedpokój 4,97 m.kw łazienka 3,89 m.kw pokój 9,54 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złotno

Złotno,Łódź

251 400 zł42 m² 5 957,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkania na spokojnym i kameralnym osiedlu w Łodzi, w pobliżu Parku zdrowiegłówne atuty nieruchomości: blisko parku cicha i spokojna okolica bliskość szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

255 000 zł40 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nie przegap szansy na własne ,nowoczesne i funkcjonalne M-2 w doskonałej lokalizacji.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

264 000 zł41 m² 6 439,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie deweloperskie 2 pokojowe w ok.Al.PolitechnikiGłówne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Górna,Łódź

269 302 zł50 m² 5 424,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu dwupokojowe funkcjonalne mieszkanie blisko Sukcesji. Bez prowizji I podatkunieruchomość złożona z: sypialnia 9,66 m.kw przedpokój 8,11 m.kw łazienka 3,76 m.kw pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

284 999 zł62 m² 4 567 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawą ofertę mieszkania na Bałutach. Bardzo dobrze skomunikowane nie tylko z centrum Łodzi. Ten region znany jest z tego że wybiera go dość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

245 000 zł46 m² 5 326 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jeśli chcesz mieszkać w mieszkaniu niebanalnym. Jeśli otwarta przestrzeń to jest to na czym Ci zależy. Jeśli zależy Ci na mieszkaniu w nowym bloku z windą. To serdecznie zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rojna

Bałuty,Łódź

263 000 zł83 m² 3 168,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż na Teofilowie przy ul. Rojnej; - powierzchnia 83 m2, - 4 pokoje na parterze w bloku, - mieszkanie do wykończenia, - gładzie na ścianach, na podłodze panele i terakota, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cynarskiego

Janów,Łódź

249 000 zł49 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na osiedlu Olechów-Janów, przy ul. Cynarskiego; - powierzchnia 49 m2, - 2 pokoje w pełnym rozkładzie, na II piętrze w 3 piętrowym bloku, - osobna kuchnia, - okna pcv, - łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Chojny-Dąbrowa,Łódź

175 000 zł53 m² 3 301,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupując z nami nie płacisz prowizji! Mieszkanie trzypokojowe z balkonem. Powierzchnia mieszkania wynosi 53 m2. Znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sojczyńskiego Warszyca

Bałuty,Łódź

259 900 zł65 m² 3 998,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z dwoma balkonami na Bałutach. Trzecie piętro w czteropiętrowym bloku z cegły w okolicy ulicy Marynarskiej. Okna pcv na południe i północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellonki

Widzew,Łódź

222 000 zł50 m² 4 440 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupując z nami nie płacisz prowizji! Mamy do zaprezentowania rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Powierzchnia mieszkania wynosi 50 m2. Okna wymienione. Instalacje również wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zarzewska

Górna,Łódź

160 000 zł52 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Dąbrowie. Trzecie piętro w bloku przy ulicy Zarzewskiej. Ciepłe i słoneczne. Media miejskie. Stare, drewniane okna. Mieszkanie do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nurta-Kaszyńskiego

Widzew,Łódź

225 000 zł62 m² 3 622,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupując z nami nie płacisz prowizji! Mamy do zaprezentowania rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Powierzchnia mieszkania wynosi 62 m2. Znajduje się na 4 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymonowicza

Górna,Łódź

150 000 zł46 m² 3 285,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie bez balkonu. Powierzchnia mieszkania wynosi 45,66 m2. Znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie nie jest w pełni rozkładowe (przejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turoszowska

Bałuty,Łódź

149 000 zł37 m² 4 036,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie bez balkonu. Powierzchnia mieszkania wynosi 36,91 m2. Znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Turoszowskiej. Okna i instalacje wymienione. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Widzew,Łódź

180 000 zł50 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem na Olechowie. Parter w bloku po termomodernizacji. Wszystkie instalacje i okna po wymianie. Na podłogach panele. Kuchna w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgierska

Radogoszcz,Łódź

199 000 zł49 m² 4 048,83 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Znajduje się na osiedlu Radogoszcz Zachód. Powierzchnia mieszkania wynosi 49,15 m2. Instalacje i okna wymienione. Na podłodze w pokojach.