dowolna

Mieszkania na sprzedaż Łódź - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 041 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 041 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

240 000 zł37 m² 6 486 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

*** rezerwacja *** Oferuję do sprzedaży przytulne dwupokojowe, mieszkanie do własnej aranżacji o pow. 36,93 m2. Lokal mieści się na parterze w 4 piętrowym bloku w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

269 300 zł26 m² 10 318 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górniak,Łódź

595 604 zł62 m² 9 548 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Karolew,Łódź

444 016 zł49 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta w tej cenie znika szybciej niż ogłoszenie! Zadzwoń teraz i zarezerwuj mieszkanie, zanim zrobi to ktoś inny! Tylko teraz - jeśli zadzwonisz do mnie - możesz kupić to lub inne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

348 212 zł35 m² 9 966 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

397 575 zł40 m² 9 922 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wioślarska

Karolew,Łódź

389 000 zł44 m² 8 804,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Łódzka giełda nieruchomości. Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż! Oferuje na sprzedaż lub zamianę( na mieszkanie 3 pokojowe na Retkini) przytulne, dwupokojowe, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

265 895 zł26 m² 10 318 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chojny-Dąbrowa,Łódź

320 000 zł47 m² 6 776,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie na dąbrowie prosto Z królestwa gumisiego soku! W gęstym, miejskim lesie Dąbrowy, gdzie autobusy i tramwaje pędzą niczym potwory z zamku Księcia Igthorna, stoi sobie blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górniak,Łódź

411 094 zł42 m² 9 856 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Śródmieście,Łódź

846 510 zł77 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Łódź

Stoki,Łódź

850 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zostało ostatnie mieszkanie! umeblowane, wyposażone I gotowe do wprowadzenia! Oferta dotyczy sprzedaży dwu- poziomowego mieszkania w Łodzi. Mieszkanie o pow. 85 m ,łączy zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

369 000 zł37 m² 9 919,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie idealne dla studenta po remoncie - umeblowane i wyposażone we wszystkie potrzebne sprzęty Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m przy ul. Zawiszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Śródmieście,Łódź

441 940 zł44 m² 10 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górniak,Łódź

376 101 zł38 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Śródmieście,Łódź

378 521 zł32 m² 11 814 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Górniak,Łódź

431 288 zł42 m² 10 208 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Polesie,Łódź

365 000 zł47 m² 7 789,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 46,86m2 w zadbanej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na parterze 3-piętrowej kamienicy na Starym Polesiu. Okna pcv z wystawą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m z balkonem, położone na 4. piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal przeszedł generalny remont w 2020 roku (nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

314 000 zł38 m² 8 198,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta bierze udział w programie vero protect Między koronami mieszkanie, w którym miasto oddycha ciszą Są takie miejsca w Łodzi, które wymykają się stereotypom. Gdzie wieżowiec nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Koziny,Łódź

675 000 zł81 m² 8 360,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko W home park bez prowizji Szukasz przestronnego mieszkania z dobrym dojazdem do centrum? Mamy ofertę dla Ciebie. Na sprzedaż apartament 3-pokojowy (obecnie 3 pokoje z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Śródmieście,Łódź

768 644 zł69 m² 11 066 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

554 831 zł60 m² 9 218 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 8. piętrze wieżowca na spokojnym osiedlu w dzielnicy Łódź Górna. Idealne zarówno dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Karolew,Łódź

380 000 zł44 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko W home park! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze w 9-piętrowym, docieplonym wieżowcu na cenionym osiedlu Karolew. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Łódź

Bałuty,Łódź

394 000 zł30 m² 13 133,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe Mieszkanie Blisko Centrum Łodzi! A propos technikaliów : Powierzchnia użytkowa : 30,00 m2 , Salon z aneksem kuchennym : 18,50 m2 , Przedpokój : 1,00 m2 , Łazienka : 4,50m2 , Balkon : 4,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogozińskiego

Rokicie,Łódź

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko W home park! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze w zadbanym bloku po termomodernizacji przy ul. Rogozińskiego 10 w Łodzi. Szczegóły nieruchomości :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Koziny,Łódź

675 000 zł81 m² 8 360,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko W home park bez prowizji Szukasz przestronnego mieszkania z dobrym dojazdem do centrum? Mamy ofertę dla Ciebie. Na sprzedaż apartament 3-pokojowy (możliwość przywrócenia 4 pokoi) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górna,Łódź

715 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jak turkusowy vip ? Czy mieszkanie może mieć charakter, klasę i odrobinę gwiazdorskiego luzu? Otóż tak i to w samym sercu Łodzi Górnej (nowe Sady). Wyobraź sobie: wjeżdżasz windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

389 000 zł53 m² 7 349,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z duszą (i farbą do nałożenia) Szukasz miejsca, które nie jest z katalogu ikea, tylko ma charakter, przestrzeń i potencjał? To mieszkanie właśnie takie jest trochę retro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żubardzka

Żubardź,Łódź

280 000 zł45 m² 6 204,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Zakup wyłącznie za gotówkę! opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Katedralna,Łódź

193 350 zł16 m² 12 084,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji oferta bezpośrednia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu nieruchomości w Łodzi, jedyne 2km od Manufaktury, zlokalizowanej w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Katedralna,Łódź

117 130 zł11 m² 10 648,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bez prowizji! Mieszkanie w stanie deweloperskim, do wykończone. Zdjęcia pokazują jak może wyglądać mieszkanie wykończone i wyposażone. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Łagiewniki,Łódź

1 999 000 zł185 m² 10 805,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 12 mieszkań w zrewitalizowanej kamienicy + działka z możliwością zabudowy Do sprzedania kamienica 2 piętrowa, posiada 185,1 mkw powierzchni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

440 000 zł64 m² 6 922,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Radogoszcz-Zachód. W okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszkowskiego

Górna,Łódź

624 000 zł70 m² 8 914 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 2 balkony | widna kuchnia | spiżarnia | 2 windy | widok na park Contact me should you need more information in English. Opis lokalizacji: położenie mieszkania gwarantuje świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Retkińska

Retkinia,Łódź

335 000 zł37 m² 9 054,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zachód słońca nad Ogrodem Botanicznym mieszkanie na Retkini! Opiekun oferty: duracztel: opis lokalizacji:Mieszkanie położone jest w najbardziej zielonej i uznawanej za jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

349 000 zł37 m² 9 457,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Piękna kawalerka z dużym tarasem na Teofilowie. Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, na zamkniętym osiedlu z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chóralna

Chojen,Łódź

479 000 zł51 m² 9 386,64 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na dzielnicy Łódź Górna, osiedle Chojny. W pobliżu pełna infrastruktura miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Górna,Łódź

498 999 zł54 m² 9 189,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz? Ta oferta jest dokładnie dla takich osób! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,3m2, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Śródmieście,Łódź

499 900 zł65 m² 7 690,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

***home park nieruchomości*** Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowanie na śródmieściu w Łodzi. Największym atutem mieszkania jest lokalizacja w samym.