dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Łódź - Sprzedaż i wynajem

282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zarzew

Zarzew,Łódź

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na I piętrze w bloku czteropiętrowym ocieplonym. Cicha, zielona, spokojna okolica. Mieszkanie jest po generalnym remoncie: wymieniona instalacja elektryczna, hydrauliczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Chojny-Dąbrowa,Łódź

302 000 zł69 m² 4 376,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne i zadbane mieszkanie Na cichym i spokojnym osiedlu W bardzo atrakcyjnym rejonie (wszędzie blisko) Na osiedlu sklepy rynek szkoły przedszkole przychodnie lekarskie itp. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bracka

Doły,Łódź

135 000 zł34 m² 3 970,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Sprzedam mieszkanie 1 pokojowe na Bałuty-doły. Mieszkanie na 4 piętrze, jednopokojowe z balkonem, widną kuchnią, łazienką, przedpokojem i piwnicą. Świetny punkt komunikacyjny, bezproblemowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bartoka

Widzew,Łódź

255 000 zł64 m² 3 984,38 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

M-4 na widzewie sprzedam ,64,20M ,rozkładowe,więcej informacji telefon  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sczanieckiej

Chojny-Dąbrowa,Łódź

420 000 zł78 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3-pokoje/78m2, parter (rolety zewnętrzne, wszystkie okna) z balkonem i zejściem do ogródka. Duży salon, duża oddzielna kuchnia, dwie sypialnie, garderoba, toaleta, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rojna

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

123 000 zł29 m² 4 241,38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Sprzedam bezpośrednio rozkładową kawalerkę w Łodzi na Teofilowie "c" .Mieszkanie środkowe na 5 piętrze w spokojnym sąsiedztwie zadbane przygotowane do zamieszkania. Nowe okna. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świtezianki

Radogoszcz,Łódź

340 000 zł85 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Sprzedam M5,85m2, w pełni rozkładowe,wolne od zaraz(puste),parter wysoki, bardzo duży balkon, działka do zagospodarowania pod oknem ok. 700m2, cicha spokojna okolica, cena podlega dalszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Retkinia-Północ

Retkinia-Północ,Łódź

168 000 zł42 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedam dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej, cichej i spokojnej okolicy, na osiedlu Retkinia, przy ulicy Popiełuszki 23. Metraż mieszkania to 42,42mkw. Mieszkanie jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Janów

Janów,Łódź

340 000 zł64 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam M4 na Janowie. Mieszkanie jest ładne w cichej okolicy. Nowe okna z roletami przeciwsłonecznymi, pokoje jasne ( wsch. i zach.), ustawne, osobno łazienka i wc. Proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kniaziewicza

Bałuty,Łódź

120 000 zł27 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo cichej i spokojnej okolicy, małe osiedle przedzielone dużą ilością zieleni, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, w okolicy: park, basen, szpital, super market Tesco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

309 000 zł59 m² 5 237,29 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez pośredników. Cena do negocjacji. Przestronne i ciche mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w ścisłym centrum Łodzi (piotrkowska/piłsudskiego). Dwa duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Babickiego

Retkinia,Łódź

140 000 zł31 m² 4 516,13 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 (1-pokojowe) Z kratką balkonową łazienka /wc razem Z łazienką/ układ pomieszczeń jednostronny/słoneczne stan techniczny: wykończone współcześnie ściany : pomalowane, glazura podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Chojny,Łódź

298 000 zł62 m² 4 806,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4, dwie łazienki, 62,45m2, blisko krańcowki na kurczakach, w poblizu Park, wymienione okna, grzejniki, 2p w 4p bloku. Mieszkanie po remoncie w 2008r. Czynsz ok 390pln (wliczone zużycie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bartoka

Widzew-Wschód,Łódź

260 000 zł64 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

M-4,5 w Łodzi na widzewie 64m ,cztery pokoje sprzedam.Czynsz 492.60zł w tym czynsz,remontowe,centralne ogrzewanie ,woda,antena satelitarna,domofon i gaz.Jest to cały koszt utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Chojny,Łódź

287 640 zł68 m² 4 230 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Doskonała lokalizacja,w zasięgu 100m p.strzeżony,sklepy,kom.miejska,ZOZ,szkoł a,przedszkole,gimnazjum.Mieszkanie wykończone w b.wysokim standarcie:Parkiet DĘBOWY,DRZWI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wodna

Widzew,Łódź

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

65 mkw + komórka na piętrze + przedpokój wspólny Z sąsiednim mieszkaniem. Super rozkładowe mieszkanie. Duży przedpokój: na podłodze duże kwadratowe ciemne płytki, wnęka na dużą szafę. 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maratońska

Łódź,łódzkie

209 000 zł47 m² 4 446,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Cicha, spokojna okolica. Ładny plac zabaw pod blokiem - widok z dużego balkonu ( ok.8 m2 ) i wejścia do klatki schodowej. Dużo zieleni. Bardzo blisko przedszkole, szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pasieczna

Radogoszcz,Łódź

280 000 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio przestronne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie (56,12m2) w dzielnicy Radogoszcz Zachód, ul .Pasieczna. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

280 000 zł52 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blok połozony zdala od ulicy z widokiem na park, miejsce parkingowe, bramka zamykana oraz zamykane wejscie na klatke schodową

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Chojny-Dąbrowa,Łódź

234 000 zł51 m² 4 588,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51 m2 położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Duży balkon. Stan techniczny mieszkania: bardzo dobry. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chojny

Chojny,Łódź

230 000 zł51 m² 4 509,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyposażenie: tv kablowa, internet, domofon Media: gaz, ogrzewanie C.O. miejskie Wysokość czynszu: 380 zł Opis: dwupokojowe mieszkanie na Chojnach, położone na 3 piętrze w 10-cio piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chojny-Dąbrowa

Chojny-Dąbrowa,Łódź

281 000 zł62 m² 4 532,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

W pełni rozkładowe mieszkanie usytuowane na 3 pietrze w bloku 4-ro piętrowym wybudowanym w 1988 roku. Mieszkanie o powierzchni 62,46 m2 z dużym balkonem typu loggia oraz 2 piwnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lutomierska

Bałuty,Łódź

130 000 zł22 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę umeblowaną blisko centrum. W pobliżu szkoła ,przychodnia lekarska i przystanek autobusowy. Akt notarialny możliwy do otrzymania za 3 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Łódź

Łódź,łódzkie

470 000 zł115 m² 4 086,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie w okolicach centrum Łodzi. Powierzchnia mieszkania: 114,72m2, ilość pokoi: 3 pokoje, salon i otwarta kuchnia wysokość 3,40m Apartament na III piętrze (kamienica III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Karolew,Łódź

215 000 zł54 m² 3 981,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

łazienka i kuchnia nowa glazura i wanna, stare okna w dobrym stanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Olechów-Janów

Olechów-Janów,Łódź

260 000 zł46 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe+garaz, cicha, spokojna, zielona okolica, stan deweloperski, rok budowy 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolnicza

Górna,Łódź

235 000 zł50 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie- 50, 48 metra Piwnica- 5,5 Lokalizacja: województwo Łódzkie Miejscowość: łódź Dzielnica: łódź Górna Ulica: rolnicza Powierzchnia: 50, 48 m2 + 5,5m2 (piwnica) Podstawowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Retkinia-Północ,Łódź

449 000 zł143 m² 3 139,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie składające się z trzech poziomów. Poziom I: salon + aneks Poziom II: 3 sypialnie Poziom III: 1 sypialnia Na każdym poziomie toaleta. W bliskim otoczeniu świetna infrastruktura:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Bałuty,Łódź

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Górna,Łódź

135 000 zł36 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobrze rozbudowana sieć sklepów i punktów usługowych, w bliskim sąsiedztwie przedszkole i szkoła. Doskonały dojazd do Centrum miasta środkami komunikacji miejskiej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narciarska

Karolew,Łódź

155 000 zł37 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży słoneczne, widne mieszkanie M3 znajdujące się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Karolew (własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Doły,Łódź

210 000 zł53 m² 3 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

mieszkanie posiada 2 piwnice. właścicielowi zależy na szybkiej transakcji. szczegóły pod nr tel   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podhalańska

Łódź,łódzkie

255 000 zł55 m² 4 636,36 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Cena do negocjacji.Piękne, zadbane mieszkanie z dużym wbudowanym barkiem. Rozkładowe.Nowoczesna kuchnia,płyta ceramiczna. Zabudowy "komandor",pawlacze, wc i łazienka oddzielne. Trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rejtana

Górna,Łódź

137 000 zł34 m² 4 029,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

okna stare do wymiany

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Elsnera

Widzew-Wschód,Łódź

145 000 zł36 m² 4 027,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

M2 na Os.Batorego ,ciekawa lokalizacja:w pobliżu rynek,restauracja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Styrska

Lumumbowo,Łódź

295 000 zł53 m² 5 566,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

w pełni rozkładowe mieszkanie w zadbanym docieplonym bloku z cegły pięknie położonym vis-a-vis stadionu azs z kortami tenisowymi i nowoczesnego basenu ( 2 pokoje , duży południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sczanieckiej

Górna,Łódź

490 000 zł90 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bardzo przestronne mieszkanie, powstałe w wyniku usunięcia kilku ścianek dzielących. Dodatkowo powiększone przejścia z zaokrąglonymi krawędziami pogłębiają wrażenie przestrzenności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

255 000 zł63 m² 4 047,62 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładna okolica. Park Piastowski. W pobliżu ryneczek oraz 3 markety, sklepy,szkoły, przedszkola, basen.itd. Bardzo dobre połączenia komunikacji autobusowej i tramwajowej. Blok ocieplony łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Widzew-Wschód,Łódź

219 000 zł50 m² 4 380 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Pilnie sprzedam! cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Motylowa

Bałuty,Łódź

265 000 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe o powierzchni 53 m2 zlokalizowane w Łodzi przy ul. Motylowej. Mieszkanie na drugim piętrze, środkowe, bardzo ciepłe, po gruntownym remoncie. Okna plastikowe, kaloryfery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartoka

Widzew-Wschód,Łódź

230 000 zł57 m² 4 035,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ładne, rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie na Widzewie. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, park i miejsca użyteczności publicznej.