dowolna

Mieszkania Łódź Osiedle Radogoszcz

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biedronkowa

Radogoszcz,Łódź

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opłaty : 1800 zł.+ 550 zł czynsz + prąd +gaz Kaucja :2500 zl. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Radogoszcz,Łódź

294 000 zł49 m² 5 981,69 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Oferujemy jasne dwupokojowe mieszkanie położone na ósmym piętrze bloku przy ul. Zgierskiej, zacisznie, z dala od linii ulicy. Duży salon z balkonem i pięknym widokiem na zieleń!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biedronkowa

Radogoszcz,Łódź

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Motylowa

Radogoszcz,Łódź

399 000 zł64 m² 6 283,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Oferujemy widne, w pełni rozkładowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 63,56 m2 w bardzo atrakcyjnej, zielonej i urokliwej okolicy. Nieruchomość ze spółdzielczym własnościowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pasieczna

Radogoszcz,Łódź

1 750 zł31 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, spokojne i przyjemne mieszkanie o powierzchni 31 m2, idealne dla pary lub jednej osoby, znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Radogoszcz Zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biedronkowa

Radogoszcz,Łódź

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku wybudowanym w 1981 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sitowie

Radogoszcz,Łódź

380 000 zł53 m² 7 169,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentuję Państwu Mieszkanie o powierzchni 53m2 znajdujące się na drugim piętrze Bloku zlokalizowanego na osiedlu Radogoszcz, (ulica Sitowie) w okolicy znajduje się dużo terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

2 000 zł42 m² 47,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Łódzka giełda nieruchomości kupujący Prowizja od Najemcy 1000 zł. Koszty Najmu: 2000 zł. ( czynsz dla właściciela)+600 opłaty do spółdzielni przy 2/3 osobach ( ogrzewanie, woda, śmieci)+ prąd+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

2 000 zł42 m² 47,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Łódzka giełda nieruchomości kupujący Prowizja od Najemcy 1000 zł. Koszty Najmu: 2000 zł. ( czynsz dla właściciela)+600 zł. czynsz do spółdzielni przy 2 osobach ( ogrzewanie, woda, śmieci)+ prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

345 000 zł53 m² 6 514,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe, położone na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. W pobliżu bloku znajduje się dużo zieleni w tym Las Okręglik, liczne sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nastrojowa

Radogoszcz,Łódź

589 000 zł74 m² 7 959,46 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z balkonem o pow. 74m2, znajdujące się przy ulicy Nastrojowej 57. Mieszkanie przeszło kompleksowy remont obejmujący wymianę instalacji elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sitowie

Radogoszcz,Łódź

305 000 zł42 m² 7 261,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Idealne 2 pokojowe mieszkanie dla młodej pary. 2 pokoje / 42 mkw / Radogoszcz Wschód / balkon Z radością prezentuję mieszkanie w jednej z chętnie zamieszkałych osiedli Radogoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sitowie

Radogoszcz,Łódź

310 000 zł43 m² 7 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż mieszkanie na spokojnej dzielnicy Radogoszcz. Lokal mieści się przy ul. Sitowie, na 2. piętrze. Każde piętro posiada swój własny, zamykany od wewnątrz korytarz. Mieszkanie ma 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Radogoszcz,Łódź

465 000 zł64 m² 7 315,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Drodzy Państwo, przedstawiam wam wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w dzielnicy Radogoszcz, najbezpieczniejszej dzielnicy Łodzi na ul. Jesionowej, gdzie w sąsiedztwie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzcinowa

Radogoszcz,Łódź

319 000 zł53 m² 6 018,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nieruchomość zlokalizowana jest na jednym z łódzkich osiedli Radogoszcz-Wschód, gdzie mieszkańcy mają do dyspozycji dużo terenów zielonych, pełną infrastrukturę handlowo- usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

420 000 zł53 m² 7 929,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferujemy 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na kameralnym, cichym i zielonym osiedlu Radogoszcz Zachód, bardzo docenianym przez łodzian. Znajduje się ono na 1-szym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

420 000 zł53 m² 7 929,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Po przekroczeniu progu tego mieszkania od razu czujesz się w nim komfortowo. Jest ono bowiem przytulne, kameralne, a jednocześnie funkcjonalne. Salon jest wystarczająco duży, aby spełniał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nastrojowa

Radogoszcz,Łódź

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przytulne M-3, zlokalizowane na osiedlu Radogoszcz - Wschód. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym oraz mieści się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sitowie

Radogoszcz,Łódź

309 000 zł42 m² 7 294,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Opis Oferujemy dwupokojowe mieszkanie ze sporą kuchnią i balkonem, położone na trzecim piętrze bloku na osiedlu Radogoszcz Wschód. Blok położony jest w rejonie ulic Zgierskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Radogoszcz,Łódź

279 000 zł44 m² 6 340,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Łodzi na Radogoszczu Wschodzie przy ul. Zgierskiej 267. Nieruchomość o powierzchni - liczonej po podłodze - 44 m2 (w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sitowie

Radogoszcz,Łódź

290 000 zł53 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokoje mieszkanie 52,97m2 położone w spokojnej i zielonej okolicy Radogoszcz Wschód - ul. Sitowie. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w bloku 4-piętrowego z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nastrojowa

Radogoszcz,Łódź

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Opis Dwupokojowe jasne mieszkanie na parterze, w dzielnicy Łódź- radogoszcz Wschód na ul. Nastrojowa 30 Bardzo dobra oferta dla osób szukających dwupokojowego mieszkania w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sitowie

Radogoszcz,Łódź

270 000 zł42 m² 6 364,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 15maja Sprzedam 2 pokoje mieszkanie 42,42m2 położone w spokojnej i zielonej okolicy Radogoszcz Wschód - ul. Sitowie. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Więcej informacji: tel. e-mail: bardzo dobra okazja cenowa! alternatywa dla osób, które szukają przestronnego i funkcjonalnego M-4 dla swojej rodziny w otoczeniu terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

390 000 zł69 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Radogoszcz - Wschód. Dogodna lokalizacja w bezpiecznej okolicy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Więcej informacji: : e-mail: alternatywa dla osób, które szukają przestronnego i funkcjonalnego M-4 dla swojej rodziny w otoczeniu terenów zielonych. Lokalizacja: oferujemy do sprzedaży 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Julii

Radogoszcz,Łódź

359 000 zł51 m² 7 039 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie na Radogoszczu z ogródkiem Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania położonego w Łodzi w okolicach ul. Julii, w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świtezianki

Radogoszcz,Łódź

735 000 zł122 m² 6 024,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. .okazyjna cena. Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni -122 m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pstrągowa

Radogoszcz,Łódź

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzy pokojowe na Radogoszczu z pięknym widokiem. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona z: salon 18,3 m.kw pokój 10,6 m.kw pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pstrągowa

Radogoszcz,Łódź

297 000 zł50 m² 5 983,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe mieszkanie na parterze, w budynku z lat 80 w dzielnicy Łódź Bałuty na osiedlu Radogoszcz. Bardzo dobra oferta dla osób poszukujących cichego i rozkładowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świtezianki

Radogoszcz,Łódź

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Radogoszcz Wschód mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41m2 z balkonem (salon z aneksem kuchennym +sypialnia). Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

480 000 zł68 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Gratka dla wielbicieli Radogoszcza. Oferujemy do sprzedaży bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Radogoszcz w Łodzi. Mieszkanie pow. 68 m 2 o podwyższonym standardzie, mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sitowie

Radogoszcz,Łódź

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, idealne dla rodziny, dla której istotna jest dobra lokalizacja, własne pomysły na wystrój wnętrz (oraz uniknięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pstrągowa

Radogoszcz,Łódź

1 350 zł62 m² 21,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Na wynajem M4 po remoncie w pełnym rozkładzie - ul. Pstrągowa. od 2 stycznia 2022r., LOKALIZACJA * 100 metrów do przystanku tramwajowego * 15 minut do centrum Łodzi * ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świtezianki

Radogoszcz,Łódź

725 000 zł122 m² 5 944,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Radogoszcz | 3 pokoje | 121 M 2 Na sprzedaż proponuję Państwu dwupoziomowy apartament o pow. 121,97 m 2 , położony na 3 piętrze budynku z 2006 roku, usytuowanego na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okoniowa

Radogoszcz,Łódź

499 000 zł65 m² 7 663,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

***rezerwacja*** Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie 3-pokojowe w bloku z 2006r., projektowanym w czasach, gdy priorytetem była wygoda mieszkańców. Mieszkanie, z racji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Radogoszcz,Łódź

699 000 zł122 m² 5 730,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nastrojowa

Radogoszcz,Łódź

365 000 zł56 m² 6 460,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego Rozkładowe, funkcjonalne M4 do wprowadzenia z balkonem, w zadbanym bloku (klatka po remoncie) na przyjaznym, zielonym osiedlu Radogoszcz Wschód (ok. pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgierska

Radogoszcz,Łódź

345 000 zł53 m² 6 513,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Radogoszczu Wschodzie nieopodal ulicy Zgierskiej. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatarakowa

Radogoszcz,Łódź

450 000 zł73 m² 6 164,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania 72m2 Na Radogoszczu. Nieruchomość położona na parterze w niskim bloku z 2000 roku. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nastrojowa

Radogoszcz,Łódź

314 000 zł56 m² 5 607,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą rozkładowego 2 pokojowego mieszkania 56m2 w cichej i zielonej części Radogoszcza Wschód. Nieruchomość położona na 4 piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij