dowolna

Mieszkania Łódź Polesie

504 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

504 ogłoszenia

339 998 zł42,23 m² 8 051,10 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,23m2, położone na 9 piętrze w wieżowcu z windą na osiedlu Retkinia. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł100 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 100 m położony jest na drugim piętrze nowoczesnego budynku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Orzechowej 3 w Łodzi. To przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł62,09 m² 4 831,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

62 m | Polesie | blisko Manufaktury | możliwość 3 pokoi | inwestycja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m położone w Łodzi przy ul. 1 maja 41 (dzielnica Polesie). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, trzy pokojowy apartament zlokalizowany w Łodzi na ul. Mickiewicza 4 na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu na przeciwko Parku. Zalety nieruchomości: - apartament dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

498 945 zł53,94 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Wykończenie mieszkania od 890 zł / m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł97,83 m² 10 732,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferujemy Państwu do sprzedaży wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,83 m z dużym tarasem 23,94 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Nowe Polesie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53,50 m² 8 766,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 53,5 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Srebrzyńska, nieopodal centrum Łodzi oraz Manufaktury. * doskonała lokalizacja *.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł66,82 m² 6 570 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać lub zainwestować w samym sercu Łodzi w rewitalizowanej części, ciesząc się dostępem do atrakcji i infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł22,33 m² 8 911,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i od razu możesz mieszkać albo zarabiać bez remontów, bez dokładania pieniędzy, bez stresu? To kompaktowe mieszkanie na Polesiu to dokładnie taki.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł93,50 m² 6 299,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy sześciopokojowe mieszkanie inwestycyjne położone na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy położonej przy ul. Zamenhofa 17, w niewielkiej odległości od ul. Piotrkowskiej, samo.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł79 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w inwestycji 'Tobaco Park 'przy ul. Kopernika. Posiada powierzchnię 79m2 i położone jest na trzecim piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 412 zł44,61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez podatku pcc i bez prowiji Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące sie w nowobudowanej inwestycji w Łodzi. Mieszanie składa się z sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł71,84 m² 9 312,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Opiekun oferty: robert Szeidl tel.:   Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,84 m, położone na 4. piętrze w zadbanym budynku typu plomba z 1996 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł41,61 m² 6 488,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie w Łodzi Idealne pod wynajem lub do zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego ofertowania - zatem przyjdź, zobacz i przekonaj się o potencjale tej nieruchomości, a następnie zaproponuj własną.

Szczegóły ogłoszenia

913 220 zł65,23 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż trzypokojowy apartament w inwestycji przy alei Mickiewicza 4. Posiada powierzchnię 65,23m2 i położony jest na drugim piętrze w apartamentowcu. Całość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 522 zł49,37 m² 9 490,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

694 600 zł57,03 m² 12 179,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie 57 m w prestiżowym, zamkniętym osiedlu Maestria Park II w Łodzi (złotno / Polesie). Mieszkanie od pierwszego Właściciela, wykończone na własny użytek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 099 zł47,43 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z balkonem w świetnej cenie Koniec budowy Czerwiec Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z doskonałą komunikacją i dostępem do wszystkiego, co.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3 pokoje na parterze | Łódź | balkon | świetna lokalizacja ul. Armii Krajowej 8 Retkinia Opis: do sprzedania komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł69,05 m² 9 833,45 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe w metrażach od 29 mkw.