dowolna

Kawalerki Łódź - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wawelska

Bałuty,Łódź

144 000 zł12 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bez prowizji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu nieruchomości w Łodzi, jedyne 2km od Manufaktury, zlokalizowanej w odnowionej kamienicy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Śródmieście,Łódź

1 280 zł21 m² 60,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (579x523x584) for more information. Lokalizacja: ul. Kilińskiego 107, łódź Prezentujemy Państwu komfortowe studio o powierzchni ok 21 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Chojny-Dąbrowa,Łódź

189 000 zł24 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu kawalerkę z potencjałem inwestycyjnym na Dąbrowie. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno dla inwestorów poszukujących rentownej lokaty kapitału, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

1 330 zł31 m² 42,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-03-27 Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 31 m przy ul. Wyszyńskiego 42. Mieszkanie posiada ogrzewanie centralne i znajduje się w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Bałuty,Łódź

248 000 zł37 m² 6 702,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Jasna i przestronna kawalerka z widokiem na park. Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w bloku z cegły. Lokal składa się z: przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Orla

Śródmieście,Łódź

269 000 zł18 m² 14 540,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Idealne zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem! Atrakcyjna lokalizacja! opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rogozińskiego

Rokicie,Łódź

174 000 zł22 m² 7 988,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! Opiekun oferty: tel: opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części dzielnicy Górna, w pobliżu Szpitala im. Kopernika. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

349 000 zł51 m² 6 853,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wprowadzenie Jednopokojowe, wysokie mieszkanie w centrum Łodzi przy ul. Jaracza 21. Może stać się Twoje od zaraz bez dodatkowych kosztów dla pośrednika. Kamienica po generalnej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

210 000 zł29 m² 7 347,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wprowadzenie Prezentujemy kompaktowe mieszkanie o powierzchni 28,58 m , usytuowane na 3. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku przy ul. Dąbrowskiego 64, na osiedlu Dąbrowa w Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielowskiego

Widzew,Łódź

327 787 zł37 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni w modnej części Łodzi na nowym osiedlu Planowany odbiór kluczy: 11-12/2026 Szukasz nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Tymienieckiego

Księży Młyn,Łódź

735 000 zł65 m² 11 330,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Biuro Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy loft w inwestycji Lofty u Scheiblera jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Łodzi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bazarowa

Śródmieście,Łódź

260 000 zł36 m² 7 123,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Zamieszkaj w odnowionym mieszkaniu w sąsiedztwie Manufaktury! Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: łódź - Polesie, ul. Bazarowa 10 Metraż: 36,5 m O mieszkaniu: to świeżo wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wróblewskiego

Śródmieście,Łódź

1 900 zł30 m² 62,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne kawalerka Z balkonem | nowa przędzalnia | 4 piętro Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 30,50 m 2 z balkonem, usytuowana na czwartym piętrze budynku położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 080 zł29 m² 37,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka na parterze niskiego bloku przy ul. Dąbrowskiego 64 w Łodzi. Nieruchomość: powierzchnia 29 m2. Centralne ogrzewanie bez podzielników ciepła. Lokalizacja: cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Rokicie,Łódź

185 000 zł22 m² 8 409,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka 21,78 m z loggią - świetna lokalizacja przy Rondzie Lotników Lwowskich w Łodzi Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 21,78 m , położona na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sierakowskiego

Łódź,łódzkie

1 200 zł12 m² 96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia kawalerka w budynku który został całkowicie wyremontowany i zmodernizowany. Całkowicie wyposażone i gotowe do zamieszkania. TV, pralka, lodówka, mikrofalówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żeromskiego

Stare Polesie,Łódź

245 000 zł22 m² 11 395,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Inwestycyjne mieszkanie pod klucz w samym sercu Łodzi, po generalnym remoncie! Na sprzedaż oferuję eleganckie, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 21,5 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wojska Polskiego

Doły,Łódź

1 450 zł23 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[kto] Właściciel [co] Kawalerka [gdzie] Wojska Polskiego 8, łódź [za ile] 1450 zł + 400zł (w tym woda, śmieci, ogrzewanie) + 150( prąd i internet światłowód) [dla kogo] dla osoby niepalącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

248 000 zł37 m² 6 702,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Jak sobie wyremontujesz, tak się wyśpisz i to z widokiem na park! Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka z potencjałem, w której możesz dać upust swojej wyobraźni, kreatywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wschodnia

Śródmieście,Łódź

1 100 zł15 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka ul. Wschodnia 49, centrum Łodzi. Nieruchomość: kawalerka o powierzchni 15 m , położona na 2. piętrze. Ogrzewanie elektryczne. Wnętrze urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Lutomierska

Bałuty,Łódź

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka po remoncie przyjazna dla zwierząt, idealna dla singla lub pary, zlokalizowana przy ul. Lutomierskiej 83/101, blisko Manufaktury w Łodzi. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Śródmieście,Łódź

1 260 zł19 m² 66,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-03-16 Do wynajęcia kawalerka przy ul. Legionów 40 w Łodzi. Nieruchomość: przytulna kawalerka o powierzchni 19 m , położona na 2. piętrze w kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wschodnia

Śródmieście,Łódź

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (791x911x899) for more information. Na wynajem stylowa i funkcjonalna kawalerka z antresolą przy ul. Wschodniej 68/70, urządzona z dbałością o każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciołkowskiego

Górna,Łódź

262 000 zł34 m² 7 705,88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka do remontu - Łódź Górna, ul. Ciołkowskiego Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34 m , położona na 6. piętrze w bloku z windą, w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boya Żeleńskiego

Doły,Łódź

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane przy ul. Boya-Żeleńskiego w Łodzi. To doskonała propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

1 900 zł27 m² 70,14 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronna kawalerkę, o powierzchni ponad 27 mkw, na 6. piętrze budynku zlokalizowanego przy ul. Wróblewskiego. Mieszkanie znajduje się na terenie kolejnego etapu inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Widzew,Łódź

345 000 zł34 m² 10 147,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem przy dworcu Łódź Fabryczna Nowoczesne mieszkanie z 2022 roku, położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z windą dostępną z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pomorska

Stoki,Łódź

2 800 710 zł170 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Atuty inwestycji: lokal użytkowy Świetna ekspozycja Narożnik zbiegu ulic Pomorskiej i Wschodniej, jedyny lokal w całym kwartale ulic Wyremontowana ulica Pomorska i Wschodnia - chodniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Śródmieście,Łódź

309 700 zł33 m² 9 433 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż ładne mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Piotrkowskiej - Strefa Progres. Mieszkanie odebrane, klucze w Agencji. Osiedle gotowe do zamieszkania. Już dziś umów się na oglądanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Elsnera

Widzew,Łódź

280 000 zł36 m² 7 887,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży w pełni rozkładowe, jednopokojowe mieszkanie mieszczące się na 7 piętrze w wieżowcu przy ul. Elsnera. Nieruchomość o powierzchni 35,34 m2, z dużą (około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Polesie,Łódź

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Bez pcc, bez dodatkowych kosztów Bezpieczna transakcja - pewna inwestycja Możliwość wykończenia pod klucz Idealna kawalerka - kompaktowa, a z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Paderewskiego

Górna,Łódź

1 190 zł27 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna i zadbana kawalerka w wieżowcu przy ul. Paderewskiego 9, na 2. piętrze. Nieruchomość: powierzchnia 28 m2. Kawalerka znajduje się na 2. piętrze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wróblewskiego

Górna,Łódź

1 240 zł13 m² 95,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne i estetycznie urządzone studio przy ul. Wróblewskiego 54 w Łodzi, na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu, przyjazne dla zwierząt, z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wróblewskiego

Polesie,Łódź

1 040 zł12 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mini kawalerka przy ul. Wróblewskiego 54 w Łodzi, na zamkniętym osiedlu, blisko Politechniki Łódzkiej. Nieruchomość: powierzchnia 12 m2. Parter. Kamienica. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Górna,Łódź

390 523 zł38 m² 10 287,80 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowe Sady

Górna,Łódź

369 000 zł35 m² 10 542,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie 34,3 m - Łódź Górna Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,3 m , położone w doskonałej lokalizacji - Łódź Górna, ul. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Śródmieście,Łódź

313 937 zł25 m² 12 462,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielowskiego

Widzew,Łódź

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie | 35,34 m | 7. piętro | Pełna własność Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie to doskonała alternatywa do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Ta kawalerka to.