dowolna

Kawalerki Łódź - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

508 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

508 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gorkiego

Widzew-Wschód,Łódź

138 000 zł33 m² 4 181,82 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 Widzew Wschód, 33m2, 7piętro, 4 lata po generalnym remoncie, okna pcv, pokój gładzie i panele, przedpokuj tynk mineralny i panele, łazienka w gazurze, kuchnia glazura, balkon terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Polesie

Polesie,Łódź

116 000 zł29 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Fajna kawalerka W centrum na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Z lat 70- siątych z cegły. O powierzchni 29 m2. Mieszkanie sklada sie z pokoju -18 m2. Kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rybna

Łódź,łódzkie

140 000 zł37 m² 3 783,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

!bezpośrednio! Sprzedam mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane z centrum, w odległości 15 min. od Manufaktury, o pow. 37,14 m kw., w bloku z cegły. W mieszkaniu nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzgowska

Górna,Łódź

175 000 zł36 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

mieszkanie rozkładowe, po remoncie do wprowadzenia. kuchnia , łazienka glazura i terakota, także podwieszane sufity oraz oświetlenie halogenowe, w pokoju i przedpokoju panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka ,czysciutka,umeblowana,z balkonem. Pięknie połozona( blok 3 pietrowy) przy aquaparku na teofilowie. Szybki dojazd do centrum ( duzo linii autobus. i tramwajowych). Serdecznie zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Polesie

Polesie,Łódź

140 000 zł32 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie.Pokój z kuchnią.Z kuchni wejscie do spizarki.Z przedpokoju wejscie do WC.Mozliwosć połaczenia spizarki z WC i zrobienia łazienki.Lub w spizarce zrobienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sporna

Łódź,łódzkie

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie kapitalnym. Remont był wykonany 2 lata temu. pełne wyposazenie,kuchni i lazienki.Okna plastkiwe.Parkiet w pokoju,kafle w kuchni. Szafy wnekowe w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chóralna

Łódź,łódzkie

140 000 zł35 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie na Chojnach w cichej zielonej okolicy. W poblizu szkola przedszkole spóldzielnia. Do odswierzenia. Wymienione okna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Łódź,łódzkie

99 000 zł30 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

sprzedam kawalerke mieszczaca sie w kamienicy przy ulicy 6tego sierpnia na parterze.Mieszkanie jest urzadzone komfortowo,z podloga czesciowo wylozona w panelach i czesci kuchennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wyszyńskiego

Polesie,Łódź

144 000 zł31 m² 4 645,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 31 m2 z piwnicą. Mieszkanie posiada łazienkę z wc, pokój dzienny, przedpokój z wnęką na szafę, kuchnię. Łazienka jest po kapitalnym remoncie, wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Żeglarska

Łódź,łódzkie

400 zł26 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie [pokój] , odświeżone z podłączeniem do zlewu i toaletą w korytarzu; w prywatnej kamienicy (domofon, zamykane podwórze). Do podanych kosztów należy doliczyć opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legionów

Polesie,Łódź

90 000 zł24 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka bilisko centrum (cena do negocjacj)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rybna

Łódź,łódzkie

123 000 zł34 m² 3 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka W okolicy mieszkanie o powierzchni 34 m2 , położonone na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku z cegły. Blok usytuowany przy ulicy Lutomierskiej. Mieszkanie szczytowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

83 000 zł25 m² 3 320 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ciekawa kawalerka W kamienicy na 1-pokojowe o pow. 25,17 m2 w kamienicy na Polesiu do odświeżenia. Parametry mieszkania: >I pokój: 18 m2; >kuchnia: 6 m2- aneks; > łazienka: 3m2; mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lutomierska

Łódź,łódzkie

160 000 zł38 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Sprzedam bezpośrednio- własnościowe z K.W Mieszkanie znajduje się w ocieplonym bloku .Wymienione okna PCV wychodzą na południe. W pokoju podwieszany sufit, gładzie, parkiet. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zbiorcza

Widzew,Łódź

110 000 zł27 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W cichej okolicy do 1-pokojowe o pow. 27 m2 na Widzewie środkowe. Parametry mieszkania: >I pokój: 15m2- widny; > kuchnia: 5m2- widna, z oknem na całej długości; >przedpokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Uniwersytecka

Śródmieście,Łódź

100 000 zł18 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w śródmieściu, w okolicach Uniwersytetu Łódzkiego, placu Dąbrowskiego. Własność hipoteczna, blok z cegły, ogrzewanie miejskie, ciepła woda - boiler elektryczny. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Aleksandrowska

Łódź,łódzkie

125 000 zł34 m² 3 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe, częściowo odnowione. Do remontu pozostała tylko łazienka (bojler, wanna, toaleta i umywalka zostały wymienione). Okna nowe plastikowe, drzwi antywłamaniowe. Pokój ma ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klonowa

Łódź,łódzkie

143 000 zł33 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Jeden pokój około 16m2 + balkon, kuchnia 8m2 [możliwość przerobienia na drugi pokój] z dużym oknem , łazienka 4,5m2, przedpokój 4m2 + piwnica 3,5m2 Mieszkanie po generalnym remoncie, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Łódź,łódzkie

115 000 zł29 m² 3 965,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jasne, położone w spokojnej okolicy. Dużo zieleni. Parking strzeżony i nie strzeżony przed blokiem. Dobre połączenie komunikacyjne z Centrum. Blok ocieplony, szeroka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

1 050 zł40 m² 26,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Łódź, bałuty, przestronna kawalerka, ciekawy rozklad, bardzo jasna (3 duże okna), wysoka (3,2m), nowe panele, w kuchni i łazience halogenki, nowa, czysta armatura, wanna, duza i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

115 000 zł28 m² 4 107,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni e na 8 pietrze.Cicha spokojna okolica. W pokoju na podłodze parkiet,ściany odświeżone. Kuchnia oraz łazienka odnowione.Okna nowe plastikowe. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

850 zł21 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam do wynajcia pokój w mieszkaniu studenckim (najchętniej dla 2 studentek). Mieszkanie po remoncie , przestronne , umeblowane, agd. Świetnie zlokalizowne i skomunikowane. Polecam Ela  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Widzew

Widzew,Łódź

144 000 zł36 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

M2-Widzew-36m2-144000 -spółdzielcze własnościowe. Pokój - 20m2 Mieszkanie do odnowienia Mediator  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wileńska

Karolew,Łódź

195 000 zł26 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Marzysz o własnym mieszkaniu, które urządzisz według własnych potrzeb? Ta kawalerka o powierzchni 27,5 m przy ul. Wileńskiej 20 to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Karolew,Łódź

195 000 zł26 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Jaracza

Śródmieście,Łódź

210 000 zł13 m² 16 470,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zacznij rok 2024 z nową inwestycją w centrum Łodzi! Niewielka kawalerka, odrestaurowana kamienica z windą. Gotowa na już w stanie deweloperskim. 1) Bez dodatkowych opłat prowizyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Teofilów

Teofilów,Łódź

210 000 zł27 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka o powierzchni 27 m2 położona na pierwszym piętrze w bloku na Teofilowie, nieopodal Parku im. S. Żeromskiego. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zbaraska

Górna,Łódź

207 000 zł27 m² 7 615,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Kawalerka do zamieszkania, kilka lat temu wykonany generalny remont. Blok położony wśród zieleni, przy parku, okolica cicha, okna wychodzą na skwerek. Lokal znajduje się na poszukiwanym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sieradzka

Górna,Łódź

220 000 zł34 m² 6 495,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 33,87m2 Mieszkanie znajduje się przy ulicy Sieradzkiej. Mieszkanie własnościowe z kw. Istnieje możliwość przerobienia według własnej.