dowolna

Kawalerki Łódź - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

495 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

495 ogłoszeń

279 000 zł40,47 m² 6 894 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Marzysz o mieszkaniu, które łączy komfort, funkcjonalność i dobrą lokalizację? Ta propozycja na Bałutach jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy jednopokojowe mieszkaniowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Dzień dobry. Proszę zapoznać się z ofertą sprzedaży mieszkania w świetnej lokalizacji. Kawalerka o powierzchni 36 m , położona jest na trzecim piętrze zadbanej, wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł27,21 m² 6 578,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka 27,21 m w doskonałej lokalizacji Łódź Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 27,21 m , położona na 4 piętrze w czteropiętrowym, zadbanym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

210 000 zł39 m² 5 385 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ta oferta tylko u Mnie! Jeśli szukasz dużej kawalerki z osobną jasną kuchnią i możliwością wydzielenia 2 osobnych pokoi, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

286 000 zł26 m² 10 874,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedmiotowa nieruchomość położona jest przy ulicy Wróblewskiego w śródmiejskiej części Łodzi, w odległości zaledwie ok. 400 metrów od Alei Politechniki, która stanowi przedłużenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Katedralna,Łódź

339 000 zł31 m² 10 970,90 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż stylowa kawalerka w samym sercu Łodzi na osiedlu popularnie zwanym łódzkim Manhattanem, przy ul. Sienkiewicza. Lokal po generalnym remoncie wymienione wszystkie instalacje, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Róż

Julianów,Łódź

329 000 zł45 m² 7 305 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa atrakycjna cena! Zamieszkaj na zielonym Julianowie w mieszkaniu z własnym ogródkiem. Jedno z najbardziej cenionych osiedli w Łodzi. Przy parku Mickiewicza na Alei Róż wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Babickiego

Retkinia,Łódź

239 000 zł31 m² 7 709,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasna i pełna potencjału kawalerka o powierzchni 30,94 m2 Retkinia ul. Babickiego 12 tuż obok Kusocińskiego To mieszkanie daje ogromne możliwości aranżacyjne - idealne dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smocza

Górna,Łódź

1 800 zł51 m² 35,18 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*******ofera przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*************** Oferujemy do wynajęcia przytulne w pełni wyposażone mieszkanie. Lokal znajduje się przy ul. Smoczej 5/7 na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Łódź

299 000 zł34 m² 8 786,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona na parterze budynku przy ul. Uniwersyteckiej 38/40 w Łodzi, w samym centrum miasta. To propozycja idealna zarówno dla osoby szukającej mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przybyszewskiego

Górna,Łódź

1 030 zł15 m² 68,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni wyposażone studio przy ul. Przybyszewskiego 19 w Łodzi, zaledwie 100 m od Ulica Piotrkowska i Placu Reymonta, położone w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-14

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu Łodzi i ciesz się wygodą każdego dnia! Szukasz miejsca, które łączy komfort życia z doskonałą lokalizacją? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Stare Polesie,Łódź

278 740 zł25 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka z tarasem na dachu! Położona zaledwie 1,5 km od centrum Łodzi. To doskonała oferta dla osób szukających komfortu, nowoczesności oraz bliskości do najważniejszych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

240 000 zł27 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowe 27 m | Parter | Gotowe do zamieszkania | Tatrzańska 108 Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m , zlokalizowane przy ul. Tatrzańskiej 108 w Łodzi. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mielczarskiego

Polesie,Łódź

1 400 zł21 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Alternatywa dla osób szukających mieszkania W pełni umeblowanego I gotowego do zamieszkania. Lokalizacja: łódź - Polesie, ul. Romualda Mielczarskiego > bardzo blisko Manufaktury. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Targowa

Łódź,łódzkie

1 200 zł22 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (791x911x899) for more information. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kawalerkę znajdującą się na 4 piętrze kamienicy przy ul. Targowej 47. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legionów

Stare Polesie,Łódź

150 000 zł16 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy kompaktowe mieszkanie o powierzchni 15,75 m , zlokalizowane przy ul. Legionów 70 w Łodzi (zrewitalizowana część ulicy). To idealna nieruchomość jako pierwsze mieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Milionowa

Zarzew,Łódź

376 264 zł39 m² 9 545 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Pełnia życia w samym centrum! Wyjątkowa, bardzo komfortowa kawalerka - duży salon z aneksem kuchennym, taras i ogródek! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żeromskiego

Polesie,Łódź

290 000 zł30 m² 9 751,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Designerskie studio z antresolą ul. Żeromskiego 17, łódź Wysokość kamienicy przekuta w maksymalną funkcjonalność. Tu przestrzeń pracuje dla Twojego komfortu w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 360 zł14 m² 97,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia klimatyczna kawalerka z antresolą i balkonem przy ul. Piotrkowskiej 37 w Łodzi, w ścisłym centrum miasta, z widokiem na patio, idealna dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Łódź,łódzkie

1 250 zł18 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579x523x584) for more information Mamy ogromną przyjemność przedstawić Wam niesamowite mieszkanie położone przy ul. Oblęgorskiej 9 w Łodzi. Zacznijmy od lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Polesie,Łódź

292 000 zł32 m² 8 984,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tu przestrzeń oddycha wysokością, a nowoczesny design spotyka się z pełną wygodą mediów miejskich w zrewitalizowanej kamienicy. Lokalizacja O krok od uczelni i tętniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyszkole

Górna,Łódź

1 600 zł35 m² 45,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę z wydzieloną częścią sypialnianą, o powierzchni 35 mkw., mieszczącą się na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

299 700 zł31 m² 9 538,51 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka na Retkini po remoncie generalnym. Mamy dla Ciebie perełkę przy al. Wyszyńskiego! To idealna opcja dla singla, pary lub pod inwestycję. Dlaczego warto? - Po generalnym remoncie (koniec 2024!) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

190 000 zł29 m² 6 648,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wprowadzenie Prezentujemy kompaktowe mieszkanie o powierzchni 28,58 m , usytuowane na 3. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku przy ul. Dąbrowskiego 64, na osiedlu Dąbrowa w Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bazarowa

Polesie,Łódź

260 000 zł36 m² 7 123,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Zamieszkaj w odnowionym mieszkaniu w sąsiedztwie Manufaktury! Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: łódź Polesie, ul. Bazarowa 10 Metraż: 36,5 m O mieszkaniu: to świeżo wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Śródmieście,Łódź

419 900 zł37 m² 11 348,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie. Poranek zaczynasz od spaceru po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rybna

Bałuty,Łódź

185 000 zł32 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż mieszkanie położone w Łodzi przy ul. Rybnej w solidnym bloku z cegły. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących mieszkania z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

980 zł27 m² 36,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna i cicha kawalerka o powierzchni 27 m , położona na 4. piętrze wieżowca przy ul. Dąbrowskiego 97 w Łodzi z pięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romanowska

Zielony Romanów,Łódź

280 917 zł31 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tylko tu! okazja! Brak pcc! stan deweloperski! Na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w stylu Hampton mamy nie lada okazję. 1 pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Śródmieście,Łódź

419 900 zł37 m² 11 348,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Śródmieście,Łódź

1 450 zł18 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579x523x584) for more information Mieszkanie jest niesamowite. Na tym w zasadzie moglibyśmy skończyć jego opis, gdyż idealnie oddaje charakter prezentowanego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Brzozowa

Górna,Łódź

1 050 zł17 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Brzozowej 17 w Łodzi. Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. 2 piętro. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fuzja | śródmieście | widok na patio | klimatyzacja Do wynajęcia nowoczesna i przestronna kawalerka z wydzieloną częścią sypialnianą, o pow. ok. 42 m 2 , położone na piątym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowane studio z tarasem, stylowo wykończone i w pełni wyposażone. Nowe osiedle fuzja, nowy budynek F | stylowe studio na ostatnim piętrze Z dużym balkonem | klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Górnicza

Bałuty,Łódź

1 800 zł26 m² 70,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z balkonem na wynajem o powierzchni 25,69 m przy ulicy Górniczej w inwestycji ,zagajnikowa Apartamenty". Lokalizacja Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przemysłowa

Bałuty,Łódź

1 100 zł23 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni wyposażone studio przy ul. Przemysłowej 23 w Łodzi, idealne dla studenta lub singla, ceniących miejskie ogrzewanie, funkcjonalny układ oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pabianicka