dowolna

Mieszkania Łódź Osiedle Julianów

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Julianów

Julianów,Łódź

599 000 zł81 m² 7 404 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Sprzedam przepiękny apartament! Polecam serdecznie umeblowane M4 na Julianowie. Mieszkanie wyposażone w najwyższej jakości sprzęty agd oraz wszystko wykonane z wysokiej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Julianów

Julianów,Łódź

557 010 zł123 m² 4 515,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowy Apartament Julianów 123 m2 iip. z antresolą bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronny apartament zlokalizowany w cichym zakątku zielonego Julianowa. Mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Julianów

Julianów,Łódź

260 000 zł52 m² 4 957,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie ciekawie urządzone mieszkanie położone na drugim piętrze we wieżowcu z windą na osiedlu Jagiełły. Mieszkanie po kapitalnym remoncie wraz z wymianą instalacji elektrycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Julianów,Łódź

172 000 zł43 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga: 0% prowizji dla kupującego! Polecamy do kupienia słoneczne dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem, położone na spokojnym i zielonym osiedlu Julianów - sm Jagiełły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Julianów

Julianów,Łódź

339 900 zł60 m² 5 665 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Łódzkie, łódź, bałuty, julianów, bema, sprzedaż, apartamentowiec, blok, 2 pokoje, 60 m kw., III PIĘTRO, BALKON, GARAŻ, MEDIA MIEJSKIE. Sprzedaż 339900 zł plus 30000 zł miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Julianów

Julianów,Łódź

312 000 zł62 m² 5 032,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. ponad 62 m2 w Łodzi na Julianowie. Mieszkanie z dużym balkonem, zlokalizowane na III piętrze, w bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Julianów

Julianów,Łódź

189 000 zł60 m² 3 162,65 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie unikalne dwupokojowe mieszkanie o pow. 59,76 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - osiedle Jagiełły. Mieszkanie nietuzinkowe, bo złożone z dużego pokoju o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Julianowska

Julianów,Łódź

118 000 zł30 m² 3 981,11 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka Okazja!- julianów Nr oferty w biurze: ms-1285 Do sprzedaży kawalerka o pow. 29,64 m2 wraz z przynależną komórką lokatorską(2m2) w położeniu środkowym znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Julianów

Julianów,Łódź

357 000 zł84 m² 4 275,45 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Uwaga: bez prowizji dla Kupującego! Polecamy ciekawe, nietuzinkowe czteropokojowe mieszkanie, przebudowane pod koniec lat 90. wg zatwierdzonego projektu architekta. Doskonała lokalizacja - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Liściasta

Julianów,Łódź

337 000 zł75 m² 4 493,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Ódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Trzypokojowe mieszkanie (74,6 m2) z dużym balkonem (6m2) bardzo widne , na czwartym piętrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Julianów,Łódź

170 000 zł40 m² 4 232,01 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym znajdujące się na osiedlu Jagiełły, w pobliżu ul. Łagiewnickiej. Mieszkanie na 4 piętrze we wieżowcu (w bloku 2 nowe windy). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgierska

Julianów,Łódź

800 zł47 m² 17,02 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem, położone na Osiedlu Jagiełły (ul. Zgierska). Osobno łazienka i wc. Mieszkanie na 2 piętrze, widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Julianów

Julianów,Łódź

330 000 zł79 m² 4 200,61 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! W ofercie ciekawe, przestronne (78,56 m2) czteropokojowe mieszkanie położone na 11 piętrze we wieżowcu z ładną panoramą miasta, w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Julianów,Łódź

380 000 zł82 m² 4 656,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

DO sprzedania trzypokojowe przestronne mieszkanie lokalizacja : łódź bałuty położone na jednej Z cichych ulic W okolicach ulicy łagiewnickiej opiekun oferty : michał Przedstawiam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Julianów

Julianów,Łódź

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulne trzypokojowe mieszkanko znajdujące się na osiedlu Jagiełły, przy ul. Stefana. Mieszkanie w pełnym rozkładzie, z osobną łazienką i wc i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgierska

Julianów,Łódź

239 500 zł54 m² 4 435,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

M4 na 3p - os. Jagiełły Julianów do zamieszkania Nr oferty w biurze: ms-1241 Do sprzedaży dwustronnie rozkładowe M-4 o pow.54 m2 wraz z dwoma przynależnymi piwnicami w położeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Julianów

Julianów,Łódź

175 000 zł45 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Nr ofert w biurze ldr-ms-1237 M-3 Julianów, częściowo po remoncie, balkon 4p! Do sprzedania mieszkanie 45 m2 (dwa pokoje +kuchnia+ łazienka+duży przedpokój) dwustronnie rozkładowe. Stolarka pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 11 Listopada

Julianów,Łódź

499 000 zł106 m² 4 707,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Pobieramy minimalną prowizję od sprzedającego więc naturalnie przy naszej obecności właściciel jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Julianów

Julianów,Łódź

230 000 zł54 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

54 m. Rozkładowe, 2 pok., 1p. , dużo otwartej przestrzeni! Oddzielna kuchnia. Okolica zaciszna, dużo zieleni. Do remontu. Świetna lokalizacja. Zapraszamy do oglądania! Zobacz więcej naszych ofert na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Julianów

Julianów,Łódź

213 000 zł54 m² 3 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji dla kupującego! Polecamy interesujące mieszkanie w oryginalne trzypokojowe w pełnym rozkładzie, w obecnej chwili, po wyburzeniu części ścian - dwupokojowe dalej rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świtezianki

Julianów,Łódź

535 000 zł133 m² 4 022,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Julianów wyjątkowy, niepowtarzalny apartament na ogrodzonym, monitorowanym osiedlu z ogromem zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Julianów

Julianów,Łódź

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie do wynajęcia dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie - 54 m2, położone na 1 piętrze w bloku na osiedlu Jagiełły. Doskonała lokalizacja - teren świetnie skomunikowany z centrum, 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Julianów,Łódź

235 000 zł43 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Łódź-Bałuty po generalnym remoncie! Zobacz Wirtualny Spacer: do sprzedania w pełni rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 45 m 2 usytuowane na 7 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Julianów

Julianów,Łódź

248 000 zł54 m² 4 592,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie trzypokojowe na julianowie W ok. Kochanowskiego. Lokal usytuowany w czteropiętrowym budynku,na trzecim piętrze. Mieszkanie po wymianie instalacji elektrycznej,pionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Julianów

Julianów,Łódź

770 000 zł112 m² 6 867,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie apartamenty W kameralnym apartamentowcu W parkowej okolicy. Niepowtarzalna okazja. Prezentujemy Państwu ostatnie apartamenty mieszczące się w nowej inwestycji, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Julianów

Julianów,Łódź

1 100 000 zł156 m² 7 035,95 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ostatnie apartamenty W kameralnym apartamentowcu W parkowej okolicy. Niepowtarzalna okazja Prezentujemy Państwu ostatnie apartamenty mieszczące się w nowej inwestycji, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Julianów

Julianów,Łódź

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajmu mieszkanie po generalnym remoncie o pow. ok. 60 m 2 wraz z miejscem postojowym w dzielnicy willowej na Julianowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Julianów

Julianów,Łódź

1 100 000 zł151 m² 7 303,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Julianów

Julianów,Łódź

1 070 000 zł142 m² 7 522,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Ostatni apartamenty W apartamentowcu W parkowej okolicy. Niepowtarzalna okazja Prezentujemy Państwu ostatni apartament mieszczące się w inwestycji z 2007 roku w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bema

Julianów,Łódź

4 800 zł145 m² 33,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec w okolicach ul Bema - elegancki, kameralny, luksusowy budynek z recepcją, ochroną 24 H na zamkniętym terenie. Oferuję Państwu do wynajęcia w tym że budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pojezierska

Julianów,Łódź

700 zł45 m² 15,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M3 do wynajęcia w dobrej cenie - Bałuty Numer oferty w biurze: mw-547 Do wynajęcia środkowe, rozkładowe M-3 o pow. 45 m2 znajdujące się na I piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bema

Julianów,Łódź

535 000 zł133 m² 4 022,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Julianów apartament 4/5 pok. 133m Julianów wyjątkowy, niepowtarzalny apartament na ogrodzonym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Julianów

Julianów,Łódź

670 950 zł89 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od Kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika w całości pokrywa Sprzedający! Inwestycja w trakcie realizacji. Planowany termin oddania - ostatni kwartał 2016/pierwszy kwartał 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Julianów

Julianów,Łódź

438 000 zł100 m² 4 361,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta nr : suk-ms- 7554 transakcja : sprzedaż mieszkania w podwyższonym standardzie, po przebudowie -pierwotnie było to 4 pokojowe mieszkanie, obecnie są trzy pokoje, duży taras z zejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Julianów

Julianów,Łódź

112 000 zł30 m² 3 733,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka mieszcząca się w wieżowcu na os. Julianów. Mieszkanie do własnej aranżacji. Wystawa okien na południe sprawia, że nieruchomość jest niezwykle widna i słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Julianów,Łódź

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość obejrzenia w tygodniu oraz weekendy. Kontakt: mieszkanie na sprzedaż- julianów Adres: łódź/julianów/ ul. Kniaziewicza Powierzchnia: 60 m2/parter/4- piętrowy blok z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Julianów

Julianów,Łódź

125 000 zł39 m² 3 205,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, mam Państwu do zaproponowania w pełni rozkładową kawalerkę znajdującą się na spokojnym osiedlu Julianów na Bałutach, w bliskiej odległości do centrum miasta. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgierska

Julianów,Łódź

138 000 zł34 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m kw ( jeden z pokoi wydzielony z powierzchni kuchni). Wszystkie media, okna wymienione, na podłodze panele, terakota, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Julianów

Julianów,Łódź

118 000 zł38 m² 3 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

M2 38m2 parter Julianów tylko 3105zł/m2 bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane na parterze ogrodzonego bloku z cegły na Julianowie. Blok jest ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Julianów

Julianów,Łódź

130 000 zł39 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Numer oferty: p.1099.1. . . . Numer telefonu do doradcy:. Lokalizacja nieruchomości: - łódź - bałuty - osiedle: julianów - najbliższe ulice: mackiewicza, rajska, pojezierska, hipoteczna. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Julianów

Julianów,Łódź

179 000 zł48 m² 3 729,17 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

M3 parter 46,5m2 Julianów do odświeżenia bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 46,5m2 zlokalizowane na parterze wieżowca w spokojnej.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Łódź, Julianów-Marysin-Rogi, Julianów