dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Łódź - Oferty sprzedaży i wynajmu

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

160 000 zł15,44 m² 10 362,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka inwestycyjna na Śródmieściu z najemcą! Opis lokalizacji: łódź Górna, okolice Kilińskiego i Fabrycznej. Blisko do głównej ulicy Piłsudskiego oraz deptaka przy Piotrkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł100 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowy loft przy ulicy Tymienieckiego w kompleksie apartamentowca 'U Scheiblera.' Posiada powierzchnię 100m2 i położony jest na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł83,96 m² 9 516,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

To 2 poziomowe mieszkanie zapewnia wysoki komfort funkcjonowania, dzięki wyraźnemu oddzieleniu strefy wypoczynkowej od dziennej, kameralnej zabudowie z zaprzyjaźnionym, wąskim sąsiedztwem (tylko 5.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł60,20 m² 11 112,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfort i wygoda w centrum Łodzi - mieszkanie gotowe do wprowadzenia Opiekun oferty: łukasz Duracz tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

625 000 zł40,54 m² 15 416,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko tu! bez pcc! Wyjątkowy dwupoziomowy Loft z ogródkiem i miejscem parkingowym w hali garażowej czeka na nowego właściciela. Gotowy, aby wprowadzić się z przysłowiową.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł27,95 m² 57,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

We speak English! If you are interested in this offer - please contact us Mieszkanie dostępne od stycznia 2026. Do wynajęcia przytulna kawalerka (27,95 m2) zlokalizowana na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 351 zł89,18 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas! okazja! bez prowizji! Wyjątkowy 4 pokojowy dwu poziomowy apartament z imponującym 36 m2 tarasem czeka na nowego właściciela. Stojąc w nim czuć nutkę zazdrości, gdyż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kasztanowa

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

360 000 zł55,60 m² 6 474,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2., na wygodnym parterze przy ulicy Kasztanowej w Łodzi. W kameralnym budynku z 2025r., w otoczeniu zabudowań jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł33 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 33 mkw, znajdujące się na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy przy ul. Rudzkiej. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 836 zł46,10 m² 15 549,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Loft me by Mr House przedstawia wyjątkową nieruchomość z rynku pierwotnego, o powierzchni 46,1 metrów kwadratowych wraz z tarasem dachowym o powierzchni 20,4 m2. Mieszkanie 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 780 000 zł127,29 m² 13 984 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Łodzi przy ul. Stokrotki 20, o łącznej powierzchni 127,29 m, znajdujące się w nowoczesnym budynku z 2025 roku. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł67 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67 m, położone w klimatycznej inwestycji "lofty Scheiblera" przy ul. Tymienieckiego 25C w Łódzi. Wnętrze zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 360 zł84,59 m² 12 393,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz mieszkania z ogrodem, które daje poczucie własnego domu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,59 m z prywatnym ogrodem 180.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 999 zł116 m² 6 810,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Polonia Residence oferuje dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż! Inwestycja znajduje się w samym centrum Łodzi u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i pułkownika Jana Kilińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 206 000 zł108,43 m² 11 122,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Bez pcc! Film z nieruchomości dostępny jest na instagramie - poproś o link :-) Wyjątkowy, wspaniale doświetlony, przestronny i wykończony z najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zostało ostatnie mieszkanie! umeblowane, wyposażone I gotowe do wprowadzenia! Oferta dotyczy sprzedaży dwu- poziomowego mieszkania w Łodzi. Mieszkanie o pow. 85 m ,łączy zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 438 980 zł99,24 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament z prywatnym ogrodem w sercu Łodzi w parku, z industrialnym sznytem Niepowtarzalna okazja: dwupoziomowy apartament z ogrodem w centrum miasta, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie, które zachwyca na żywo i żadne zdjęcia nie są w stanie oddać tego kunsztu. Zadzwoń, umów się i daj się zachwycić tym niepowtarzalnym i pełnym harmonii wnętrzem.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł76 m² 11 184,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem w dzielnicy Łódź - Chojny na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Chojny Park. O powierzchni 76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

674 500 zł70,22 m² 9 605,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pamiętaj, nasz Kwadrat - Nieruchomości to zawsze najniższa cena! Bez ukrytych kosztów. 0% prowizji! Profesjonalne wsparcie na każdym etapie. Uczciwość i transparentność to podstawa naszej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł122,49 m² 8 155,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 122,49 m , zlokalizowane na 3 i 4 piętrze w kameralnym bloku przy ulicy Armii Krajowej na Retkini. Idealne dla młodej rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

593 472 zł62 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przemyślana przestrzeń w centrum Łodzi To kameralna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w sercu Łodzi, w pobliżu uczelni, komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

410 412 zł45 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zielona

Stare Polesie,Łódź

475 000 zł81 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pięknej kamienicy w centrum Łodzi Na sprzedaż mieszkanie do wykończenia o łącznej powierzchni użytkowej 80,75 m2, na którą składają się: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Legionów

Stare Polesie,Łódź

299 793 zł30 m² 9 949,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lofty w historycznej fabryce nowa, wyjątkowa inwestycja w Łodzi! Rezerwuj już dziś w promocyjnej cenie - 22 tys! Legionów 102 to unikalne lofty w sercu Łodzi, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Legionów

Stare Polesie,Łódź

299 793 zł30 m² 9 949,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Graniczna

Górna,Łódź

999 000 zł134 m² 7 455,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Domowy luksus przy ul. Granicznej 134 m (obecnie: męska Twierdza Szukasz metrażu, który nie ogranicza Twojej wolności? Mamy to! Przy ul. Granicznej w Łodzi czeka dwupoziomowy apartament, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Górna,Łódź

694 743 zł70 m² 9 946,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To osiedle wyróżnia się kameralnym charakterem i architekturą, która bardziej przypomina nowoczesną zabudowę szeregową niż klasyczne blokowisko. Niska zabudowa, uporządkowana przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia