dowolna

Mieszkania Łódź Osiedle Chojny-Dąbrowa

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

210 000 zł29 m² 7 347,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wprowadzenie Prezentujemy kompaktowe mieszkanie o powierzchni 28,58 m , usytuowane na 3. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku przy ul. Dąbrowskiego 64, na osiedlu Dąbrowa w Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 080 zł29 m² 37,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka na parterze niskiego bloku przy ul. Dąbrowskiego 64 w Łodzi. Nieruchomość: powierzchnia 29 m2. Centralne ogrzewanie bez podzielników ciepła. Lokalizacja: cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojny-Dąbrowa,Łódź

359 000 zł38 m² 9 507,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

***rezerwacja***rezerwacja*** Jeśli szukasz jasnego, przytulnego mieszkania po generalnym remoncie, w świetnie skomunikowanej części Łodzi - Dąbrowa - ta oferta z pewnością zwróci Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Chojny-Dąbrowa,Łódź

285 000 zł39 m² 7 239,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie do własnej aranżacji na zielonej Dąbrowie Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 39,37m , położone w zielonej okolicy przy ul Staffa 3. To doskonała propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

330 000 zł48 m² 6 947,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja *** Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do remontu | 47,22 m | balkon | 4 piętro w niskim bloku Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,22 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

309 000 zł37 m² 8 306,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Możesz skorzystać Z rodzinnego kredytu mieszkaniowego! Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze przy ul. Dąbrowskiego 97, łódź (górna / Dąbrowa) Powierzchnia: 37,20 m Piętro: 1 Rodzaj prawa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podhalańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

339 000 zł47 m² 7 179,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko tu! Bardzo dobre mieszkanie 3 pokojowe z balkonem typu loggia, w stanie pozwalającym na zamieszkanie od zaraz. Piękny otwarty widok na zieleń daje oddech i spokój. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

249 000 zł37 m² 6 777,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

***zakup tylko za gotówkę*** Wprowadzenie Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 36,74 m , usytuowane na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku przy ul. Podhalańskiej 23, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 080 zł29 m² 37,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna i ekonomiczna kawalerka na parterze niskiego bloku przy ul. Dąbrowskiego 64 w Łodzi. Nieruchomość: parter. Powierzchnia 29 m2. Centralne ogrzewanie bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chojny-Dąbrowa,Łódź

360 000 zł47 m² 7 610,99 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyobraź sobie miejsce, gdzie miejska energia spotyka się z totalnym relaksem. To mieszkanie to dowód na to, że 47,3 m może mieć charakter penthouse u. Jesteśmy wysoko na 8. piętrze, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, gen. Henryka Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

320 000 zł37 m² 8 709,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gotowe do wprowadzenia! 2 pokoje po remoncie generalnym | Łódź, dąbrowskiego Na sprzedaż jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,74 m , zlokalizowane przy ul. Dąbrowskiego 44a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadłubka

Chojny-Dąbrowa,Łódź

240 000 zł37 m² 6 474,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Prezentuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,07 m , położone na parterze 4-piętrowego bloku z 1966 roku, zlokalizowanego w zielonej i spokojnej okolicy. Łódź - Dąbrowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chojny-Dąbrowa,Łódź

799 000 zł95 m² 8 410,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, rozkładowego apartamentu o powierzchni 94,55 m , położonego na 2. piętrze zadbanego budynku. Mieszkanie jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Chojny-Dąbrowa,Łódź

375 000 zł47 m² 7 995,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Contact me should you need more information in English Opiekun oferty: kurczaktel.   Otoczenie nieruchomości Nieruchomość położona jest na Dąbrowie, w części miasta z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

249 000 zł27 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem ogłoszenia jest fajna kawalerka położona na parterze niskiego bloku na Dąbrowie. Składa się z: pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Mieszkanie jest bardzo przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Umińskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

420 000 zł41 m² 10 243,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 41 m | balkon | 1 piętro Na sprzedaż komfortowe i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

320 000 zł43 m² 7 359,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 60., na osiedlu Dąbrowa, przy ul. Umińskiego 5 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chojny-Dąbrowa,Łódź

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy bardzo zadbane, w pełni wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Górnej! Najważniejsze atuty: * Powierzchnia 47,22 m + loggia * Mieszkanie po całkowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 150 zł29 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ejsmonda

Chojny-Dąbrowa,Łódź

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie przy ul. Ejsmonda 3 w Łodzi. 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z balkonem, usytuowane na 5 piętrze. W bloku jest winda. Mieszkanie jest widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

265 000 zł38 m² 6 937,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Tatrzańskiej w Łodzi. Nieruchomość znajduje się na parterze w 10-piętrowym wieżowcu z wielkiej płyty. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

255 000 zł35 m² 7 201,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,41 m . Rozkład pomieszczeń: -salon -sypialnia -kuchnia -łazienka -przedpokój Atuty nieruchomości: -mieszkanie posiada księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbaraska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe przy parku - Łódź, ul. Zbaraska Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na parterze w czteropiętrowym budynku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gojawiczyńskiej

Chojny-Dąbrowa,Łódź

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,40 m , położone na 4. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku na łódzkiej Dąbrowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

335 000 zł37 m² 9 118,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentuję 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36.74 m , położone na 1. piętrze 4 piętrowego bloku z 1971 roku, zlokalizowanego w zielonej i spokojnej części łódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

379 000 zł52 m² 7 288,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą na Dąbrowie, ul. Broniewskiego, na 4 piętrze o powierzchni 52 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

306 000 zł43 m² 7 084,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentuję 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,19 m , położone na 8. piętrze 10 piętrowego wieżowca z 1975 roku, usytuowanego w zielonej i spokojnej części Łódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 800 zł38 m² 47,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w Łodzi przy ul. Kossaka, na I piętrze budynku. Lokal po kapitalnym remoncie, gotowy do zamieszkania. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chojny-Dąbrowa,Łódź

320 000 zł47 m² 6 776,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie na dąbrowie prosto Z królestwa gumisiego soku! W gęstym, miejskim lesie Dąbrowy, gdzie autobusy i tramwaje pędzą niczym potwory z zamku Księcia Igthorna, stoi sobie blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m z balkonem, położone na 4. piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal przeszedł generalny remont w 2020 roku (nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojny-Dąbrowa,Łódź

259 000 zł35 m² 7 376,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Cena do negocjacji! Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 35,11m2 składające się z: - pokoju (16,72m2) - sypialni(8,20m2) - kuchni (4,60m2) - łazienki z toaletą (2,56m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyborowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

320 000 zł38 m² 8 452,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest przy ul. Przyborowskiego, w południowej części Łodzi, w spokojnym rejonie dzielnicy Górna. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

393 500 zł39 m² 10 141,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania w nowej inwestycji na Dąbrowie w Łodzi! To nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,8 m znajduje się w stanie deweloperskim, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Felińskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 050 zł27 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka w pełni umeblowana i wyposażona, położona przy ul. Felińskiego 5a, na pierwszym piętrze w spokojnej części dzielnicy Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbaraska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

449 000 zł53 m² 8 540,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty: tel : Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w południowo-wschodniej części Łodzi, w dzielnicy Górna, na osiedlu Dąbrowa, w rejonie ulicy Tatrzańskiej.