dowolna

Mieszkania Łódź Bałuty

482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Bałuty,Łódź

325 000 zł52 m² 6 296,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta Sprzedaży Mieszkania - Łódź, bałuty, ul. Franciszkańska Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w dzielnicy Bałuty, przy ul. Franciszkańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | wysoki parter | płn-pd | komórka lokatorska | niski czynsz Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 m 2 , położone na wysokim parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Julianów,Łódź

207 000 zł32 m² 6 369,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

32,5 m2 mieszkanie na Julianowie w dwupiętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie ma ogromny potencjał inwestycyjny, nie lada gratka dla każdego inwestora. Salon z aneksem kuchennym +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Julianów,Łódź

237 000 zł37 m² 6 348,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

37 m2 mieszkanie na Julianowie w dwupiętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie ma ogromny potencjał inwestycyjny, nie lada gratka dla każdego inwestora. Salon z aneksem kuchennym +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

3 100 zł59 m² 52,54 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy 3 pokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie przy użyciu wysokiej klasy materiałów z centralnym widokiem na Manufakturę przy ul. Drewnowskiej 43. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Bałuty,Łódź

330 000 zł35 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Mieszkanie ma 2 pokoje i powierzchnię 35m2 oraz dodatkowo balkon 4,50m2 + Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Julianów,Łódź

235 000 zł37 m² 6 332,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,18 m2 położone przy ul. Zachodniej. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, dużej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Julianów,Łódź

227 000 zł36 m² 6 344,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

35 m2 mieszkanie na Julianowie w dwupiętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie ma ogromny potencjał inwestycyjny, nie lada gratka dla każdego inwestora. Salon z aneksem kuchennym +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

990 zł26 m² 38,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Opłaty : 990 zł odstępne + 300 zł. zaliczka na czynsz ( woda ,śmieci) + zaliczka na prąd Kaucja : 2000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drewnowska

Bałuty-Centrum,Łódź

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić nowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Drewnowskiej, mieszące się w apartamentowcu D77. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Bałuty,Łódź

327 000 zł45 m² 7 250,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż pełno rozkładowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim bloku z wielkiej płyty przy ul. Traktorowej. Mieszkanie o metrażu 45,10 m2 w sam raz dla pary, małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piwna

Bałuty-Centrum,Łódź

235 870 zł22 m² 10 610,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta Sprzedaży Mieszkania Inwestycyjnego - Ul. Piwna 12, łódź Lokalizacja: ul. Piwna 12, łódź Powierzchnia Mieszkania: 22,23 m Blisko Manufaktury: atrakcyjna lokalizacja generująca wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

170 000 zł26 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasieczna

Radogoszcz,Łódź

285 000 zł42 m² 6 977,84 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu rozkładowe, bardzo jasne i ciepłe mieszkanie o łącznej powierzchni 42,42 m2 w wieżowcu przy ulicy Pasiecznej na Radogoszczu Zachód. Blok odsunięty od ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szewska

Bałuty,Łódź

357 900 zł53 m² 6 695 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: znakomita Alternatywa! Również pod wynajem! Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 53,46 m2 do remontu, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bałuty,Łódź

300 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy Cię do zakupu wyjątkowej kawalerki w pięknej lokalizacji u zbiegu ulic Zgierskiej, julianowskiej i Pojezierskiej. Jest to świetny punk do życia ale też na inwestycję! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Bałuty,Łódź

270 000 zł32 m² 8 385,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 32,2m2, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie Łódzkiej asp. To idealna propozycja dla studentów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traktorowa

Bałuty,Łódź

332 497 zł37 m² 8 986,41 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja! Najniższa cena na rynku! Cena: 332497zł Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Mieszkanie ma 2 pokoje i powierzchnię ok37m2 oraz dodatkowo taras zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Teofilów,Łódź

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy do zakupu mieszkania 3 pokojowego na Teofilowie w Łodzi z przepięknym zielonym widokiem za oknami! Ta urocza nieruchomość znajduje się przy ulicy Rydzowej 21 i zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Teofilów,Łódź

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania M-3 o powierzchni 38 m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Teofilów. Mieszkanie w pełni rozkładowe, do własnej aranżacji. W pokojach parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

400 000 zł45 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam świetne mieszkanie na łódzkim Teofilowie - idealne dla rodziny lub dla inwestora! W mieszkaniu od 3 lat mieszkają bardzo solidni Najemcy, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Julianów,Łódź

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m , usytuowane na 4. piętrze bloku. Pokoje są rozkładowe, co zapewnia komfort użytkowania. Z salonu wyjście na balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wawelska

Bałuty,Łódź

128 800 zł12 m² 10 733,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji oferta bezpośrednia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu nieruchomości w Łodzi, jedyne 2km od Manufaktury, zlokalizowanej w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majzela

Bałuty,Łódź

249 000 zł32 m² 7 678,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Kawalerka rozkładowa, ok. 33 m2 z możliwością przerobienia na 2 pokoje. Znajduje się blisko Manufaktury, przy ul. Majzela w kameralnym 4-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

389 500 zł43 m² 9 058,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witaj! Mam dla Ciebie Mieszkanie przed duże "M". Przeszło ono generalny remont. Wszystko w nim ma matki i pachnie nowością. Krótko i na temat: salon z otwartą kuchnią Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysińska

Bałuty,Łódź

390 000 zł57 m² 6 842 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Doskonała alternatywa dla osób, które szukają funkcjonalnego mieszkania w bardzo bliskiej odległości od parku oraz z doskonałą infrastrukturą, a dodatkowym atutem jest bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Bałuty,Łódź

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Marcina Kasprzaka 64 w Łodzi, w dzielnicy Bałuty. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, lokale usługowe, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w świetnej lokalizacji na łódzkim Żabieńcu dla klienta poszukującego gotowego produktu. Oferowana przestrzeń przeszła generalny remont podczas którego m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Łódź

Bałuty,Łódź

210 000 zł24 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Szukasz świetnej inwestycji lub własnego miejsca na start? Ta przytulna kawalerka o powierzchni 24,5 m na 1. piętrze czeka właśnie na Ciebie! Idealna lokalizacja, tylko 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Drewnowskiej 10, w sąsiedztwie Centrum Handlowego Manufaktura. W bezpośredniej okolicy znajdują się liczne sklepy, lokale usługowe, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Drewnowskiej 49, na nowoczesnym osiedlu Apartamentowców. Największym atutem lokalizacyjnym jest bliskość Centrum Handlowego Manufaktura, co zapewnia całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

330 000 zł47 m² 7 089,15 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz inwestycji, która pozwoli Ci pomnożyć swoje zyski - zatrzymaj się! To mieszkanie do remontu jest więc idealną propozycją dla Ciebie! Odkryj potencjał tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

292 929 zł53 m² 5 530,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Uwaga: sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego oferowania - zatem przyjdź, zobacz i przekonaj się o potencjale tego mieszkania, a następnie zaproponuj własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana

Bałuty,Łódź

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Jana 16 *powierzchnia 45m2 *2 piętro *miejskie ogrzewanie Wyposażenie: *pokój: do własnej aranżacji *pokój 2: do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Radogoszcz,Łódź

399 000 zł53 m² 7 528 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Alternatywa dla osób, które szukają przestronnego i funkcjonalnego mieszkania bardzo blisko parku, a dodatkowo w otoczeniu zagajnika. Lokalizacja: łódź - Bałuty (radogoszcz) okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Bałuty,Łódź

589 000 zł63 m² 9 300,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wygodne trzypokojowe mieszkanie w ciekawym kameralnym apartamentowcu przy ul. Sierakowskiego w pobliżu alei Włókniarzy. Nowoczesny budynek z 2023 roku, 15 minut do centrum, teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

297 000 zł38 m² 7 815,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przy tej transakcji Kupujący nie ponosi kosztów związanych z obsługą biura. Zachęcam do kupna mieszkania o powierzchni 37,48m2, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Hej, przyszły właścicielu! Masz ochotę na mieszkanie, które otwiera drzwi do świetnej inwestycji (i to dosłownie)? Oto 45 m pełnego rozkładu na 3. piętrze w samym sercu Teofilowa. Co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

274 000 zł38 m² 7 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

To jest ogłoszenie sprzedaży mieszkania. więc nie mnie a mieszkanie :D może wyremontujesz? A jak nie to co zrobisz? ok. Przejdźmy dalej. Szczegóły widzisz powyżej więc nie będę się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielna

Bałuty,Łódź

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Zielnej 19. *30m2, 3 piętro. *Miejskie ogrzewanie. *Teren ogrodzony, z dostępnym parkingiem. *2200m Manufaktura. *2200 Plac Wolności. Wyposażenie:.