dowolna

Mieszkania Łódź Bałuty

481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

481 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Julianów,Łódź

449 000 zł59 m² 7 584,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 59,2 m , usytuowanego w prestiżowej dzielnicy Julianów, przy ul. Bema. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wici

Teofilów,Łódź

299 000 zł38 m² 7 935,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz idealnego mieszkania w Łodzi? Mam dla Ciebie propozycję, która Cię zachwyci! Przestronne mieszkanie o powierzchni 37,68m2 na osiedlu Teofilów ul. Wici 66 czeka na nowego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Bałuty,Łódź

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Bałutach- marysin Doły przy ul. Czarnieckiego 7a w Łodzi Mieszkanie dedykowane pod najem instytucjonalny. Mieszkanie o powierzchni 58 m mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Bałuty,Łódź

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane mieszkanie, czeka tylko, aby je urządzić. Nowa łazienka z wanną. Nowa, osobna kuchnia z płytą indukcyjną oraz piekarnikiem. Odbyła się wymiana instalacji elektrycznej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Berlińskiego

Bałuty,Łódź

1 200 zł29 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę o powierzchni 28,67 mkw. przy ul. Hersza Berlińskiego na łódzkich Bałutach. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowej kamienicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Radogoszcz,Łódź

1 800 zł80 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu bardzo funkcjonalnego mieszkanie położonego na Radogoszczu (wschód). Lokal znajduje się w budynku z lat 80-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bojowników Getta Warszawskiego

Bałuty,Łódź

659 990 zł62 m² 10 667,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkania w samym sercu miasta. Idealne dla osób ceniących wygodę życia w centrum oraz bliskość kultowych miejsc, takich jak kompleks Manufaktura. Mieszkanie po remoncie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Teofilów,Łódź

259 000 zł28 m² 9 226,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Poszukujecie Państwo rozkładowej kawalerki, w bardzo dobrym punkcie, bez wymaganego remontu, z pełną infrastrukturą w pobliżu ? Zapraszamy Teofilów ul. Traktorowa świetny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kutrzeby

Bałuty,Łódź

860 zł23 m² 37,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia słoneczne mieszkanie przy ul. Kutrzeby 3 *położone w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu Łodzi, z dobrym dojazdem do centrum *bliskość sklepów, punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Warszawska

Julianów,Łódź

8 000 zł98 m² 82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowy, 3-pokojowy apartament na Julianowie przy ul. Warszawskiej o pow. 98 m2. Apartament usytuowany jest na III piętrze na ekskluzywnym osiedlu Avangarda. Na I kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romanowska

Romanów,Łódź

509 000 zł56 m² 9 089,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Nowa atrakcyjna cena .DLA BIURA Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni zgodnie z Ksiegą Wieczysta 63,3 m2 ( przy czym pow. mieszkania wynosi 56m2 a piwnicy 7,3m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

439 000 zł45 m² 9 718,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie, które właśnie przeszło metamorfozę życia! Zapraszam do świata świeżo wyremontowanego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,17 m , które pachnie nowością bardziej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Bałuty,Łódź

244 000 zł30 m² 8 133,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam M3 (30 m ) - Spółdzielcze Własnościowe bez kw Lokalizacja: [ Bałuty ul. Brzózki ] Oferuję na sprzedaż przytulne, spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marysin,Łódź

409 000 zł39 m² 10 514,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe Mieszkanie w Łodzi - Idealne dla Pary na Start lub Inwestycyjnie pod Wynajem Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,90 m na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bałuty,Łódź

224 000 zł37 m² 6 021,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zakupu kawalerki na Bałutach w Łodzi ul. Berlińskiego 8/12! Ta nieruchomość do generalnego remontu o powierzchni 37,20m2 czeka na nowego właściciela, który wniesie swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

313 000 zł37 m² 8 382,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Czy szukasz swojego kawałka raju na ziemi, gdzie nawet kapcie czują się jak w domu? Mam dla Ciebie mieszkanie na Teofilowie, które przytuli Cię swoim ciepłem, a może nawet zrobi Ci herbatę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Bałuty,Łódź

320 000 zł38 m² 8 311,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Już W sprzedaży blisko asp I uczelnie wyższe Dostępne tylko w naszym biurze nieruchomości Happy Home Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe w Łodzi Bałuty-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzóski

Bałuty,Łódź

268 000 zł38 m² 7 052,63 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przestawiam ciekawe, rozkładowe mieszkanie (38m2, 2 pokoje), które z pewnością zainteresuje amatorów widoków - 8 piętro sprawia, że mieszkanie jest jasne a widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

369 000 zł37 m² 9 845,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Urządzone Mieszkanie w Doskonałej Lokalizacji! Oferujemy na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,48 m , położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Róż

Julianów,Łódź

359 000 zł45 m² 7 971 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na zielonym Julianowie w mieszkaniu z własnym ogródkiem. Jedno z najbardziej cenionych osiedli w Łodzi. Przy parku Mickiewicza na Alei Róż wśród domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radka

Teofilów,Łódź

399 000 zł46 m² 8 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% Sprzedaż bezpośrednia Wszystko nowe! Oferujemy Państwu przepięknie wykończone mieszkanie 2 pokojowe 45,5 m2, rozkładowe z osobną kuchnią i łazienką z wc. Mieszkanie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Julianowska

Bałuty,Łódź

279 000 zł30 m² 9 412,96 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Kawalerka przy ul. Julianowskiej 9 w Łodzi to bardzo jasne mieszkanie z oknami na południe z pięknym widokiem, o powierzchni 29,64 m2, co wraz z przynależną komórką daje 31,38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Żubardź,Łódź

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Żubardź, ul. Odolanowska. Idealne położone blisko Manufaktury (12 min pieszo), szkoły oraz Alei Włókniarzy (12 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.04.2025 r. , można już oglądać. Koszty Najmu: 2000 zł. ( czynsz dla właściciela)+800 opłaty do spółdzielni przy 2 osobach ( ogrzewanie, woda, śmieci)+ prąd+ gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

390 000 zł31 m² 12 436,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zakupu przestronnej kawalerki na osiedlu Drewnowska 77 tuż przy Manufakturze w Łodzi. Mieszkanie stanowi doskonałą propozycję zarówno dla singla, pary, albo też pod najem krótko lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nastrojowa

Radogoszcz,Łódź

510 000 zł49 m² 10 438 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje Z garderobą oraz balkonem |gotowe do wprowadzenia| garaż podziemny | ochrona Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strykowska

Doły,Łódź

365 000 zł39 m² 9 446,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

39 mkw / garaż / komórka lokatorska Prezentuję Państwu ofertę kawalerki, gotowej do odbioru w stanie deweloperskim. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wici

Teofilów,Łódź

477 000 zł45 m² 10 569,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowo wyremontowanego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,13 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysińska

Marysin,Łódź

395 000 zł57 m² 6 930 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w zielonej części Bałut, przy ul. Marysińskiej. Prezentowany lokal mieści się na wysokim parterze wieżowca, jego powierzchnia to 57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnkowska

Żubardź,Łódź

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Czarnkowskiej 9/13 *powierzchnia 42m2, parter *bardzo blisko centrum! *1 km od Manufaktury *miejskie ogrzewanie, 42m2, parter Wyposażenie: *pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Rojnej w Łodzi. Mieszkanie ma powierzchnię 38 m, usytuowane na czwartym piętrze bloku. Szczytowe piętro zapewnia ciszę i spokój co jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszty najmu: 1300 zł. odstępne dla właściciela + 800 zł. czynsz ( w tym internet) + 150 zł. zaliczka na prąd+ 50 zł. zaliczka na gaz : Łącznie 2300 zł. Kaucja 2000 zł. Jednorazowa prowizja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

299 000 zł38 m² 7 971,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | komunikacja autobusowa | parter | wsch-zach | dwie komórki | umeblowane | cicha okolica Na sprzedaż, w pełni umeblowane jak na zdjęciach, dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,51 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wojska Polskiego

Doły,Łódź

149 000 zł24 m² 6 208,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam ofertę lokalu mieszkalnego znajdującego się na parterze kamienicy przy ul. Wojska Polskiego. Lokal idealny także na prowadzenie działalności gospodarczej, gdyż posiada dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysińska

Marysin,Łódź

2 000 zł55 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na Bałutach przy ul. Marysińskiej 96. Mieszkanie znajduje się na czwartym (ostatnim) piętrze, posiada powierzchnię 54,86 mkw w których skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lutomierska

Bałuty,Łódź

1 300 zł40 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 na I piętrze w bloku 4-piętrowym bardzo blisko Manufaktury. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Bałuty,Łódź

330 000 zł26 m² 12 457,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zakupu kawalerki na osiedlu Drewnowska 77 tuż przy Manufakturze w Łodzi. Mieszkanie stanowi doskonałą propozycję zarówno dla singla, pary, albo też pod najem krótko lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Bałuty,Łódź

347 000 zł45 m² 7 690,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,12 m2 zlokalizowane w Łodzi przy ul. Wielkopolskiej. Położone jest na 3 piętrze w niskim bloku bez windy. Jest rozkładowe i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świtezianki

Radogoszcz,Łódź

509 000 zł49 m² 10 387,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Łódzka giełda nieruchomości .DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI. Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 48 .86 m2 usytuowane w bloku na Radogoszczy ul. Świtezianki 54. Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

285 000 zł45 m² 6 305,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zamieszkaj w spokojnej okolicy z dobrze rozwiniętą komunikacją miejską! Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,2 m zlokalizowane przy ul. Aleksandrowska 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łanowa

Teofilów,Łódź

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe Mieszkanie na Teofilowie - Gotowe do Wynajęcia! O mieszkaniu: mieszkanie o powierzchni 47 m , znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku. Posiada przedpokój.