dowolna

Mieszkania Łódź Bałuty

482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bałuty,Łódź

231 200 zł34 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jeśli poszukujesz swojego pierwszego mieszkania lub opcji pod inwestycję to sprawdź moją alternatywę. * kontakt tel. 606*892*245 lokalizacja: łódź ( Bałuty) ul. Julianowska. Zapraszam do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

370 000 zł55 m² 6 735,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nie idź do mieszkania na drugim piętrze, bo tam Wilk czai się za drzwiami! mówiła Babcia. Ale Czerwony Kapturek i tak poszedł i zamiast Wilka znalazł 55 m czystej bajki w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rajska

Bałuty,Łódź

447 900 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zakupu wygodnego mieszkania na Bałutach: 59,72 m2- 2 pokojekuchnia z jadalniąsalon z balkonemsypialnia z ogromną szafąprzedpokój łazienkadodatkowo płatne 100 za miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wici

Teofilów,Łódź

449 000 zł45 m² 9 949,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowo wyremontowanego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,13 m , położonego na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielna

Bałuty,Łódź

354 000 zł46 m² 7 678,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem, 46,1 m - blisko Manufaktury i asp! Pełna własność Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46,1 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

320 000 zł38 m² 8 492,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam Misiowe M na Teofilowie 2 pokoje, 37,68 m 1. piętro Dzień dobry, tu Miś Teofil z Teofilowa. Przypadkiem wpadło mi w łapki niezwykle przytulne mieszkanko i no cóż pora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

358 000 zł47 m² 7 649,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Są mieszkania, które mają klimat, zanim jeszcze ktoś się do nich wprowadzi. To jedno z nich. Na 45 metrach kwadratowych masz tu wszystko, co potrzebne, by żyć po swojemu: dwa pokoje pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wycieczkowa

Rogi,Łódź

1 595 000 zł162 m² 9 831,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowy apartament 162,24 m z ogrodem i miejscem postojowym | Łódź, okolice ul. Wycieczkowej Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 162,24 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klonowa

Bałuty,Łódź

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 30 m , położona na drugim piętrze wieżowca z windą. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest położenie w okolicy ulicy Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sukiennicza

Bałuty,Łódź

265 000 zł38 m² 6 919,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w zielonej i spokojnej części dzielnicy Bałuty w Łodzi. To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

385 000 zł46 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym bloku z płyty wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Bałuty,Łódź

385 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe, urokliwe mieszkanie o powierzchni 46,60 m , zlokalizowane na Bałutach przy ul. Limanowskiego 63. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żubardzka

Żubardź,Łódź

320 000 zł45 m² 7 090,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja. Dwa pokoje z balkonem na ulicy Żubardzkiej! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Żubardź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boya Żeleńskiego

Doły,Łódź

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wprowadzenia Z widokiem na park| parking | komórka lokatorska | do wprowadzenia Świetna lokalizacja, blok położony w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Szarych Szeregów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Julianów,Łódź

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świtezianki | radogoszcz | apartament do pierwszego zamieszkania | klimatyzacja | | garderoba | miejsce postojowe Do wynajęcia przestronny apartament o pow. ok. 45 m 2 , położony na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Kawalerka 30 m2 z balkonem, garderobą i oddzielną kuchnią zlokalizowana przy ul. Rojnej 52 na 4 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie do wprowadzenia, odświeżone. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

284 000 zł44 m² 6 390,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe - Łódź, teofilów (parter, świetna lokalizacja!) Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,44 mkw, położone na parterze w niskim bloku na łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

1 190 zł18 m² 66,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: studio na wynajem Łagiewnicka 96a, blisko centrum i Uniwersytetu Medycznego. Nieruchomość: lokal znajduje się w zadbanym budynku. Dostępne ogrzewanie miejskie. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | rojna/kaczeńcowa | wsch-zach | dwie komórki | cicha okolica Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 m 2 , położone na czwartym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Doły,Łódź

495 000 zł46 m² 10 791,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 45,87 m zlokalizowane na 3. piętrze nowego budynku przy ul. Okopowej w Łodzi (bałuty, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukiennicza

Bałuty,Łódź

415 000 zł57 m² 7 280,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | Balkon | Schowek | Śródmieście Łódź, ul. Sukiennicza | 57 m Piętro: 5/10 Liczba pokoi: 3 Stan: do odświeżenia / drobnego remontu Forma własności: pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gnieźnieńska

Bałuty,Łódź

990 zł20 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka na Bałutach przy ul. Gnieźnieńskiej 1, idealna dla osób szukających słonecznego i zadbanego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Woronicza

Bałuty,Łódź

420 000 zł44 m² 9 457,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie na Bałutach. Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest w korzystnej lokalizacji, zapewniającej świetne połączenia komunikacyjne. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Bałuty,Łódź

359 000 zł54 m² 6 662 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Gotowiec inwestycyjny - 53,89 m , Łódź, ul. Sojczyńskiego | 2 pokoje, niski czynsz, świetna lokalizacja! Szukasz bezpiecznej inwestycji z natychmiastowym zwrotem? To mieszkanie to gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Drukarska

Bałuty,Łódź

1 600 zł21 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (579 x 523 x 584) for more information! Do wynajęcia nowoczesna wyremontowana kawalerka z balkonem na Bałutach przy ul. Drukarskiej 20. Mieszkanie jest urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Czarnkowska

Bałuty,Łódź

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka położona na parterze w bloku zaledwie 850 m od Manufaktury, przez co wszystkie jej atrakcje mamy na wyciągnięcie ręki. Lokal w dobrym standardzie, umeblowany. Umowa na min. 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

305 000 zł36 m² 8 472,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

36 m , które potrafią poprawić humor lepiej niż poranna kawa To mieszkanie nie próbuje udawać pałacu ono po prostu jest takie, jakie powinno być: wygodne, funkcjonalne i gotowe na nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

288 000 zł47 m² 6 147,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Młotek, wiertarka i Wkrętarka Ekipa remontowa z Teofilowa W bloku przy ul. Traktorowej mieszka nietypowa ekipa. Nie są to ludzie, tylko. narzędzia. Na czele stoi Młotek stary wyjadacz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mokra

Bałuty,Łódź

1 050 zł23 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna i słoneczna kawalerka przy ul. Mokrej 25 w Łodzi, idealna dla jednej osoby lub pary. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, ma 23 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana

Bałuty,Łódź

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Jana 16 w Łodzi, idealne dla pary lub dwóch osób pracujących, zlokalizowane w spokojnej okolicy z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Żubardź,Łódź

553 000 zł63 m² 8 794,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Opiekun oferty: tel: opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy na osiedlu Żubardź. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Liściasta

Bałuty,Łódź

460 000 zł46 m² 9 978,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa oferta stylowego, komfortowego i w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji w Łodzi! Przedstawiam Państwu ofertę nowoczesnego, gustownie urządzonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wici

Teofilów,Łódź

299 990 zł45 m² 6 647,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie do własnej aranżacji na zielonym Teofilowie Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Teofilowa ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Bałuty,Łódź

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka położona na 3 piętrze w bloku z cegły na ul. Franciszkańskiej. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, odświeżone. Wyposażone jest w podstawowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Bałuty,Łódź

285 000 zł30 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni ok. 30 m położona w dzielnicy Bałuty, na osiedlu Jagiełły. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hipoteczna

Bałuty,Łódź

298 000 zł45 m² 6 603,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,13 metrów kwadratowych, zlokalizowane w dzielnicy Bałuty - Stare Bałuty przy ul. Hipoteczna 23 - obok Park przy ul. Hipotecznej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gandhiego

Bałuty,Łódź

263 967 zł33 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Komfortowa alternatywa zarówno jako mieszkanie dla pary lub singla oraz inwestycyjnie pod wynajem lokalizacja: łódź - Bałuty okolice ul. Gandhiego. Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolektywna

Bałuty,Łódź

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę przytulną kawalerkę po generalnym remoncie o powierzchni 32 m2 na parterze w 4 piętrowym bloku w Łodzi. W skład mieszkania wchodzi: - salon, - kuchnię, z płytą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

359 000 zł54 m² 6 662 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przytulne mieszkanie w zielonej części Łodzi - 53,89 m , ul. Sojczyńskiego | Idealne dla rodziny, pary lub singla Są mieszkania, w których po prostu czujesz się dobrze od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

259 000 zł37 m² 6 951,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Idealne 2 pokojowe mieszkanie dla studenta lub młodej pary! 2 pokoje / 37 mkw / ul. Traktorowa Z radością prezentuję Wam kompaktowe mieszkanie dla młodych. Cisza i spokój a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Biegańskiego

Julianów,Łódź

794 000 zł89 m² 8 874 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Mam coś, co na pewno Cię zainteresuje! Wyobraź sobie przytulne mieszkanie w sercu Łodzi, które czeka właśnie na Ciebie. Znajduje się na ul. Biegańskiego 62, w urokliwej dzielnicy Julianów.