dowolna

Mieszkania Łódź Bałuty

482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Bałuty,Łódź

280 000 zł37 m² 7 547 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, w dzielnicy Łódź Bałuty, w północno-zachodniej części miasta. Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

375 000 zł37 m² 10 083,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spotkajmy się w sobotę 17 stycznia- przyjdź i zobacz nowoczesny design nieruchomości na bliskimżubardziu, do Manufaktury mamy tylko 2,3 km - zadzwoń i zapisz się. Przyjdź i poczuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

517 000 zł65 m² 7 990,73 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły. W okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

187 000 zł28 m² 6 661,92 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Julianów,Łódź

899 999 zł86 m² 10 428,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

To 86 m , które działa lepiej niż większość podobnych metraży przemyślane, jasne i wygodne, z dwoma balkonami i możliwością dokupienia dwóch miejsc garażowych. W końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herlinga-Grudzińskiego

Radogoszcz,Łódź

569 000 zł74 m² 7 699,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,9 m2 z urokliwym balkonem. Mieszkanie dobrze doświetlone o otwartym układzie. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

249 000 zł37 m² 6 753,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu bardzo ciekawe mieszkanie na łódzkim Teofilowie. Mieszkanie do generalnego remontu : do zrobienia wszystko: elektryka, hydraulika, gładzie, podłogi, drzwi zewnętrzne! Okna częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Bałuty,Łódź

440 000 zł47 m² 9 452,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,55mkw, które znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Bałuty,Łódź

1 520 zł62 m² 24,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 3. piętrze w bloku z miejskim ogrzewaniem - ul. Obrońców Westerplatte 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trawiasta

Radogoszcz,Łódź

495 000 zł48 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta mieszkanie po generalnym remoncie! Nieruchomość świeżo po generalnym remoncie. Wszystko zaprojektowane tak by nowy właściciel czuł przestrzeń, komfort i spokój. Mieszkanie 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Radogoszcz,Łódź

569 000 zł74 m² 7 699,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,90 m2 na osiedlu Radogoszcz Wschód. W skład mieszkania wchodzą: - duży salon z otwarta kuchnią, - sypialnia - pokój - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

409 000 zł47 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Opis Mamy przyjemność zaprezentować bardzo fajne M3! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m , położone na 4 piętrze w wieżowcu. Budynek po odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasterska

Bałuty,Łódź

364 999 zł54 m² 6 759,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Odnowiony i ogrodzony blok z wieloma miejscami parkingowymi. Przestronne i rozkładowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku na Bałutach, przy ulicy Pasterskiej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Julianów,Łódź

495 000 zł59 m² 8 343,17 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

0% prowizji od kupującego Oferuję do sprzedaży mieszkanie typu M-4 na Bałutach-Os. Jagiełły. Znajduje się ono na 2 piętrze w wieżowcu, z 1986 roku, po termomodernizacji. Mieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Radogoszcz,Łódź

612 000 zł88 m² 6 989,49 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 87,56 m w wieżowcu przy ul. 11. listopada na Radogoszczu. Lokalizacja Ul. 11. listopada położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Bałuty,Łódź

235 000 zł38 m² 6 111,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam Kawalerkę 38,45 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym Pełna własność Pełen rozkład Media miejskie Czynsz 650zł Ekspozycja okien na Zachód Piwnica Wyposażenie: pralka, lodówka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysińska

Marysin,Łódź

427 000 zł57 m² 7 491,23 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, głęboką szafą i balkonem. Nieruchomość o powierzchni 57 m 2 położona jest w Łodzi przy ul. Marysińskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Bałuty,Łódź

199 000 zł24 m² 8 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bardzo fajne mieszkanie dla osób szukających swojej pierwszej nieruchomości. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, z którego jest wejście do małej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herlinga-Grudzińskiego

Radogoszcz,Łódź

569 000 zł74 m² 7 699,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi - Radogoszcz, przy ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bałuty,Łódź

399 000 zł59 m² 6 810 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Świetna alternatywa dla osób, które szukają przestronnego mieszkania z pięknym widokiem na miasto. + na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Łódź, bałuty, okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Romanowska

Romanów,Łódź

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu miasta! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41 m 2 położone na 1 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na Romanowie. Mieszkanie rozkładowe, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

2 600 zł69 m² 37,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Biuro Nieruchomości rentsell oferuje do wynajęcia mieszkanie 4 pok. przy ul. Łagiewnickiej Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Na powierzchnię 69 m2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

245 000 zł27 m² 9 496,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Kawalerka na parterze, możliwy zakup z nową aranżacją kuchni i łazienki Na sprzedaż mieszkanie, w zielonej i cichej części Dąbrowy Opis mieszkania. x Widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Bałuty,Łódź

373 194 zł38 m² 9 789,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie to połączenie komfortu, funkcjonalności i spokoju w jednej z najbardziej przyjaznych do życia części Łodzi. Jasne wnętrze, przemyślany układ i gotowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sporna

Doły,Łódź

240 000 zł33 m² 7 263,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 33 m z balkonem, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku, na Dołach. Dodatkowym atutem jest spokojne otoczenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Bałuty,Łódź

360 000 zł47 m² 7 659,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż M-3 o powierzchni 47m2 plus komórka w piwnicy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (salon dwa razy większy od sypialni), kuchni, łazienki i dodatkowy smaczek to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

255 000 zł34 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Teofilów,Łódź

319 900 zł37 m² 8 636,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Czary mary, nie do wiary. Mieszkanie w takiej cenie czy to są czary? Nowa elektryka i hydraulika! 37 m2 Dokładnie tak, 2-pokojowe mieszkanie, które pokochasz od razu! Twoje wymarzone lokum? Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Bałuty,Łódź

280 000 zł46 m² 6 089,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Są mieszkania, które od razu mówią: tu możesz stworzyć coś swojego! Zapraszam na Stare Bałuty - do mieszkania położonego w sercu Łodzi. Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Doły,Łódź

389 000 zł47 m² 8 356,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w zielonej części Łodzi, na Marysinie. To własnościowe mieszkanie o powierzchni 46,55 m2 znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Doły,Łódź

265 000 zł36 m² 7 274,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Dwupokojowe mieszkanie w zielonej okolicy! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest w spokojnej i dobrze rozwiniętej części Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

187 000 zł28 m² 6 661,92 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bałuty,Łódź

209 000 zł37 m² 5 618 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka na sprzedaż | łódź bałuty | ul. Berlińskiego | 37,20 m | do remontu Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta to idealna baza do stworzenia wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bałuty,Łódź

1 700 zł43 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuję do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji, na obrzeżach centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Żubardź ul. Klonowa w sąsiedztwie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Łódź

Bałuty,Łódź

273 976 zł30 m² 9 200 zł/m²