dowolna

Mieszkania Łódź Bałuty

476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

476 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

279 999 zł26,90 m² 10 408,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania do którego wejdziesz z samymi walizkami? A może celujesz w pewną inwestycję pod wynajem? Ta oferta na Łódzkich Bałutach ( ulica Sierakowskiego 1 ) to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 890 zł68,62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 890 zł68,62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 890 zł68,62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

370 000 zł44,41 m² 8 331,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł66,70 m² 9 070,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupoziomowe, jasne i zadbane mieszkanie zlokalizowane na Bałutach, przy ulicy Srebrnej w Łodzi wraz z miejscem parkingowym. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam mieszkanie składające się z trzech pokoi (salon z balkonem), oddzielnej kuchni, łazienki i wc osobno oraz przedpokoju o łącznym metrażu 57 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 780 000 zł127,29 m² 13 983,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie, w skład którego wchodzą: parter: garaż na 2 samochody z instalacją do ładowania samochodu elektrycznego, i piętro: salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł35 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w wyremontowanej w 2017 roku kamienicy przy ul. Mackiewicza 18. Jeśli szukasz miejsca z charakterem, a nie surowego stanu deweloperskiego, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł43 m² 6 883,72 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 pokoje mieszkanie z pięknym widokiem na Julianowie. Jeżeli poszukujecie 2 pokojowego, przestronnego mieszkania z pięknym widokiem, tuż obok Parku Julianowskiego a zależy Wam na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przestronne, rozkładowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku. Całość jest ładnie utrzymana, a pomieszczenia są czyste i niezwykle zadbane. W bloku zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł24,78 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 25 m świetna lokalizacja, bałuty, al. Pasjonistów. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , usytuowana na 2. piętrze w niskim bloku na łódzkich Bałutach, przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł37,18 m² 7 504,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł45 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Często słyszymy, że ograniczenia są tylko w naszej głowie. Patrząc na to mieszkanie, nie widzisz pustki, lecz nieskończony potencjał, niczym bohater filmu, który właśnie odkrył pełnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł92,13 m² 12 482,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Umów się na prezentację i zobacz potencjał tego miejsca na żywo | Bez prowizji __ Apartament premium z ogrodem przy Lesie Łagiewnickim | 92 m | 4 pokoje | 2 łazienki Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46,50 m² 6 881,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 położony na II piętrze w zadbanym bloku z cegły. Klatka schodowa ogrodzona, furtka otwierana domofonem. Dobre miejsce do zamieszkania rodziny, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 445 000 zł110 m² 13 136,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z jadalnią, kuchni, trzech sypialni, garderoby, łazienki, wc, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 375 000 zł114,70 m² 11 987,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z jadalnią, kuchni, trzech sypialni, garderoby, dwóch łazienek, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 385 000 zł114,70 m² 12 074,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:maj 2026

Szczegóły ogłoszenia

739 999 zł60,01 m² 12 331,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Spełnij marzenie o własnym M - zamieszkaj w nowym mieszkaniu, w centrum Łodzi! Nowoczesny, kameralny budynek stworzony z myślą o rodzinach, które szukają bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42,42 m² 6 836,40 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości w ramach toczącego się postępowania upadłościowego sygn. akt ld1m/gup-s/1035/2025 ogłasza nieograniczony pisemny konkurs ofert na sprzedaż spółdzielczego własnościowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł36,16 m² 10 508,85 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i coś, co trudno zmierzyć metrami poczucie, że przestrzeń po prostu dobrze działa na co dzień. Jest jasne, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł49,15 m² 8 931,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, korytarza oraz dużego balkonu. Taki układ pomieszczeń jest wyjątkowo funkcjonalny, co sprawia, że mieszkanie sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł36,60 m² 7 240,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko w naszym biurze. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,6m2 położone na parterze w bloku IV-piętrowym na osiedlu Żabieniec, przy ulicy Woronicza. Bardzo ładna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Bałuty-Centrum,Łódź

518 000 zł37 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

vis-a-vis Manufaktury | 3 piętro z windą | duży balkon 37 m2 gotowe do zamieszkania, dopracowane w każdym detalu, wyposażone i dostępne od ręki. Jeśli chcesz uniknąć wyzwań.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł45 m² 9 222 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciekawa alternatywa dla osób szukających wygodnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , po remoncie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł35,85 m² 7 670,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 35.85 m. 2-pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon oraz komórka lokatorska. 1 piętro w bloku z płyty bezpośrednio od właściciela.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł92,13 m² 12 482,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

898 483 zł76,80 m² 11 699 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dla rodziny, która chce wprowadzić się od razu bez remontu, stresu i dodatkowych kosztów. 3-pokojowe mieszkanie - 76,8 m z 2018 roku bardzo przestronny rozkład Radogoszcz-Julianów,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł51,22 m² 6 423,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż bezpośrednio przestronne mieszkanie 2-pokojowe (z możliwością aranżacji 3. pokoju) z windą na osiedlu Marysin-Doły. Wszystko w pobliżu od żłobka aż po liceum, manufakturę,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł77 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta Agencji Nieruchomości dostępna tylko u nas na wyłączność, zapraszamy! For English please call me at   Mieszkanie dostępne od 01 czerwca. Umowa najmu na minimum 12 miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

409 000 zł52,73 m² 7 756,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, w którym nie musisz wybierać między bliskością centrum a spokojem? Zapraszam na łódzkie Bałuty, gdzie przy ul. Limanowskiego czeka wnętrze, które zaskakuje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

480 000 zł47 m² 10 212,77 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,5 m , położone przy ul. Rojnej w Łodzi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł46,95 m² 8 200,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,95 m , położone na 1. piętrze wieżowca przy ul. Julianowskiej - w jednej z najbardziej lubianych części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia po generalnym remoncie dwupokojowe mieszkanie przy ul. Pułaskiego w Łodzi. Lokal o powierzchni 47 m2, znajduje się na parterze 4 piętrowego bloku. W pełni rozkładowe dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł129 m² 12 326 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 129 m Taras 80 m 3 strony świata Julianów Prestiżowy Apartament 129 m z ogromnym tarasem 80 m , położony na ostatnim, 8. piętrze inwestycji Sokołówka. Narożny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

307 122 zł30,11 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,11 m , położone na 4 piętrze nowoczesnej inwestycji Piekarska Park na łódzkich Bałutach. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 000 zł68 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 68 m , z ogrodem, zlokalizowanego na parterze w nowym kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 575 zł55,95 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,95 m , położone na 1 piętrze nowoczesnej inwestycji Piekarska Park na łódzkich Bałutach. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 000 zł68 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 68 m z tarasem zlokalizowanego na 1 piętrze w nowym kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł57 m² 6 982,46 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 57m2 zlokalizowane w Łodzi przy ul. Czerniakowskiego. Mieszkanie składa się z: -ustawnych 3 pokoi -kuchni -łazienki -balkonu Dodatkowe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł40,50 m² 7 135,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Patrzysz, ale nie widzisz pełnego potencjału tej przestrzeni. Ja widzę precyzyjnie zaprojektowaną przestrzeń, gdzie każdy metr z 38m2 powierzchni użytkowej ma swoje uzasadnienie. To tutaj, na.