dowolna

Mieszkania Łódź Bałuty

482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

128 000 zł38 m² 3 379,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż m3, 38m2 położone na parterze czteropiętrowego bloku z cegły na Bałutach. Na metraż mieszkania składają się dwa ustawne pokoje, duża łazienka z wc, kuchnia oraz obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

130 000 zł38 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania m3, 38 m2, mieszczące się na 8 piętrze wieżowca z windą tuż obok pływalni "wodny raj" na Teofilowie. Mieszkanie w pełni rozkładowe, widne, środkowe. Na jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traktorowa

Bałuty,Łódź

600 zł29 m² 20,69 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nr oferty w biurze: con003217 Do wynajęcia rozkładowe, środkowe M-2 o pow. 29m2 znajdujące się na V piętrze w wieżowcu mieszczącym się w rejonie ulic: traktorowa /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Doły

Doły,Łódź

195 000 zł50 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nr oferty w biurze con 003294 Do sprzedania rozkładowe M3 o powierzchni 50m2 spółdzielcze własnościowe wraz z przynależną piwnicą, mieszczące się na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Telimeny

Radogoszcz,Łódź

250 000 zł51 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam Serdecznie! Mam do sprzedania mieszkanie rozkładowe na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w Łodzi, w dzielnicy Radogoszcz-Wschód przy ul.Telimeny. Dwa pokoje, okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bałuty

Bałuty,Łódź

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 Żubardź, pierwsze piętro. Mieszkanie zadbane po remoncie, gotowe do natychmiastowego wprowadzenie. W salonie ok. 20m2 pow, piękne duże okna na całą wysokość. Blok zadbany, ocieplony, cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Julianów

Julianów,Łódź

188 000 zł49 m² 3 856,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż M3, ok. 49m2, balkon. Przestrzenne,zadbane mieszkanie położone na 4 piętrze czteropiętrowego, ogrodzonego bloku. Julianów. Mieszkanie do odświeżenia. Pokoje 18 i 10,63m2. Wysokie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarska

Bałuty,Łódź

155 000 zł47 m² 3 265,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze: con 003290 Do sprzedaży rozkładowe M3 o pow. 47,47 m2 stanowiące odrębną własność wraz z przynależną do lokalu piwnicą, w położeniu środkowym, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wielkopolska

Bałuty,Łódź

96 000 zł25 m² 3 773,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka, 25,44m2, parter, okolice ul. Wielkopolskiej. Na mieszkanie składa się pokój z którego przechodzi się do kuchni oraz łazienka z wc [ wejście z korytarza]. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

145 000 zł44 m² 3 295,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 o powierzchni 45m2, usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku Bałuty, okolice Limanowskiego. Spokojna, cicha pełna zieleni okolica. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wici

Teofilów,Łódź

500 zł38 m² 13,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciepłe, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Na wyposażeniu telewizor, lodówka, kuchnia gazowa oraz pralka. Lokal w spokojnej okolicy, w lokalizacji o dobrze rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gandhiego

Bałuty,Łódź

184 900 zł57 m² 3 243,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Witam Serdecznie! Mam do sprzedania mieszkanie rozkładowe M-3 znajdujące się na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul.Gandhiego. Największe atuty mieszkania: -wszystkie okna skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

179 000 zł42 m² 4 219,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Nr oferty w biurze con 003250 Do sprzedaży rozkładowe M3 o pow. 42,42m2 z przynależną do lokalu piwnicą(4m2), w położeniu środkowym, na pierwszym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Bałuty

Bałuty,Łódź

85 000 zł25 m² 3 350,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka, 25,37m2, znajdująca się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym w dzielnicy Żabieniec. Na mertaż ten składają się : - pokój o powierzchni 15m2- na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biedronkowa

Bałuty,Łódź

240 000 zł64 m² 3 775,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

- mieszkanie trzypokojowe (pierwotnie czteropokojowe), przestronne, rozkładowe, na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z balkonem. Powierzchnie pokoi ok. 16, 11 i 8 mkw. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

138 000 zł56 m² 2 464,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nr oferty w biurze: con003404 Do sprzedania: w pełni rozkładowe M3, o powierzchni 56m2 w położeniu środkowym, na pierwszym piętrze IV piętrowego bloku z cegły. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

137 000 zł38 m² 3 605,26 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 o powierzchni 38m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku 4-ro piętrowym. Świetna lokalizacja w niedalekiej odległości rynek bałucki. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta. Spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biedronkowa

Bałuty,Łódź

177 000 zł53 m² 3 339,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, na czwartym piętrze, w bloku czteropiętrowym z balkonem. Powierzchnie pokoi: 16, 10 i 9 mkw. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

175 000 zł52 m² 3 336,51 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do własnej aranżacji! Sprzedam mieszkanie M-4 na ul.Zgierskiej obok rynku Bałuckiego o powierzchni 52,50 m.kw. Mieszkanie całkowicie do remontu znajdujące się na 6 piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydzowa

Bałuty,Łódź

145 000 zł45 m² 3 220,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Numer oferty w biurze: con 003264 Do sprzedaży rozkładowe M3 o pow. 45,03m2 z przynależną do lokalu piwnicą(3m2), w położeniu środkowym, na pierwszym piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młynarska

Bałuty,Łódź

78 000 zł34 m² 2 294,12 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta objęta programem 0% od kupującego. Przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 34m2 znajdującej się na II piętrze w kamienicy na Bałutach przy ulicy Młynarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydzowa

Bałuty,Łódź

155 000 zł46 m² 3 369,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Numer oferty w biurze: con 003261 Do sprzedaży rozkładowe M3 o pow. 46,1m2 z przynależną do lokalu piwnicą(2m2), w położeniu szczytowym, na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Doły

Doły,Łódź

165 000 zł39 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nr oferty w biurze con 003259 Do sprzedania M3 o powierzchni 39m2 w położeniu szczytowym na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły w okolicach ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Judyma

Bałuty,Łódź

157 000 zł46 m² 3 385,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nr oferty w biurze: con003287 Do sprzedaży: w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 45 m2, położone na paterze w czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierakowskiego

Bałuty,Łódź

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nr oferty w biurze: con002594 Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze na Bałutach o powierzchni 38m2 w okolicach ulic Sierakowskiego i Pojezierskiej w bloku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Julianowska

Bałuty,Łódź

225 000 zł64 m² 3 536,07 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie trzypokojowe, przestronne, rozkładowe, na piątym piętrze, w wieżowcu, z balkonem typu loggia. Powierzchnie pokoi: 17,11 i 10 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

198 000 zł55 m² 3 586,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe,o powierzchni 55,21m2, znajdujące się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z cegły na Żabieńcu. Na metraż mieszkania składają się : - pokój I -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urzędnicza

Bałuty,Łódź

160 000 zł50 m² 3 212,85 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu rozkładowe M4 o powierzchni 49,80 m2 z balkonem, usytuowane na ósmym piętrze w wieżowcu w rejonie ulic limanowskiego/urzędnicza. Mieszkanie do odnowienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Julianów

Julianów,Łódź

187 000 zł57 m² 3 280,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

M4 o powierzchni 57m2 usytuowane na piątym piętrze, julianów. Pełen rozkład, mieszkanie dwustronnie rozkładowe w dobrym stanie, jasne zadbane. Z bardzo dobrą energią. Po odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

225 000 zł55 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Żubardż, pełen rozkład czwarte piętro w bloku czteropiętrowym. Ładny duży balkon, mieszkanie jasne, przestronne z bardzo dobrą energią. Kuchnia ok 8m2 z kompletną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bałuty

Bałuty,Łódź

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękny, słoneczny apartament na zielonym Żubardziu. Powierzchnia 47m2, pierwsze piętro. Apartamentowiec z 2009r., materiał konstrukcyjny cegła. Salon z aneksem kuchennym 27m2, sypialnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

239 900 zł68 m² 3 527,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Witam Serdecznie! Do sprzedania w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie w bloku z cegły z bardzo dużym balkonem, blisko Manufaktury. Lokal w dobrym stanie, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bałuty

Bałuty,Łódź

137 000 zł34 m² 4 029,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 Żubardź, o powierzchni 34m2, trzecie piętro. Świetna lokalizacja w niedalekiej odległości Manufaktura, park na zdrowiu. Mieszkanie po remoncie, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bałuty

Bałuty,Łódź

126 000 zł40 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka znajdująca się na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z cegły w dzielnicy Bałuty. Mieszkanie do remontu, o powierzchni 39.6 m2 składa się z : - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

350 000 zł105 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Piękne przestrzenne mieszkanie w bloku z cegły na zielonym Żubardziu. Trzecie piętro blok ocieplony. Powierzchnia 105m2, dwa balkony. Pięć pokoi powierzchnia pomieszczeń 18, 12, 10,15,7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

185 000 zł57 m² 3 245,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe M3 57m2, żubardź. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, wysokie przestrzenne. Otwarta kuchnia ok. 10m2, z kompletną zabudową pozostającą w mieszkaniu. Dwa piękne pokoje ok. 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

165 000 zł45 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 o powierzchni 45m2 usytuowane na pierwszym piętrze, czteropiętrowego bloku. Okolice Olsztyńskiej, świetna lokalizacja w niedalekiej odległości park, doskonały dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

140 000 zł45 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu rozkładowe M3 o powierzchni 45 m2, usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku z cegły na Bałutach, w rejonie ulic lutomierska/klonowa/powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bałuty

Bałuty,Łódź

245 000 zł67 m² 3 656,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu M5 o powierzchni 67 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły na Bałutach. W przedpokoju i jednym z pokoi szafa Komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

169 000 zł45 m² 3 755,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na Żubardziu powierzchnia ok 43m2, pierwsze piętro. Blok czteropiętrowy. Okolica spokojna pełna zieleni, w niedalekiej odległości Manufaktura, park na zdrowiu. Pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

185 000 zł55 m² 3 383,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu pokojowe mieści się w dzielnicy Bałuty na wysokim parterze. Blok z cegły. Powierzchnia 54,68 m 2 plus loggia oraz przynależna piwnica. Pokoje o wymiarach 18m2, 16m2.