dowolna

Mieszkania Łódź Bałuty

481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

481 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwna

Bałuty,Łódź

26 000 zł35 m² 742,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie za odstępne w prywatnej kamienicy Bałuty ul. Piwna - 35 m/kw, II piętro, - 2 pokoje, - kuchnia z meblami i wyposażeniem (lodówka, pralka, kuchenka gazowa) - wc osobno, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Julianowska

Bałuty,Łódź

1 200 zł75 m² 16 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Julianowie do wynajęcia Mieszkanie 3-pokojowe, kuchnia, łazienka, balkon Lokalizacja: julianów, niedaleko duży park, na przeciwko okien zielony skwer, bardzo dogodna komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Teofilów

Teofilów,Łódź

88 000 zł27 m² 3 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

M2 Teofilów z balkonem bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na Teofilowie w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Żubardź,Łódź

136 000 zł38 m² 3 549,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

M3 Żubardź Bałuty do wprowadzenia iip. Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze bloku z cegły. Mieszkanie posiada powierzchnię ponad 38m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Doły

Doły,Łódź

229 000 zł44 m² 5 204,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum Sikorska Nieruchomości i Budownictwo z siedzibą w Zgierzu przy pl. Jana Pawła II 17 obok banku ing przedstawia ofertę sprzedaży: niebanalnego mieszkania typu M-3 w Łodzi , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Marysin

Marysin,Łódź

119 000 zł32 m² 3 661,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

M-2 1p/4p do odświeżenia, bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie posiada jeden pokój około 18m2 z balkonem, kuchnie około 7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Doły

Doły,Łódź

105 000 zł40 m² 2 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

M2 Doły ok. Asp tylko 2600zł/m2 bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe 40m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w spokojnej, cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lutomierska

Bałuty,Łódź

135 000 zł45 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na parterze w bloku przy ul. Lutomierskiej w Łodzi. Oferowane mieszkanie jest położone w centrum miasta, bardzo dobrze usytuowane pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielna

Bałuty,Łódź

690 zł45 m² 15,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2-3 pokoje przy Dw.Północnym w Łodzi - bezpośrednio Opis: pow.45m2, Piętro 2/4, rok bud.1980, Samodzielna kawalerka na Dołach/Bałuty. Cegła, dobry punkt komunikacyjny, blisko Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bałuty

Bałuty,Łódź

990 000 zł95 m² 10 421 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

We do speak English, russian and Bulgarian Call us on Oferta bez prowizji/no commission Jedyny w swoim rodzaju apartament, położony w niewielkim nowoczesnym budynku, w samym środku jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Harcerska

Doły,Łódź

104 000 zł29 m² 3 586,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy prowizji od kupującego. Na sprzedaż kawalerka przy ul. Harcerskiej na Dołach. Bardzo dobra lokalizacja dla studentów. Blisko do kompleksu uczelni Uniwersytetu Łódzkiego. Naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

600 zł30 m² 20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka (30m2) w wieżowcu na Bałutach (osiedle Jagiełły). Mieszkanie na 10 piętrze, winda. Dużo miejsc parkingowych w pobliżu bloku. Mieszkanie po remoncie, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

190 000 zł52 m² 3 619,05 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, na piątym piętrze, w wieżowcu, z balkonem typu loggia. Powierzchnie pokoi: ok. 17, 10 i 8 mkw. W dwóch pokojach - na podłogach panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgierska

Bałuty,Łódź

170 000 zł49 m² 3 458,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Słoneczne, ciepłe mieszkanie z widokiem na zazielenioną część osiedla, w oddali na las Helenowski. Podłoga w większym pokoju - deska barlinecka z możliwością trzykrotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turoszowska

Żubardź,Łódź

120 000 zł44 m² 2 721,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

- mieszkanie dwupokojowe,rozkładowe, na parterze,w bloku czteropiętrowym, bez balkonu. Powierzchnie pokoi: 16 i 12 mkw. Kuchnia o pow. 6 mkw.Łazienka razem z wc, przedpokój ok 7 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świtezianki

Radogoszcz,Łódź

3 000 zł111 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe, przestronne, rozkładowe, na parterze. Blok trzypiętrowy, na ogrodzonym terenie.Powierzchnie pomieszczeń: salon ok 30 mkw,pokoje 15,11 i 10 mkw,garderoba ok 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

195 000 zł56 m² 3 482,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

M4 Radogoszcz Wschód parter z balkonem! bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni ok. 56m2, zlokalizowane na zielonym osiedlu Radogoszcz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żubardzka

Żubardź,Łódź

137 000 zł46 m² 2 946,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 46,55 m2 ; dwa pokoje (rozkładowe) z kuchnią. + komórka lokatorska 2 m2; pełna własność (kw) Mieszkanie czyste, zadbane, nowe okna pcv, w pokojach na podłodze parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Bałuty,Łódź

134 000 zł44 m² 3 076,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,56 m2 położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły. Rozkładowe. Lokalizacja: łódź - Bałuty, ul. Gnieźnieńska. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Doły

Doły,Łódź

266 400 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które przedstawiamy Państwu jest ulokowane w Inwestycji sun tower, która położona jest na terenie jednej z najstarszych dzielnic Łodzi - Bałut. Budynek stoi w zielonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydzowa

Teofilów,Łódź

130 000 zł38 m² 3 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

M3 Teofilów częściowy rozkład bez prowizji od kupującego! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2 położone na parterze czteropiętrowego bloku na Teofilowie - rejon ul. Rojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

139 000 zł47 m² 2 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie rozkładowe M-4 o powierzchni 47 m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym w doskonałej lokalizacji w otoczeniu zieleni. W chwili obecnej mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Doły

Doły,Łódź

109 000 zł29 m² 3 758,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta objęta programem 0% od kupującego Okazyjna kawalerka na sprzedaż! Bardzo dobra lokalizacja dla studentów. Niski czynsz - tylko 212 zł. Blisko do kompleksu uczelni Uniwersytetu Łódzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

295 000 zł64 m² 4 609,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pasaż Nieruchomości ma przyjemność przedstawić atrakcyjne, jasne i ciche mieszkanie na osiedlu Radogoszcz. Lokal usytuowany na trzecim piętrze, czteropiętrowego budynku. Całe mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Lutomierska

Bałuty,Łódź

112 000 zł26 m² 4 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z dobrym klimatem z którego nie chce się wyjść. jeśli szukasz własnego kąta w którym będziesz czuć się wspaniale to ta oferta jest skierowana właśnie do ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

115 000 zł37 m² 3 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie! Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na czwartym pietrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Teofilów. Mieszkanie jest bardzo widne, rozkładowe, nadaje się całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Łagiewnicka

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

100 000 zł30 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania mieszkanie typu M-2 o powierzchni 30m2. Mieści się ono na II- piętrze w bloku XI-piętrowym usytuowanym przy ulicy Łagiewnickiej. Lokal nadaje się do niewielkiego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bałuty,Łódź

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Bałutach ul. Kochanowskiego. Parter, trzy pokoje z kuchnią, urządzone do zamieszkania natychmiast. Miesięcznie koszt wynajęcia 1100zł+ 600-700 czynsz. Ofertę wysłano z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Teofilów,Łódź

133 000 zł37 m² 3 594,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie! Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze bloku na osiedlu Teofilów. Mieszkanie nadaje się do wprowadzenia, do minimalnego odświeżenia. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Bałuty,Łódź

185 000 zł52 m² 3 557,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie! Mam do sprzedania trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Okrzei. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, przestronne, bez balkonu. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lutomierska

Bałuty,Łódź

130 000 zł45 m² 2 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania mieszkanie typu M-3 o powierzchni 45 m2. Mieści się ono na parterze w bloku IV-piętrowym usytuowanym przy ulicy Lutomierskiej. Lokal nadaje się do niewielkiego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

165 000 zł45 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 45 m2. Zlokalizowane przy ul Jana, w bloku na czwartym piętrze. Jest to idealne mieszkanie dla osób z dzieckiem. Teren budynku ogrodzony. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

165 000 zł53 m² 3 113,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie! Mam do sprzedania trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze czteropiętrowego bloku w dzielnicy Bałuty.Mieszkanie bez balkonu,rozkładowe, nadaje się do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Bałuty,Łódź

185 000 zł57 m² 3 245,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe z kw. położone na Bałutach w wieżowcu na X piętrze. Mieszkanie rozkładowe trzy pokoje z kuchnią, łazienką, wc i przedpokojem. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Bałuty,Łódź

193 000 zł48 m² 4 016,65 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Witam, sprzedam mieszkanie rozkładowe M-3 o łącznej powierzchni 48,1 m.kw. Nieruchomość położona na trzecim piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie po kapitalnym remoncie przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Doły

Doły,Łódź

182 000 zł58 m² 3 130,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

M3 Doły tylko 3189zł/m2 bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronne mieszkanie usytuowane w bloku z cegły na trzecim piętrze przy parku Szarych Szeregów. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Bałuty,Łódź

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe w bloku czteropiętrowym z wielkiej płyty na Teofilowie. Mieszkanie parterowe, rozkładowe dwa pokoje z kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Inflancka

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

92 999 zł30 m² 3 099,97 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania M-2 o powierzchni 30m2, zlokalizowane przy ul Inflanckiej na os. Jagiełły. Lokal znajduje się na parterze. Blok zbudowany w roku 1975. Możliwość parkowania przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Łagiewnicka

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

325 000 zł82 m² 3 963,41 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie typu M-6o powierzchni 82 m2. Mieści się ono na IV- piętrze w wieżowcu X piętrowym usytuowanym przy ulicy Łagiewnickiej. Lokal w stanie technicznym bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hipoteczna

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

149 000 zł47 m² 3 200,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie! Mam do sprzedania dwupokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze wieżowca przy ulicy Hipotecznej. Mieszkanie z balkonem nadaje się do częściowego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Radogoszcz

Radogoszcz,Łódź

468 000 zł109 m² 4 293,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Witam Serdecznie! Mam do sprzedania mieszkanie rozkładowe M-5 o powierzchni 109 m.kw znajdujące się na parterze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Radogoszcz Wschód. Atuty mieszkania: -dwa.